LLISTA D'INSCRITS


Inscripcions ON-LINE tancades, us podeu inscrure el mateix dia

WEB de la cursa    Reglament    Resguard
Participant Modalitat club
AGELL SÁNCHEZ, DAVIDNo Federat TRAIL RUNNING : 12.EL PETIT MONTGRI EN MOVIMENT
AGRAFOJO FEDERICO, DANIEL Federat BTT LLARGA : 13.CC CAMPLLONG
AGUILERA LÓPEZ, JAUMENo Federat BTT LLARGA : 15.CORROXTU
ALADID GURILLO, ALBERTNo Federat TRAIL RUNNING : 10.CORRO X TU
ALAMO JORDÀ, MAI No Federat MARXA A PEU : 10.
ALCALA LOZANO, CARMENNo Federat TRAIL RUNNING : 10.
ALONSO OCAÑA, ANTONIOFederat BTT CURTA : 13.IMPULS MEDES BIKES
ALOS CASORRAN, SAUCNo Federat MARXA A PEU (menor) : 8.CE BELLCAIRENC
ANDREU BELTRAN, MIQUELNo Federat BTT CURTA : 17.CLUB CICLISTA PALAFRUGELL
ANDREU ESCUDERO, LAIANo Federat MARXA A PEU : 12.CLUB CICLISTA PALAFRUGELL
ANDREU ESCUDERO, ORIOLNo Federat BTT CURTA : 17.CLUB CICLISTA PALAFRUGELL
ANTOLÍN IBÁÑEZ, IRENENo Federat MARXA A PEU : 10.CLUB DELS POLVORONS
ARENAS PIJOAN, NURIANo Federat MARXA A PEU : 10.
ARROYO HERNÀNDEZ, CLARANo Federat MARXA A PEU : 12.
ARTEMAN CASTAÑER, PAUFederat BTT CURTA : 15.TEAM ARTSPORT - CROMOLYBIKES
BAGUDANCH FRIGOLÉ, DAVIDFederat BTT LLARGA : 13.CC CAMPLLONG
BALAÑÁ TEIXIDOR, IMMAFederat BTT CURTA : 13.AEP
BALTRONS MOLSON, CRISTINANo Federat MARXA A PEU : 10.
BAÑOS CAMINERO, XAVIERNo Federat BTT LLARGA : 15.C.C.ROSES
BAÑOS LOPEZ, SERGIONo Federat MARXA A PEU (menor) : 7.
BAQUER FONT , EDUARD Federat TRAIL RUNNING : 10.FLAMA 91 TRC ARESTA
BAQUER FONT, MARTÍFederat TRAIL RUNNING : 10.TRC ARESTA -FLAMA91
BARBE LLAGOSTERA, LLUISNo Federat BTT CURTA : 15.OLLLU RACERS
BARROSO CHICO, OSCARNo Federat BTT CURTA : 17.CLUB CICLISTA PALAFRUGELL
BARROSO TORRES, ALEIXNo Federat BTT CURTA : 17.CLUB CICLISTA PALAFRUGELL
BARROSO TORRES, PAULA No Federat BTT CURTA : 17.TEAM RADIKALBIKES ARTSPORT
BAS PIBERNAT, ESTEVEFederat BTT LLARGA : 13.SURIA BICIS
BELLAPART, CARLESNo Federat BTT CURTA : 15.
BERGA CULEBRAS, JOAN No Federat BTT LLARGA : 17.
BERTOLANI, ADRIANANo Federat BTT CURTA : 15.
BINEFA TUGUES, MONTSEFederat TRAIL RUNNING : 12.CLUB ESPORTIU BELLCAIRENC
BOS RODÀ, RAMONNo Federat MARXA A PEU : 12.
BOSACOMA FELIU, GENÍSFederat BTT LLARGA : 15.CLUB FUTUR ESPORT
BOSCH BLANCHOT, NORANo Federat MARXA A PEU : 12.
BOTELLO DURAN, JOSENo Federat BTT CURTA : 15.BICITRASTORNATS
BURGOS PONS, ELENANo Federat MARXA A PEU : 10.
CABALLERO GARCIA, NESTORFederat BTT LLARGA : 13.CAN XUMEIA
CAMACHO CARDENAS, JOSE LUISNo Federat BTT LLARGA : 15.CLUB CICLISTA PALAFRUGELL
CANÉ VALLS, GLÒRIANo Federat MARXA A PEU : 12.
