CLASSIFICACIÓ LA VALL 2015 -BELLCAIRE D'EMPORDĄ-

LA VALL GENERAL

Tria la Categoria:
Diploma
Posició
Dorsal
Cognoms i Nom
Club
Temps Arribada - Parcial
Posició. Cat.
Categoria
Diploma
1
1
CODOLĄ DUCH, ZOEL
Trail running girona
01:52:10 - 00:37:25
1
Sčnior-M
Diploma
2
18
BAQUER FONT, EDUARD
FLAMA 91
01:55:12 - 00:37:24
1
Sub-20-M
Diploma
3
8
MUIXACH ROIG, ADRIA
01:59:55 - 00:38:56
2
Sčnior-M
Diploma
4
28
MATEOS SANCHEZ, DESI
crazygoats l'escala
02:04:57 - 00:40:07
3
Sčnior-M
Diploma
5
36
SANCHO GARCIA, JOSEP
trail runing girona
02:07:17 - 00:41:43
1
Mąster-M
Diploma
6
32
HENDERICKX, MIQUEL
C.O FARNERS
02:08:06 - 00:42:03
4
Sčnior-M
Diploma
7
31
PADROSA MONTENEGRO, MARTĶ
capgirell vilajuļga
02:10:27 - 00:43:30
5
Sčnior-M
Diploma
8
38
ANCHUELA ORTEGA , DAVID
Corredors Polinyą
02:11:54 - 00:42:49
2
Mąster-M
Diploma
9
90
RODRIGUEZ GARCIA, DANI
02:14:35 - 00:43:34
6
Sčnior-M
Diploma
10
89
CASABELLA CASARES, JAUME
02:15:17 - 00:42:40
7
Sčnior-M
Diploma
11
60
MARTINEZ CUENCA, CARLOS
02:17:53 - 00:45:29
8
Sčnior-M
Diploma
12
72
AYMERICH MERCADER, JOAN
02:18:08 - 00:45:24
3
Mąster-M
Diploma
13
55
CRUZ HUERTAS, RUBEN
02:19:08 - 00:46:34
4
Mąster-M
Diploma
14
4
COLL I ARXER, FERRAN
02:19:18 - 00:45:38
9
Sčnior-M
Diploma
15
5
GARCIA AMADÓ, XAVI
U.E. Vic
02:20:09 - 00:46:06
5
Mąster-M
Diploma
16
22
SUBIRA GUSO, FRANCESC
L'Escala-Empśries flama91
02:20:25 - 00:45:20
1
Veterą-M
Diploma
17
49
BOSCH PARRAMON, JORDI
Sense Frontal
02:20:32 - 00:47:22
10
Sčnior-M
Diploma
18
87
BUSSOT CABALLERO, MIQUEL
02:20:43 - 00:45:27
6
Mąster-M
Diploma
19
57
CASADEMONT ALABAU, JOSEP
A.E.Palafrugell
02:22:04 - 00:44:21
11
Sčnior-M
Diploma
20
9
MARTĶNEZ CARRIÓ, DAVID
CLUB FLAMA-91 L'ESCALA EMPŚRIES
02:22:52 - 00:45:23
7
Mąster-M
Diploma
21
23
MUNDET, RAFA
Flama 91 escala-empuries
02:22:59 - 00:45:59
8
Mąster-M
Diploma
22
27
CLOPES LÓPEZ , PERE
02:23:21 - 00:45:50
12
Sčnior-M
Diploma
23
20
MARROIG, RAJIV
CLUB ESPORTIU BELLCAIRENC
02:23:57 - 00:51:02
2
Sub-20-M
Diploma
24
95
VILOSA, DAVID
02:24:09 - 00:47:23
13
Sčnior-M
Diploma
25
43
LLENSA BOU, RAMON
02:24:16 - 00:46:10
9
Mąster-M
Diploma
26
65
SEGURA GOLFERICHS, ALBA
02:24:25 - 00:46:30
1
Sčnior-F
Diploma
27
25
TEIXIDOR BONADA, ALBERT
