Classifiacions BESALUCROSS 2017

CURSA LLARGA GENERAL

Tria la Categoria:
Diploma
Posició
Dorsal
Nom
Club
Temps Arribada
Posició. Cat.
Categoria
Diploma
1
90
JOAN COMAS TUBERT
01:13:33
1
M-ABSOLUT
Diploma
2
82
JORDI URÓ MOMPEL
01:19:03
2
M-ABSOLUT
Diploma
3
16
XAVI COLL COLL
PALEOTRAINING GIRONA
01:23:13
3
M-ABSOLUT
Diploma
4
31
PACO LÓPEZ MARISCAL
MEDINA TRIATLÒ
01:24:16
4
M-ABSOLUT
Diploma
5
75
PERE VENTURA MAS
01:24:37
5
M-ABSOLUT
Diploma
6
17
BLAI ROCA FONT
PALEOTRAINING GIRONA
01:26:25
6
M-ABSOLUT
Diploma
7
60
JOAN ROURA GRABALOSA
CAP
01:27:21
7
M-ABSOLUT
Diploma
8
30
MARC JUEZ
FORMIGUES DE GARRIGUELLA
01:27:23
8
M-ABSOLUT
Diploma
9
23
LLUÍS VICENS FRANQUESA
01:27:40
9
M-ABSOLUT
Diploma
10
43
MATUS DEBNARIK
SLOVAKIA
01:29:51
10
M-ABSOLUT
Diploma
11
36
ROGER BAIG PUJOL
01:30:05
11
M-ABSOLUT
Diploma
12
41
MARIANO ATIENZA RIGAU
DIVERSPORT
01:32:18
12
M-ABSOLUT
Diploma
13
72
EDU HERNANDEZ
01:32:20
13
M-ABSOLUT
Diploma
14
93
GENIS FRIGOLA CAMPS
01:33:27
14
M-ABSOLUT
Diploma
15
42
ABEL SOLE PLANAS
01:33:59
15
M-ABSOLUT
Diploma
16
58
CRISTINA VILARNAU COMPTE
BSIX
01:34:56
1
F-ABSOLUT
Diploma
17
50
ARNAU SEGUÍ MOLL
XALÓ
01:35:24
16
M-ABSOLUT
Diploma
18
63
IGNASI CROS ALSINA
GEIEG
01:36:01
17
M-ABSOLUT
Diploma
19
84
MARC GARCIA LLOVERAS
01:36:13
18
M-ABSOLUT
Diploma
20
28
MARC FRECHOSO NOGUERON
01:36:51
19
M-ABSOLUT
Diploma
21
19
ALBERT SECO TORRA
TRAMUNTANYA
01:37:07
20
M-ABSOLUT
Diploma
22
59
XAVIER COSTA ARNAU
AIJA - SOS AVOCATS
01:37:57
21
M-ABSOLUT
Diploma
23
78
JOSEP PARERAS CASAS
01:38:39
22
M-ABSOLUT
Diploma
24
35
ISAAC HERNÁNDEZ MARTIN
DIVERSPORT
01:39:43
23
M-ABSOLUT
Diploma
25
34
ANTONIO REGALON MISAS
01:39:47
24
M-ABSOLUT
Diploma
26
18
MIREIA ESTEVE COSTA
01:40:39
2
F-ABSOLUT
Diploma
27
10
DAVID SABATA SALLES
01:40:47
25
M-ABSOLUT
Diploma
28
45
TONI SIGNES RIPOLL
XALÓ
01:40:57
26
M-ABSOLUT
Diploma
29
61
NIL PULI CENTENA
01:41:47
27
M-ABSOLUT
Diploma
30
3
JOSEP HERNÀNDEZ PARÉS
FISIOCREM
01:42:32
28
M-ABSOLUT
Diploma
31
49
ISAURA MARCÉ PUJOL
01:42:36
3
F-ABSOLUT
Diploma
32
24
JAUME SALIP CARRERAS
PALEOTRAINING GIRONA
01:42:38
29
M-ABSOLUT
Diploma
33
56
MIQUEL GRABULOSA MAYOLAS
RIERA FAMILY
01:42:48
30
M-ABSOLUT
Diploma
34
76
JORDI FERRER PLANA
01:42:55
31
M-ABSOLUT
Diploma
35
64
MIGUEL ANGEL MORENO MARIN
01:43:01
32
M-ABSOLUT
Diploma
36
73
CARLES ESTEVE ROLDAN
01:43:46
33
M-ABSOLUT
Diploma
37
66
DAVID PONT COLOM
01:43:50
34
M-ABSOLUT
Diploma
38
37
FRANCESC ISERN I SERRA
01:44:45
35
M-ABSOLUT
Diploma
39
86
MARCEL ROCA AULINAS
01:45:11
36
M-ABSOLUT
Diploma
40
85
ALBERT ROCA AULINES
01:45:33
37
M-ABSOLUT
Diploma
41
52
EDUARD COMAS HUGAS
01:45:44
38
M-ABSOLUT
Diploma
42
62
LLUÍS VILÀ SERAROLS
01:45:53
39
M-ABSOLUT
Diploma
43
4
AMON VAN MECHELEN