CANELA COMAS, PERENo Federat TRAIL RUNNING : 10.
CANO SAUCEDA, RICARDNo Federat BTT LLARGA : 15.BTTER@S SANTAKO
CANTOS , DANINo Federat BTT LLARGA : 15.CCROSES
CARBONÉS TURRÓ, ESTEVENo Federat BTT LLARGA : 17.CNBANYOLES
CARRASQUILLA POUS, JORDIFederat BTT LLARGA : 13.C.C LEFA TEAM
CARRION, JOSEPNo Federat TRAIL RUNNING : 12.L'ESCALA-EMPÚRIES FLAMA91
CARRON VILANOVA, ALBERTFederat BTT LLARGA : 13.EDIBIKES
CASAMORT LLAONA, NILNo Federat MARXA A PEU (menor) : 7.
CASAS ESTEVA, MERCÈNo Federat MARXA A PEU : 10.
CASTILLO JIMÉNEZ, JAVINo Federat BTT CURTA : 15.
CAVALLÉ, MATEUFederat BTT CURTA : 13.EOBIKES-VILAJUÏGA
CAYUELA, ESTHERNo Federat MARXA A PEU : 10.
CIURO REINA, MIQUELNo Federat MARXA A PEU : 12.
COLL MARTÍNEZ, SALVANo Federat BTT CURTA : 15.
COLOM AGUILERA, CRISTINANo Federat TRAIL RUNNING : 12.
COMAMALA LAGUNA, MARTÍFederat BTT LLARGA : 13.RADIKALBIKES
COMPANY COLL, ANNANo Federat MARXA A PEU : 12.
CONDE NAVARRO, DIEGOFederat BTT CURTA : 13.ESQUENAPELATS L’ESCALA
CUARTANGO OLIDEN, JAIZKINo Federat BTT LLARGA : 15.
DALMAU AVILÉS, MARTAFederat BTT LLARGA : 13.OPEN NATURA
DARDÉ CABALL, ELOINo Federat BTT LLARGA : 15.RUFA CLUB CICLISTA
DEL BARRIO CARALPS, NILNo Federat BTT CURTA : 17.CLUB CICLISTA BAIX TER
DEL RÍO MARTINEZ, SANTINo Federat BTT LLARGA : 15.PEDALING
DELGADO I GOMEZ, BLAIANo Federat MARXA A PEU : 10.
DELGADO SANGLAS, JORDIFederat TRAIL RUNNING : 10.GRIMPACIMS - ELS CAGA
DIAZ, ANICETONo Federat BTT LLARGA : 15.CLUB CICLISTA ROSES
DIEZ I PUIG, JOSEP-GENISNo Federat BTT LLARGA : 15.TORTUGUES MONGRI
ESCUDER, SILVIANo Federat MARXA A PEU : 10.ESCUDER
ESCUDERO MARTIN, SONIANo Federat MARXA A PEU : 12.CLUB CICLISTA PALAFRUGELL
ESPAÑA RUIZ, MIGUELFederat BTT CURTA : 13.IMPULS MEDES BIKES
ESPIGULÉ I SERRA, STHERFederat MARXA A PEU : 10.RUGBY CLUB SENGLARS
ESPIGULÉ LLOVER, MARCNo Federat BTT LLARGA : 17.
FA, SILVIANo Federat MARXA A PEU : 10.CORRECAMINS
FABREGA, XAVIERFederat BTT LLARGA : 13.CLUB ESPORTRIU ARTSPORT
FABRELLAS PUIG, PERE Federat BTT LLARGA : 15.CLUB CICLISTA BAIX TER
FAJOL PRATS, PAUNo Federat BTT LLARGA : 15.TRIATLÓ TRAMUNTANA FIGUERES
FARRERÓ JUSCAFRESA, PAUFederat BTT CURTA : 13.BTT FORNELLS
FARRERÓ LÓPEZ, JOSEP MNo Federat BTT CURTA : 15.
FAUSELLAS MELIAN , JORDI No Federat BTT LLARGA : 15.CAN XUMEIA
FERNANDEZ MARTINEZ, ISANo Federat MARXA A PEU : 10.
FERNANDEZ MARTINEZ, JUAN MANUELNo Federat BTT LLARGA : 17.C.C.ROSES
FERRER LAPUENTE, JOSEPNo Federat BTT CURTA : 15.
