CLASSIFICACIÓ LA CAT 2015 -TORROELLA DE MONTGRĶ-

LA CAT GENERAL

Tria la Categoria:
Diploma
Posició
Dorsal
Cognoms i Nom
Club
Temps Arribada - Parcial
Posició. Cat.
Categoria
Diploma
1
18
BAQUER FONT, EDUARD
FLAMA 91
01:36:01
1
Sub-20-M
Diploma
2
1
CODOLĄ DUCH, ZOEL
Trail running girona
01:36:01
1
Sčnior-M
Diploma
3
27
MATEOS SANCHEZ, DESI
crazygoats l'escala
01:38:37
2
Sčnior-M
Diploma
4
100
XIFRE TEIXIDOR, QUIM
01:39:10
1
Mąster-M
Diploma
5
8
MUIXACH ROIG, ADRIA
01:40:00
3
Sčnior-M
Diploma
6
30
PADROSA MONTENEGRO, MARTĶ
capgirell vilajuļga
01:44:09
4
Sčnior-M
Diploma
7
81
RODRIGUEZ GARCIA, DANI
C.C.VERGES
01:45:39
5
Sčnior-M
Diploma
8
34
SANCHO GARCIA, JOSEP
trail runing girona
01:45:42
2
Mąster-M
Diploma
9
31
HENDERICKX, MIQUEL
C.O FARNERS
01:45:44
6
Sčnior-M
Diploma
10
69
ANCHUELA ORTEGA , DAVID
Corredors Polinyą
01:47:33
3
Mąster-M
Diploma
11
67
VILĄ CASTAŃE, XAVIER
Desmuntamarges Navąs
01:47:42
7
Sčnior-M
Diploma
12
90
VIDAL BORRELL, SISÓ
01:48:01
8
Sčnior-M
Diploma
13
53
CRUZ HUERTAS, RUBEN
01:49:24
4
Mąster-M
Diploma
14
5
GARCIA AMADÓ, XAVI
U.E. Vic
01:50:14
5
Mąster-M
Diploma
15
64
AYMERICH MERCADER, JOAN
MAKIS SILS
01:50:32
6
Mąster-M
Diploma
16
60
MARQUEZ OBRADOR, MIQUEL
01:50:45
9
Sčnior-M
Diploma
17
62
AGUADO FERNANDEZ, LOREN
A.E. MATXACUCA
01:51:40
10
Sčnior-M
Diploma
18
23
MUNDET, RAFA
Flama 91 escala-empuries
01:51:54
7
Mąster-M
Diploma
19
41
LLENSA BOU, RAMON
01:51:55
8
Mąster-M
Diploma
20
9
MARTĶNEZ CARRIÓ, DAVID
CLUB FLAMA-91 L'ESCALA EMPŚRIES
01:52:24
9
Mąster-M
Diploma
21
3
SABALLS BRASAS, ĄNGEL
Club Esportiu Bellcairenc
01:53:17
11
Sčnior-M
Diploma
22
84
VIDAL, ROBERT
C.C. ESQUENAPELATS
01:53:25
12
Sčnior-M
Diploma
23
4
COLL I ARXER, FERRAN
01:53:53
13
Sčnior-M
Diploma
24
85
BAQUER FONT, CESC
01:54:18
14
Sčnior-M
Diploma
25
46
BOSCH PARRAMON, JORDI
Sense Frontal
01:54:22
15
Sčnior-M
Diploma
26
65
ATIENZA RIGAU, MARIANO
Diversport
01:54:28
10
Mąster-M
Diploma
27
76
SABALLS MARAŃA, GUILLEM
CLUB ESPORTIU BELLCAIRENC
01:54:58
2
Sub-20-M
Diploma
28
66
SEGURA GOLFERICHS, ALBA
AE Matxacuca
01:55:58
1
Sčnior-F
Diploma
29
44
PAGČS PIFERRER, MIQUEL
01:56:00
16
Sčnior-M
Diploma
30
22
SUBIRA GUSO, FRANCESC
L'Escala-Empśries flama91
01:56:57
1
Veterą-M
Diploma
31
25
TEIXIDOR BONADA, ALBERT
L'Escala-Empśries Flama 91
01:56:57
17
Sčnior-M
Diploma
32
73
RUBAU TRAYTER, XAVIER
01:57:02
11
Mąster-M
Diploma
33
99
TUBERT, JORDI
01:57:20
18
Sčnior-M
Diploma
34
82
RIPOLL I CARRERA, ANDREU
01:57:37
19
Sčnior-M
Diploma
35
101
MARTIN, FAGIO
02:00:14
20
Sčnior-M
Diploma
36
21
VIDAL MIR, SERGI
02:00:17
21
Sčnior-M
Diploma
37
70
FERRER FALGĄS, ALEIX
Agrupació Excursionista Palafrugell
02:00:19
22
Sčnior-M
Diploma
38
36
BAUDRY, CLAUDIA
02:01:04
1
Mąster-F
Diploma
39
63
VERA BECERRA, PACO
cej
02:01:59
2
Veterą-M
Diploma
40
77
LOSTE ROMERO, XAVIER
UNIÓ EXCURSIONISTA LLANĒANENCA
02:02:52
3
Veterą-M
Diploma
41
95
BORRAS CAJIGOS, ORIOL
02:04:22
