Classifiacions LA VALL 2016

TRAIL GENERAL

Tria la Categoria:
Diploma
Posició
Dorsal
Cognoms i Nom
Club
Temps Arribada
Categoria
Diploma
1
68
BAQUER FONT, EDU
01:48:36 - 00:32:11
Master 20-40-M
Diploma
2
8
REY ALSINA, ABEL
Cte. Exta. baix Empordà
01:49:32 - 00:32:15
Master 20-40-M
Diploma
3
71
MARTI ZULET, JAUME
trail runing girona
01:50:15 - 00:32:26
Master 20-40-M
Diploma
4
24
BAQUER FONT, MARTÍ
Flama91
01:53:46 - 00:32:52
Master 20-40-M
Diploma
5
69
MARROIG, RAJIV
01:54:53 - 00:34:00
Sub-20-M
Diploma
6
10
ALSINA FAJARDO, DAVID
sportwearweb.com
01:54:58 - 00:34:03
Master 41-50-M
Diploma
7
147
SANCHO MARTINEZ, ROBERTO
01:55:11 - 00:34:25
Master 41-50-M
Diploma
8
43
LLAMAS BOZA, XAVI
ass.exc. cabirols
01:55:25 - 00:34:36
Master 41-50-M
Diploma
9
74
CORNELLÀ, JAUME
Trail Running Girona
01:59:57 - 00:33:47
Master 20-40-M
Diploma
10
140
AGUILAR, MARIO
02:00:44
Master 20-40-M
Diploma
11
72
COLL ARXER, FERRAN
02:02:08 - 00:35:45
Master 20-40-M
Diploma
12
23
VILA CASTAÑE, XAVIER
Desmuntamarges
02:02:40 - 00:37:05
Master 20-40-M
Diploma
13
56
SERRA MASO, ENRIC
CORRO X TU
02:03:04 - 00:36:36
Master 20-40-M
Diploma
14
39
MATEOS SANCHEZ, DESI
Flama91
02:08:05 - 00:37:00
Master 20-40-M
Diploma
15
2
JOVER RODRIGUEZ, GALDERIC
trail running girona
02:10:48 - 00:35:46
Master 20-40-M
Diploma
16
30
CASAS PRADES, ALBERT
AEPalfrugell
02:11:13 - 00:39:23
Master 41-50-M
Diploma
17
5
GARCIA AMADÓ, XAVIER
U.E. Vic
02:12:42 - 00:39:11
Master 41-50-M
Diploma
18
44
VIDAL POU, ROBERT
C.C.ESQUENAPELATS
02:15:21 - 00:41:51
Master 20-40-M
Diploma
19
14
SEGURA GOLFERICHS, ALBA
AE Matxacuca
02:16:00 - 00:39:32
Master 20-40-F
Diploma
20
75
SABALLS MARAÑA, GUILLEM
CLUB ESPORTIU BELLCAIRENC
02:16:16 - 00:39:44
Sub-20-M
Diploma
21
76
VICENS MARTÍNEZ, ENRIC
CLUB ESPORTIU BELLCAIRENC
02:16:17 - 00:39:47
Sub-20-M
Diploma
22
26
MANZANEDO, JUAN
02:19:39 - 00:38:28
Master 41-50-M
Diploma
23
1
PALLÉS DARNÉ, JOAQUIM
Club esportiu Albons
02:22:27 - 00:45:29
Master 41-50-M
Diploma
24
15
BATLLE REIXACH, JORDI
Block Agullana
02:23:16 - 00:42:31
Master 20-40-M
Diploma
25
36
ANTONI CIERCO, JONATHAN
GIROLEX ESPAI JURÍDIC
02:23:47 - 00:42:06
Master 20-40-M
Diploma
26
151
VIDAL BORRELL, SISÓ
02:24:52 - 00:41:04
Master 20-40-M
Diploma
27
150
REBENAQUE, MARC
02:25:11 - 00:41:09
Master 20-40-M
Diploma
28
46
GONZALEZ RODRIGUEZ, ANTONIO
02:27:04 - 00:43:29
Master 41-50-M
Diploma
29
22
SALA OLIVERAS, JAUME
Centre excursionista d'Oló
02:28:41 - 00:43:35
Master +50-M
Diploma
30
154
SABALLS, FLAVI
02:29:36 - 00:40:23
Master 20-40-M
Diploma
31
48
LOSTE ROMERO, XAVI
TRAMUNTANYA - U.E.LL.