FIGUERAS CASANOVAS, LLUISNo Federat BTT LLARGA : 15.C C SANT JOAN DE MOLLET
FIGUERAS GARANGOU, MERITXELLFederat BTT LLARGA : 13.GRUPO ADI & DESNIVELL BMC MTB TEAM
FLORES LOZANO, ALÍCIANo Federat MARXA A PEU : 10.
FOLGADO, ONANo Federat MARXA A PEU : 10.
FONT GALI, XEVINo Federat TRAIL RUNNING : 12.CENTRE EXCURSIONISTA BAIX EMPORDÀ
FONT PALAU, MERINo Federat MARXA A PEU : 10.
FONT SALA, LAIANo Federat MARXA A PEU : 10.
FONT VILA , GERARD Federat BTT LLARGA : 13.CC LEFA TEAM
FRANCOIS, TIBOFederat BTT CURTA : 15.CC BAIXTER
FREIXAS PUIG, JAUMEFederat BTT LLARGA : 13.CC CAMPLLONG
FUENTES LOPEZ, MARIANo Federat MARXA A PEU : 10.
GALLARDO SANCHEZ, ADRIA No Federat E-BIKE LLARGA : 17.E-BIKE ÁREA PALAFRUGELL
GAMEZ GILA, JUAN JOSENo Federat BTT LLARGA : 15.
GANO, DIARGANo Federat TRAIL RUNNING : 10.CLUB ESPORTIU BELLCAIRENC
GARCIA DÍEZ , MIREIANo Federat TRAIL RUNNING : 12.CLUB CICLISTA PALAFRUGELL + AEP
GARCIA I CAPELLA, LAURANo Federat MARXA A PEU : 10.
GARCIA LUQUE, EDUARD Federat BTT LLARGA : 13.1684 LEFA TEAMS CLUB CICLISTA
GELI BURGOS, GUILLEMNo Federat MARXA A PEU (menor) : 7.
GELI PEREA, CARLES No Federat TRAIL RUNNING : 10.
GLAUTIER, PHILLIPENo Federat BTT CURTA : 15.IMPULS MEDES BIKE
GÓMEZ IZQUIERDO , RUBENFederat TRAIL RUNNING : 10.AGROMENAGÜER
GONZALEZ HOELLING, SAMIRANo Federat TRAIL RUNNING : 10.
GONZÁLEZ LASO, NOANo Federat MARXA A PEU (menor) : 8.CC-ROSES
GONZÁLEZ MARTÍN, RUBÉNNo Federat BTT LLARGA : 15.CC-ROSES
GONZALEZ SORIA, MATTIAFederat BTT CURTA : 13.CLUB CICLISTA BAIX TER
GRIGG, DYLANNo Federat BTT CURTA : 15.
GUERRERO GARCIA, SERGIONo Federat BTT CURTA : 15.C.C.ROSES
GUILERA ALMAR, ENRICNo Federat BTT CURTA : 15.
GUILERA CASAS, JÚLIANo Federat MARXA A PEU : 10.
GUILERA CASAS, PAULANo Federat BTT CURTA : 15.
GUTIERREZ GARCIA, JOSE FRANCISCO No Federat BTT LLARGA : 15.
GUZMÁN PADILLA, LAURANo Federat MARXA A PEU : 10.
HORNOS QUINTANA, FELIPEFederat BTT LLARGA : 13.C.C.ROSES
IGLESIAS PARES, JOAN JOSEPNo Federat BTT LLARGA : 17.
IRUELA GARCIA, JUAN CARLOSNo Federat BTT CURTA : 15.
ISERN CAPELLA, NARCÍSNo Federat BTT CURTA : 15.ARMEN BIKERS
JOVÉ RIMBAU, RICARDNo Federat BTT LLARGA : 15.
JUANOLA BLAY, CAROLINANo Federat TRAIL RUNNING : 10.
KIRCHNER GRANELL, EDUARDNo Federat BTT LLARGA : 17.CICLOTURISME.COM
KLAMBURG, GINANo Federat MARXA A PEU : 10.
LETOUZEY , YANNNo Federat MARXA A PEU : 10.
LLATINA JAKSON, NICONo Federat MARXA A PEU : 10.
LLENAS LINARES, ENRICNo Federat BTT LLARGA : 15.