L'Escala-Empśries Flama 91
02:24:34 - 00:47:12
14
Sčnior-M
Diploma
28
47
PAGČS PIFERRER, MIQUEL
02:25:52 - 00:49:43
15
Sčnior-M
Diploma
29
91
BORRĄS CAJIGÓS, ORIOL
02:26:17 - 00:48:14
10
Mąster-M
Diploma
30
70
PAYERÓ TORRÓ, JORDI
02:26:24 - 00:45:04
16
Sčnior-M
Diploma
31
82
SUŃER I PUIGDEVALL, XAVIER
02:27:14 - 00:50:35
17
Sčnior-M
Diploma
32
80
XARGAYÓ BASSETS, CARLES
02:31:25 - 00:51:25
11
Mąster-M
Diploma
33
59
VERA BECERRA, PACO
02:32:58 - 00:51:57
2
Veterą-M
Diploma
34
21
VIDAL MIR, SERGI
02:33:00 - 00:51:34
18
Sčnior-M
Diploma
35
69
LOSTE ROMERO, XAVIER
02:33:53 - 00:51:14
3
Veterą-M
Diploma
36
66
BATLLE REIXACH, JORDI
02:34:32 - 00:48:48
19
Sčnior-M
Diploma
37
14
COSTA ARNAU, XAVIER
Eyjafjallajökull Running Club
02:35:57 - 00:52:00
20
Sčnior-M
Diploma
38
84
MAYA, FRAN
02:37:08 - 00:51:28
21
Sčnior-M
Diploma
39
48
GONZĮLEZ BERNAL , SERGI
02:37:10 - 00:49:41
22
Sčnior-M
Diploma
40
33
JAMBERT, SERGI
Independent
02:38:58 - 00:49:36
23
Sčnior-M
Diploma
41
126
SIMON, BLAS
02:39:48 - 00:51:22
24
Sčnior-M
Diploma
42
86
SERRA HERNANDEZ, FRANCISCO
02:39:54 - 00:54:42
12
Mąster-M
Diploma
43
92
SABALLS, GUILLEM
02:40:24 - 00:51:06
25
Sčnior-M
Diploma
44
64
AHUMADA RALITA, JOAN
02:40:38 - 00:53:03
13
Mąster-M
Diploma
45
88
FABREGA ESPIGUL, MONICA
02:40:46 - 00:53:13
1
Mąster-F
Diploma
46
63
GATIUS PI, ALBERT
02:43:05 - 00:50:31
26
Sčnior-M
Diploma
47
93
GARCIA MASPOCH, JORDI
02:44:40 - 00:53:10
27
Sčnior-M
Diploma
48
7
MATEU DURAN, ALEXIS
02:44:42 - 00:55:40
14
Mąster-M
Diploma
49
44
D'ARMENGOL PARRA, PAU
Tramuntanya Llanēa
02:46:01 - 00:52:59
28
Sčnior-M
Diploma
50
40
MUIŃO TERRADAS, DAVID
02:48:13 - 00:56:28
29
Sčnior-M
Diploma
51
81
PLANAS GOMEZ, ALBERT
02:50:59 - 00:55:38
30
Sčnior-M
Diploma
52
12
PARRAS COMPTE, ORIOL
02:51:09 - 00:53:04
31
Sčnior-M
Diploma
53
56
SAVANTI COLLADO, FERNANDO
02:52:26 - 00:52:33
15
Mąster-M
Diploma
54
34
ALCUDIA CASELLAS, JOAN
Corredors.cat
02:52:42 - 01:00:16
16
Mąster-M
Diploma
55
10
BASSAS SERRA, ALEXANDRE
02:54:27 - 00:53:31
17
Mąster-M
Diploma
56
94
HIPOLIT, JORDI
02:54:39 - 00:51:49
32
Sčnior-M
Diploma
57
68
ALTIMIRAS FREIXER, JORDI
02:56:47 - 00:59:55
33
Sčnior-M
Diploma
58
42
NUALART TERRADES, SERGI
.
