LLISTA D'INSCRITS

Cognoms i nom

Inscripcio

Club

CORCOLL MÜLLER, NATALIE
LARA JOHER, MARTA
Aquatló Cadaques femenina SES TINTORERES
MASSAGUER BUSQUETA, JORDINA
FARO MOLINA, SANDRA
Aquatló Cadaques femenina
CASTRO MUNTANE, DAVID
PEREZ FLORES, ALBERT
Aquatló Cadaques masculina
COLLADO ALSINA, EDUARD
MALLOL NABOT, CARLES
Aquatló Cadaques masculina TRIATLÓ TRAMUNTANA FIGUERES
DIEZ BERTRAN, XAVIER
BARÓ GUERRA, JOAN
Aquatló Cadaques masculina TROPICAL CADAQUÉS
ESCORSA SANZ, ROGER
TATJÉ RAMOS, ROGER
Aquatló Cadaques masculina ELS ROGERS
GALLART GARANGOU, XEVI
LASHERAS , SERGI
Aquatló Cadaques masculina TGCBINN
GALVEZ BAIXENCH, JOSEP
GÁLVEZ FRAILE, JOEL
Aquatló Cadaques masculina LEON COME GAMBAS
GIRO GONZALEZ, JORDI
PADROSA MONTENEGRO, MARTI
Aquatló Cadaques masculina QUIEN TUBO RETUBO
GONZALEZ-ROJAS QUERA, CARLOS
LLIGOÑA DOMENECH, JOSE MARIA
Aquatló Cadaques masculina CARLOS ROJAS-JOSE MARIA LLIGOÑA
HIDALGO GÓMEZ , MIGUEL
ABRIL ROMÁN , RAFAEL
Aquatló Cadaques masculina FRIENDS TEAM
LLORENTE QUIROGA, JORGE
ABARCA GONZALEZ, FRANCISCO
Aquatló Cadaques masculina TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
LUQUE BARO, FRAN
MOTERA FULCARÀ, PEP
Aquatló Cadaques masculina MOTO'S TEAM
MIRABALL GÓMEZ, MARC
LÓPEZ GÓMEZ, GERARD
Aquatló Cadaques masculina TRIATLÓ PROSAN LLEIDA
PALOU I VICENS, ARNAU
GONZALEZ LOPEZ, RAUL
Aquatló Cadaques masculina MEDUSSA TEAM
PUNSI RIBUGENT, CARLES
JUNCA BAREA, DANI
Aquatló Cadaques masculina CLUB CICLISTA BANYOLES
ROIG CASADEMONT, MIQUEL
GIRVENT BALLESTA, FRANCESC
Aquatló Cadaques masculina LA LA LA CADAQUES
SAVALLS GRASSOT, FREDRIC
FERRER PUIG, JOSEP MARIA
Aquatló Cadaques masculina TAURONS TERRORÍFICS
AVELLANA REVUELTA, XAVIER
RIERA CAUSADIAS, IRENE
Aquatló Cadaques mixta GIRUNNERES 2
BASSAS TORRENT, SONIA
FÀBREGA CASAS, TONI
Aquatló Cadaques mixta TRAYTER
BIS BARROFET, FRANCESC XAVIER
JORRO MORA, ELISENDA
Aquatló Cadaques mixta D'ES POAL
BLASI RIBERA, MARIONA
PLAZA VELÁSQUEZ, CAMILO
Aquatló Cadaques mixta FOREVERTRIYOUNG
FOLCH PUIG, ENRIC
PINTÓ BIESCAS, AIDA
Aquatló Cadaques mixta FASTTERS
FONTANET SORIANO, ANNA
VELAZQUEZ MELCIÓ, JOAQUIM
Aquatló Cadaques mixta GIRUNNERES
GOU SALVADOR, SERGI
GIMENEZ GELPI, MARGOT
Aquatló Cadaques mixta TRADEINN TEAM
LOPEZ, SYLVIE
LOPEZ, AURELIEN
Aquatló Cadaques mixta OCTOPUS
LUDYVINE, LOUIS
BRUNO, COMAS
Aquatló Cadaques mixta YOU CAN TRAIL
MARTÍNEZ ÁLVAREZ, ESTER
RUBIO GUZMÁN, FRANCISCO
Aquatló Cadaques mixta LEMURES
MONT GORGOT, JOSEP
PUIG DEL CASTILLO, ALÍCIA
Aquatló Cadaques mixta TURBOT & TURBO
REIG, CARLES
GARRE, SARA
Aquatló Cadaques mixta BOFILL POWER
REY CERPA, CRISTINA
MORAL RAMIREZ, MARC
Aquatló Cadaques mixta ALTEUAIRE
SANZ GALLARDO, ELISABET
ESCORSA O'CALLAGHAN, ENRIC
Aquatló Cadaques mixta CIRERERS FLORITS
TUUR, LEMMENS
NATHALIE, LEMMENS
Aquatló Cadaques mixta THE LEMMENS-TEAM
URBEA CASTELLS, ANNA
ORDOÑEZ LOPERA, DAVID
Aquatló Cadaques mixta DAVIKOANNA
VALDERRAMA SALMERON, IVAN
BALLIU VENTURA, JANA
Aquatló Cadaques mixta MECUIDASTECUIDO

35