LOPEZ DALMAU, SUSANNANo Federat MARXA A PEU : 12.CLUB ESP. BELLCAIRENC
LOPEZ ORTA, JULIANo Federat MARXA A PEU : 10.
LOPEZ PEREZ, SUSANANo Federat MARXA A PEU : 10.
LÓPEZ VENTURA, JORDIFederat BTT LLARGA : 13.AE CAMPLLONG
MACHIO , MARCNo Federat BTT LLARGA : 15.SENDICAT DEL PEDAL
MAGARIÑO CABEZA, DAVIDFederat BTT LLARGA : 13.RUFA CC
MAQUEDA GALLARDO, GLORIANo Federat MARXA A PEU : 10.
MARTIN GUERRERO, MARCOSNo Federat BTT CURTA : 15.
MARTÍN RUBIO, EUGENINo Federat BTT LLARGA : 15.
MARTINEZ GARCIA, JUANJONo Federat E-BIKE LLARGA : 15.
MARTINEZ HERREROS , JUAN No Federat BTT LLARGA : 15.BTTER@S SANTAKO
MARTINEZ SERRATOSA, ISIDRENo Federat E-BIKE LLARGA : 17.
MAS CAT, LÍDIA No Federat MARXA A PEU : 10.
MASDEU RODES, CARLESNo Federat BTT LLARGA : 15.GEC BTT CAMPDEVANOL
MATENCIO CÁRDENAS, MARTÍNo Federat MARXA A PEU (menor) : 8.
MATENCIO CÁRDENAS, MÒNICANo Federat MARXA A PEU : 12.
MATÓ SALELLAS, ESTERNo Federat MARXA A PEU : 10.
MERCADER REGAS, CRISTINANo Federat MARXA A PEU : 10.
MIAS MARTINEZ, GENISNo Federat MARXA A PEU : 10.
MICOLAU LOPEZ, BERNAT Federat MARXA A PEU (menor) : 8.CLUB ESP. BELLCAIRENC
MICOLAU LOPEZ, HELENAFederat MARXA A PEU (menor) : 8.CLUB ESP. BELLCAIRENC
MICOLAU LOPEZ, PAULAFederat MARXA A PEU (menor) : 8.CLUB ESP. BELLCAIRENC
MICOLAU PEREZ, ERNESTOFederat TRAIL RUNNING : 12.CLUB ESP. BELLCAIRENC
MOLINAS XICOIRA, CARMENo Federat MARXA A PEU : 10.CLUB CICLISTA BAIX TER
MONTALBAN, FRANCISCONo Federat BTT LLARGA : 15.BTTER@SANTAKO
MORILLAS CANET, QUIMNo Federat BTT LLARGA : 15.LINBIKES CC LEFA
MOSCOSO MENEA, CARLOSFederat BTT CURTA : 13.C.C.ESQUENAPELATS
MUIXACH ROIG, ADRIANo Federat BTT LLARGA : 15.
MUIXACH ROIG, EDUARDFederat TRAIL RUNNING : 10.PORTAL DE LES GAVARRES
MÜLLER ROGER, GERLINDNo Federat MARXA A PEU : 10.ELS CORRECAMINS
NEGRE COSTA, EVA No Federat MARXA A PEU : 10.
OLIVAN TEJADA, ENRIC Federat BTT LLARGA : 13.OPEN NATURA
OLVERA , ALEXFederat BTT CURTA : 13.CLUB CICLISTA PALAFRUGELL
OMEDES REQUENA, DAVIDNo Federat BTT LLARGA : 17.CV PALAMÓS
ORTA RODRIGUEZ, MERCEDESNo Federat MARXA A PEU : 10.
PALAU FONT, SANDRANo Federat MARXA A PEU : 10.
PARALS GRAU, ENRICNo Federat BTT LLARGA : 15.TOCAT DE L'ALA
PARALS MARQUÈS, ORIOLNo Federat BTT CURTA : 15.BAIX TER
PARETA RUBAU, NÚRIANo Federat MARXA A PEU : 10.
PARETAS MAQUEDA, ANIOLNo Federat MARXA A PEU (menor) : 7.
PARNAU CORTÉS, NÚRIANo Federat MARXA A PEU : 10.
PASCUAL CERECEDA, NACHOFederat BTT CURTA : 13.AEP
PASCUAL OLIVERAS , ALBERT No Federat BTT LLARGA : 15.
PEDROSA , CARMEN No Federat MARXA A PEU : 10.