12
Mąster-M
Diploma
42
20
MARROIG, RAJIV
CLUB ESPORTIU BELLCAIRENC
02:04:23
3
Sub-20-M
Diploma
43
71
SURRELL BASAURIT, AITOR
C.C.VERGES
02:04:23
23
Sčnior-M
Diploma
44
92
SABALLS MARANYA, FLAVI
02:04:27
24
Sčnior-M
Diploma
45
97
PELLICER, FRANCESC
02:05:08
13
Mąster-M
Diploma
46
96
DELOIZY, JEAN
02:05:14
14
Mąster-M
Diploma
47
86
CASTILLA GARCIA, PEP
02:05:29
15
Mąster-M
Diploma
48
54
SAVANTI COLLADO, FERNANDO
02:06:30
16
Mąster-M
Diploma
49
42
D'ARMENGOL PARRA, PAU
Tramuntanya Llanēa
02:06:49
25
Sčnior-M
Diploma
50
10
BASSAS SERRA, ALEXANDRE
02:06:50
17
Mąster-M
Diploma
51
17
PALOMERAS XARLAS, JOSEP
02:07:36
26
Sčnior-M
Diploma
52
98
ROVIRA, DAVID
02:07:40
18
Mąster-M
Diploma
53
7
MATEU DURAN, ALEXIS
02:08:13
19
Mąster-M
Diploma
54
78
LEIVA LOPEZ, MANEL
Olimpic Mannleu
02:08:21
20
Mąster-M
Diploma
55
79
BASSAS TORRENT, SONIA
02:08:26
2
Sčnior-F
Diploma
56
39
ESCRIBANO FERNANDEZ, VICENS
02:09:07
4
Veterą-M
Diploma
57
83
BRUNET SANTOS, FERRAN
CD TERRASSA HOCKEY
02:12:42
21
Mąster-M
Diploma
58
75
AVELLI TEIXIDOR, GEMMA
A.E.MATXACUCA
02:12:48
2
Mąster-F
Diploma
59
12
PARRAS COMPTE, ORIOL
02:12:49
27
Sčnior-M
Diploma
60
68
FRANCOIS, SEBASTIEN
02:13:33
22
Mąster-M
Diploma
61
33
ALCUDIA CASELLAS, JOAN
Corredors.cat
02:13:50
23
Mąster-M
Diploma
62
47
BELDA CUENCA, MIGUE
02:15:55
24
Mąster-M
Diploma
63
56
CELS, SALVADOR
02:17:54
5
Veterą-M
Diploma
64
26
MICOLAU PEREZ, ERNEST
CLUB ESPORTIU BELLCAIRENC
02:19:12
25
Mąster-M
Diploma
65
49
TORRA FERRER, JORDI
02:20:23
26
Mąster-M
Diploma
66
80
FĄBREGA CASAS, TONI
02:21:23
27
Mąster-M
Diploma
67
48
PAGES GONZALEZ, JORDI
escala empuries
02:21:59
28
Sčnior-M
Diploma
68
29
DOMENECH BAGUDA, FERRAN
Esportiu Bellcairenc
02:22:22
6
Veterą-M
Diploma
69
57
PÉREZ OLIVERAS, MARC
02:25:08
28
Mąster-M
Diploma
70
72
DĶEZ I PUIG, JOSEP-GENIS
C.C.MONTGRI
02:29:07
7
Veterą-M
Diploma
71
87
PAGČS CASAS, XAVIER
02:29:24
8
Veterą-M
Diploma
72
37
SALA ADROHER, NURIA
02:29:59
3
Sčnior-F
Diploma
73
38
MUIŃO TERRADAS, DAVID
02:30:01
29
Sčnior-M
Diploma
74
88
RODRIGUEZ LABRADOR, TIMOTEO
Independent
02:31:10
29
Mąster-M
Diploma
75
43
NEGRE VILĄ, JORDI
MadTeam
02:31:27
30
Sčnior-M
Diploma
76
74
REDONDO BOADA, JOANNA
RUN BCN
02:31:39
4
Sčnior-F
Diploma
77
93
BATLLE, MARTĶ
02:32:47
30
Mąster-M
Diploma
78
13
TRASSERRA SERRALLONGA, PERE
02:33:03
9
Veterą-M
Diploma
79
52
RIOS LOSADA, VERO
02:36:11
5
Sčnior-F
Diploma
80
51
REJON LINARES, MANEL
02:36:11
10
Veterą-M
Diploma
81
11
RODRIGUEZ FERNANDEZ, JUAN MIGUEL
Club Excta Els Perduts de Begur
02:40:54
11
Veterą-M
Diploma
82
89
MAŃAS MAŃAS, CRISTINA
02:44:35
6
Sčnior-F
Diploma
83
19
DĶAZ CASAS, MARTA
Club d'Atletisme Nou Barris
03:06:34
3
Mąster-F
Diploma
84
91
PUJADAS MATAS, CARLES
03:07:39
31
Mąster-M
Diploma
85
94
ALSINA COLL, PERE
03:07:44
32
Mąster-M
Diploma
86
59
MORENO BIGAS, LĶDIA
03:25:06
4
Mąster-F
Diploma
87
58
CASELLAS VIŃAS, DAVID
PeF BETŚLIA
03:25:07
33
Mąster-M

87