INDEPENDENT
01:45:55
40
M-ABSOLUT
Diploma
44
74
JORDI SABATER ANGLADA
01:46:19
41
M-ABSOLUT
Diploma
45
87
JOSEP FABREGA FELIP
01:47:05
42
M-ABSOLUT
Diploma
46
46
ALINA IOANA PURCEL
TWO FOR ONE
01:47:16
4
F-ABSOLUT
Diploma
47
44
EDGAR FULLANA MARTÍNEZ
ARREAKA TRAIL
01:47:58
43
M-ABSOLUT
Diploma
48
13
ENRIC ÀLVAREZ GOMEZ
01:48:11
44
M-ABSOLUT
Diploma
49
40
ALBERT BALCELLS I MARCH
01:48:14
45
M-ABSOLUT
Diploma
50
79
MARIA GIRALT
01:48:33
5
F-ABSOLUT
Diploma
51
83
XAVI BOSCH TEIXIDOR
01:48:35
46
M-ABSOLUT
Diploma
52
15
DAVID NARANJO SANCHEZ
NO CLUB
01:48:38
47
M-ABSOLUT
Diploma
53
89
GEORGINA STROHECKER NOVES
01:48:49
6
F-ABSOLUT
Diploma
54
81
ALFONS SANCHEZ GARCIA
01:49:24
48
M-ABSOLUT
Diploma
55
27
LAURA LOZANO GONZALEZ
CAF RUNNERS
01:49:32
7
F-ABSOLUT
Diploma
56
21
LÍDIA VERGÉS BATALLER
01:50:03
8
F-ABSOLUT
Diploma
57
54
JOAN RIERA CASELLAS
RIERA FAMILY
01:51:17
49
M-ABSOLUT
Diploma
58
70
ISAAC PENALVA ALARCÓN
CLUB MARATHON CREVILLENT
01:51:21
50
M-ABSOLUT
Diploma
59
67
EDUARD CIENFUEGOS
1978
01:51:31
51
M-ABSOLUT
Diploma
60
47
MUGUET GRAU PALOMAR
FAST COMPETICIÓ
01:51:35
9
F-ABSOLUT
Diploma
61
48
DAVID MARTÍN BARBERO
-
01:51:37
52
M-ABSOLUT
Diploma
62
32
JESSICA REVERTE DE GEA
AT CERDANYOLA
01:52:43
10
F-ABSOLUT
Diploma
63
92
CRISTINA MARTIN MEDINA
01:54:03
11
F-ABSOLUT
Diploma
64
91
JOAN SOY FUSTER
01:54:04
53
M-ABSOLUT
Diploma
65
57
IMMA MONTORO PELAEZ
GECA
01:55:27
12
F-ABSOLUT
Diploma
66
51
RAMON PEREZ EDO
ATL.ROSES
01:57:09
54
M-ABSOLUT
Diploma
67
55
ALBERT BASSOLS MAS
01:58:19
55
M-ABSOLUT
Diploma
68
53
DAVID VILA CASTELLS
01:58:20
56
M-ABSOLUT
Diploma
69
80
ESTEFANIA ARIAS ROBLES
01:58:52
13
F-ABSOLUT
Diploma
70
14
MONTSE BADOSA FEIXAS
C.E.OLOT
01:59:22
14
F-ABSOLUT
Diploma
71
77
JOAN DURAN BAHI
01:59:45
57
M-ABSOLUT
Diploma
72
29
JULIAN OLTRA BRINES
02:01:06
58
M-ABSOLUT
Diploma
73
69
PAU ESTEVE BONMATÍ
02:02:30
59
M-ABSOLUT
Diploma
74
6
FRANCESC GONZÁLEZ RESPAU
02:02:51
60
M-ABSOLUT
Diploma
75
12
MARILÚ FUENTES SOTOMAYOR
CAMPEON@S
02:02:55
15
F-ABSOLUT
Diploma
76
71
JUAN CARLOS TELLO LOPEZ
02:02:57
61
M-ABSOLUT
Diploma
77
38
XEVI PUIG FORNÉ
02:04:38
62
M-ABSOLUT
Diploma
78
39
EDUARD CAÑÓN MALLÉN
02:04:39
63
M-ABSOLUT
Diploma
79
2
CARLOS RIVAS DIAZ
02:07:45
64
M-ABSOLUT
Diploma
80
88
DIANA GUZMAN
02:09:56
16
F-ABSOLUT
Diploma
81
7
SUSANNA TELL PUIGGERMANAL
CAMPEON@S!!
02:11:48
17
F-ABSOLUT
Diploma
82
8
JORDI GABARRÓ GIMÉNEZ
CAMPEON@S!!
02:11:49
65
M-ABSOLUT
Diploma
83
26
ÀNGEL TORRENT FRANQUESA
CURSES.CAT
02:11:57
66
M-ABSOLUT
Diploma
84
33
NIL BOFILL ORÓ
02:13:05
67
M-ABSOLUT
Diploma
85
25
CARME ORÓ CASANOVAS
02:13:27
18
F-ABSOLUT
Diploma
86
9
JESÚS SALGADO ÁLVAREZ
02:18:06
68
M-ABSOLUT
Diploma
87
65
QUIM DE DIEGO
MADTEAM
02:27:43
69
M-ABSOLUT

87