PEDROSA CABELLO, FRANCESC (XICUPECA)Federat BTT LLARGA : 15.LEFA TEAM CLUB CICLISTA
PELÁEZ SANS, JUDITNo Federat MARXA A PEU : 10.
PELLICER BINEFA, MARTINAFederat BTT CURTA : 15.CLUB CICLISTA BAIX TER
PELLICER VIADER, FRANCESCFederat BTT CURTA : 15.CLUB CICLISTA BAIX TER
PÉREZ KLAMBURG, ARLETNo Federat MARXA A PEU (menor) : 7.CLUB DELS POLVORONS
PÉREZ KLAMBURG, VALENTINANo Federat MARXA A PEU (menor) : 7.CLUB DELS POLVORONS
PEREZ MERINO, JUAN JOSEFederat BTT CURTA : 13.C.C.ESQUENAPELATS
PÉREZ ORTEGA, CARLESNo Federat MARXA A PEU : 10.CLUB DELS POLVORONS
PERICAY CUFÍ, ERNEST Federat BTT CURTA : 15.CLUB CICLISTA BAIX TER
PIGEM MARTI, MARTA No Federat MARXA A PEU : 12.
PIJOAN PAGÈS, ALBERTNo Federat TRAIL RUNNING : 10.
PIRIS I GARRIGA, FERRANNo Federat BTT CURTA : 15.ARMEN BIKERS
PLAJA GALI, ERNESTO Federat E-BIKE LLARGA : 15.DOCTOR BIKES& BTT PALAFRUGELL
PLANAS, MARIONo Federat BTT CURTA : 15.
PLANAS PALOU, ARNAUNo Federat BTT CURTA : 15.ARMEN BIKERS
PLANAS PALOU, POLNo Federat BTT CURTA : 15.ARMEN BIKERS
PORCEL PADILLA, RAUL No Federat MARXA A PEU : 10.
PUIG COSTA, SERGIFederat BTT LLARGA : 13.CC BANYOLES
PUJOL OLIVER, MARCFederat BTT CURTA : 15.CLUB CICLISTA BAIX TER
PUJOL OLIVER, SERGIFederat BTT CURTA : 15.CLUB CICLISTA BAIX TER
PUY GUILLEN, MARIA No Federat BTT CURTA : 17.
PY GONZALEZ, NOEMINo Federat MARXA A PEU : 10.
QUINTÀ, XAVIERFederat BTT LLARGA : 13.EDIBIKES
QUINTANA, EMMAFederat BTT CURTA : 13.CLUB CICLISTA PALAFRUGELL
QUINTANA, JOSEPFederat BTT CURTA : 13.CLUB CICLISTAPALAFRUGELL
RAMOS MACIAS, JORDINo Federat BTT LLARGA : 15.
RAMOS TEJEDA, MERCÈ No Federat MARXA A PEU : 10.
REIXACH, JANNo Federat MARXA A PEU : 10.
REQUENA CRUZ , JOSÉ LUISFederat BTT LLARGA : 13.C. C LEFATEAM
REQUENA CRUZ, MANELFederat BTT CURTA : 13.C.C.ESQUENAPELATS
REYES, LALINo Federat MARXA A PEU : 10.CLUB CICLISTA PALAFRUGELL
RIERA OSUNA, EVANo Federat MARXA A PEU : 10.-
RIGALL FORÉS, ELOI Federat BTT CURTA : 13.ARTSPORT RADICAL BIKES
RODO TREPAT, ALBERTNo Federat E-BIKE LLARGA : 15.E-BIKE AREA PALAFRUGELL
RODRÍGUEZ ANSINO, MARIANo Federat MARXA A PEU : 12.INDEPENDIENTE
RODRIGUEZ GALLARDO, JOSEPFederat BTT LLARGA : 13.CORRO X TU
ROIG ANTOLÍN, NILNo Federat MARXA A PEU (menor) : 7.CLUB DELS POLVORONS
ROIG ANTOLÍN, ONANo Federat MARXA A PEU (menor) : 7.CLUB DELS POLVORONS
ROIG SOLER, ALBERTNo Federat MARXA A PEU : 10.CLUB DELS POLVORONS
ROMERO, TONYFederat BTT CURTA : 13.LINBIKES-LEFATEAM
ROURA COMA, MARTÍNo Federat BTT CURTA : 15.