02:56:56 - 00:57:14
34
Sčnior-M
Diploma
59
83
ALSINA QUER, JAUME
02:57:03 - 00:58:02
18
Mąster-M
Diploma
60
114
VALLS, JOAN
02:57:16 - 00:56:14
35
Sčnior-M
Diploma
61
79
BUENAVENTURA , VICTOR
02:58:31 - 00:52:30
36
Sčnior-M
Diploma
62
140
PONS RAMOS, ALBERT
Club Flama 91 L'Escala-Empśries
02:59:31 - 00:55:30
37
Sčnior-M
Diploma
63
62
CASŅLIVA CAROD, MUNTSA
02:59:42 - 00:59:12
1
Veterą-F
Diploma
64
124
OLIVEIRA, MARTI
03:01:58 - 00:53:17
38
Sčnior-M
Diploma
65
125
VICENƇ, PERE
03:01:58 - 00:53:29
39
Sčnior-M
Diploma
66
50
BELDA CUENCA, MIGUE
03:03:05 - 00:59:51
19
Mąster-M
Diploma
67
24
SALA ADAM, JAUME
flama 91 empuries l escala
03:03:56 - 00:56:19
40
Sčnior-M
Diploma
68
30
DOMENECH BAGUDA, FERRAN
Esportiu Bellcairenc
03:04:04 - 01:01:51
4
Veterą-M
Diploma
69
51
PAGES GONZALEZ, JORDI
escala empuries
03:06:16 - 01:00:14
41
Sčnior-M
Diploma
70
2
THOMAS, LAGARDE
03:07:13 - 01:00:17
42
Sčnior-M
Diploma
71
39
SALA ADROHER, NURIA
03:07:47 - 01:01:06
2
Sčnior-F
Diploma
72
74
ESTEVE, PABLO
03:12:05 - 00:59:39
20
Mąster-M
Diploma
73
54
RIOS LOSADA, VERO
03:15:33 - 01:06:05
3
Sčnior-F
Diploma
74
52
TORRA FERRER, JORDI
03:15:39 - 00:57:57
21
Mąster-M
Diploma
75
53
REJON LINARES, MANEL
03:17:11 - 01:06:03
5
Veterą-M
Diploma
76
85
RODRIGUEZ LABRADOR, TIMOTEO
03:18:11 - 00:59:20
22
Mąster-M
Diploma
77
13
TRASSERRA SERRALLONGA, PERE
03:18:12 - 01:02:16
6
Veterą-M
Diploma
78
45
NEGRE VILĄ, JORDI
MadTeam
03:18:38 - 01:04:07
43
Sčnior-M
Diploma
79
16
CARRACEDO VIU, JUANMA
Musette Premium
03:18:42 - 01:01:31
23
Mąster-M
Diploma
80
122
BINEFA, MONTSE
03:20:24 - 01:02:05
4
Sčnior-F
Diploma
81
113
CASAS, MONTSE
03:20:45 - 01:02:07
5
Sčnior-F
Diploma
82
15
MĮRQUEZ, DAVID
03:25:35 - 01:03:01
44
Sčnior-M
Diploma
83
112
DE PLANELL, MARIONA
03:27:12 - 01:04:22
6
Sčnior-F
Diploma
84
78
VILA MESEGUE, DAVID
03:33:17 - 01:08:47
45
Sčnior-M
Diploma
85
11
RODRIGUEZ FERNANDEZ, JUAN MIGUEL
Club Excta Els Perduts de Begur
03:35:32 - 01:06:00
7
Veterą-M
Diploma
86
76
CAVALLERO COSTAL, CLARA
03:36:21 - 01:07:58
7
Sčnior-F
Diploma
87
77
SARASA ROMANS, TOMAS
03:36:21 - 01:07:56
46
Sčnior-M
Diploma
88
67
BERENGUER HERNANDEZ, EVA
03:40:23 - 01:09:16
8
Sčnior-F
Diploma
89
19
DĶAZ CASAS, MARTA
Club d'Atletisme Nou Barris
03:52:37 - 01:12:32
2
Mąster-F
Diploma
90
73
BELLET RAMIS , MARC
04:06:50 - 00:57:47
3
Sub-20-M

90