ROURA PADROSA, RAMONNo Federat BTT CURTA : 15.
RUE MARTOS, NARCISNo Federat BTT LLARGA : 17.
RUIZ SERRANO, IVANNo Federat BTT LLARGA : 15.BTTER@S SANTAKO
SABATER BONET , CRISNo Federat TRAIL RUNNING : 10.
SAFONT ESPINOSA, ÁGATAFederat BTT LLARGA : 15.RADIKAL BIKES ARTSPORT
SALA MORDILLO, CARMENo Federat MARXA A PEU : 10.
SALCEDO GALLEGO, JUANFederat BTT LLARGA : 15.BIKE GIRONA
SALIS DABALL, JORDINo Federat TRAIL RUNNING : 10.
SANTILLÁN , NÉSTOR ADRIÁN No Federat BTT LLARGA : 15.
SARASA ROMANS, TOMÀSNo Federat BTT LLARGA : 15.TORTUGUES MONTGRI
SASTRE MUÑOZ, FRANCESCNo Federat BTT CURTA : 15.ARMEN BIKERS
SEBASTIAN TORRES, JOFRE No Federat MARXA A PEU : 10.
SEGURA CHECA, DAVIDFederat BTT LLARGA : 13.BICIOCASIÓN BARCELONA OPEN NATURA
SEMERAKOVA, RENATANo Federat MARXA A PEU : 10.
SERRANO DUÑACH, JOANNo Federat MARXA A PEU : 10.-
SERRATOSA FELIP, JORDINo Federat E-BIKE LLARGA : 17.E-BIKE ÁREA PALAFRUGELL
SERVIÀ BOFILL, JOANNo Federat BTT LLARGA : 15.TOCAT DE L'ALA
SEVERICH LINO , FAVIO RICHARD no Federado E-BIKE LLARGA : 15.
SIMÓN BERBEL, ROGERNo Federat BTT LLARGA : 15.
SORS SALA, Mª REMEINo Federat MARXA A PEU : 12.
SUBIRÀ COMPANY, AURANo Federat MARXA A PEU : 12.
SUBIRATS PAGES, ENRICNo Federat BTT CURTA : 17.
SURRELL BASAURIT, AITORFederat BTT CURTA : 13.C.C.BAIXTER
SURRELL PALLÉS, PAUFederat BTT CURTA : 13.C.C.BAIXTER
SURROCA FERNANDEZ, MARINANo Federat MARXA A PEU : 10.
TORRAS ABARCA, JOSEPNo Federat BTT LLARGA : 15.BTT BEGUR
TORRENT, ELOINo Federat BTT LLARGA : 17.AYATS CYCLES
TORROELLA CAMÓS, NARCÍSFederat BTT LLARGA : 13.C C GERUNDA
TORTÓS-SALA GRANÉS, LAIAFederat BTT CURTA : 13.ARTSPORT - CROMOLYBIKES
VACA RODRÍGUEZ , GERMÁN No Federat BTT LLARGA : 15.
VALENTÍ , RAMONNo Federat BTT CURTA : 15.
VEGA ZAMORA, JOSE MANUEL No Federat BTT LLARGA : 17.CATEDRA BIKES
VERGÉS VILERT, NEUS Federat TRAIL RUNNING : 10.AEP
VIDAL COLLELL, JOAN CARLESNo Federat BTT LLARGA : 15.TRIA-LERUS
VILÀ DALMAU, MIQUELFederat BTT LLARGA : 13.CC CAMPLLONG
VILÀ HERRERA, SALVADORNo Federat BTT CURTA : 17.TEIXITS EMILIA
VILLANUEVA LÓPEZ , DAVID No Federat BTT LLARGA : 15.BTTER@S SANTAKO
VILLODRES PEDROSA, PAULANo Federat MARXA A PEU : 10.
VILOSA KOMPF, DAVIDFederat BTT LLARGA : 15.BTT PALAFRUGELL & DOCTOR BIKES
VIÑALS CANADELL , JUAN (VINYI)No Federat BTT LLARGA : 15.TRIA-LERUS
VINDEL RODRIGUEZ, OLIVERNo Federat BTT LLARGA : 15.
WESTHOFF, HERMANFederat BTT CURTA : 13.CLUB CICLISTA BAIX TER
WESTHOFF MOLINAS, NILFederat BTT CURTA : 13.CLUB CICLISTA BAIX TER