02:30:50 - 00:44:32
Master +50-M
Diploma
32
29
PERPIÑÀ MAS, JORDI
A.A.Palamós
02:30:57 - 00:45:27
Master +50-M
Diploma
33
32
GELABERT JUANOLA, JOAN
ass. exc. Cabirols
02:31:12 - 00:43:23
Master 41-50-M
Diploma
34
16
PAGÈS PIFERRER, MIQUEL
tramuntanya
02:31:37 - 00:42:41
Master 20-40-M
Diploma
35
47
SAVANTI COLLADO, FERNANDO
Trágame Tierra
02:35:08 - 00:45:21
Master 41-50-M
Diploma
36
20
BALLESTA ROS, XAVIER
l'Escala Empùries Flama 91
02:35:21 - 00:46:17
Master 41-50-M
Diploma
37
64
ALBACAR CLIMENT, CONRAD
trail runing cabra freixet
02:36:45 - 00:45:13
Master 41-50-M
Diploma
38
35
MUÑOZ CASTRO, GERARD
Geieg Triatló
02:36:51 - 00:45:59
Master 20-40-M
Diploma
39
51
PALOMERAS XARLAS, JOSEP
02:38:25 - 00:46:47
Master 20-40-M
Diploma
40
27
AZOUZ, TAYSSIR
Independent
02:38:38 - 00:41:55
Master 20-40-M
Diploma
41
31
GONZALEZ ALCAIDE, ALEJANDRO
Independent
02:38:58 - 00:47:35
Master 41-50-M
Diploma
42
52
CELS, SALVADOR
02:38:58 - 00:47:51
Master +50-M
Diploma
43
139
CUENCA SÁNCHEZ, JULI
02:39:12 - 00:48:00
Master 41-50-M
Diploma
44
11
BASSAS SERRA, ALEXANDRE
CLUB ESPORTIU BELLCAIRENC - CEB
02:39:50 - 00:47:36
Master 41-50-M
Diploma
45
13
FABREGA ESPIGUL, MONICA
Bici oci
02:40:54 - 00:47:32
Master 41-50-F
Diploma
46
12
CASABELLA CASARES, JAUME
Klassmark
02:41:30 - 00:38:34
Master 20-40-M
Diploma
47
73
FRAIXINÓ HOSPITAL, IVANA
02:41:47 - 00:48:05
Master 20-40-F
Diploma
48
65
VIÑAS COLOMER, MARC
CLUB ESPORTIU ALBONS
02:41:54 - 00:48:16
Master 41-50-M
Diploma
49
145
ESCRIBANO FERNANDEZ, VICENÇ
02:42:39 - 00:49:53
Master +50-M
Diploma
50
37
ROMERO GARCIA, PACO
02:42:53 - 00:45:33
Master 20-40-M
Diploma
51
34
ARESPA COLL, EDUARD
RUNNERS PERO GOLAFRES
02:43:15 - 00:47:33
Master 20-40-M
Diploma
52
50
MATEU DURAN, ALEX
Anxova Club
02:43:31 - 00:49:26
Master 41-50-M
Diploma
53
40
GATIUS PI, ALBERT
terraprims btt
02:44:25 - 00:44:40
Master 20-40-M
Diploma
54
141
COROMINAS RUIZ, JORDI
02:45:17 - 00:47:22
Master 20-40-M
Diploma
55
144
VALLS MASEGUR, JOAN
02:47:09 - 00:47:10
Master 41-50-M
Diploma
56
45
CABRATOSA FUERIS, SUSANNA
UEMatadepera
02:49:20 - 00:52:17
Master 41-50-F
Diploma
57
41
ALSINA QUER, JAUME
02:49:25 - 00:48:18
Master 41-50-M
Diploma
58
25
D'ARMENGOL PARRA, PAU
TRAMUNTANYA LLANÇA
02:49:50 - 00:47:47
Master 20-40-M
Diploma
59
67
SALELLAS BERDION, LLUIS
02:51:45 - 00:49:55
Master 41-50-M
Diploma
60
38
BATALLER, CRISTINA
Club Esportiu Bellcairenc
02:53:30 - 00:49:43
Master 20-40-F
Diploma
61
17
PRUJÀ QUER, JOSEP
Independent
02:55:56 - 00:52:18
Master 41-50-M
Diploma
62
3
SALVATELLA, ORIOL
02:56:36 - 00:53:40
Master +50-M
Diploma
63
42
RIOS LOSADA, VERO
02:57:00 - 00:54:29
Master 20-40-F
Diploma
64
66
FILIOL, MATTHIEU
02:59:31 - 00:54:01
Master 20-40-M
Diploma
65
70
MARANGES MALLOL, JOAN
03:02:56 - 00:50:17
Master 41-50-M
Diploma
66
53
VILA MESEGUE, DAVID
03:04:23 - 00:53:45
Master 20-40-M
Diploma
67
54
ESTEVE, PABLO
THE MONSTERS RUNNERS
03:08:46 - 00:53:36
Master 41-50-M
Diploma
68
49
JOFRE JOAN, ROSER
03:10:20 - 00:57:29
Master 20-40-F
Diploma
69
21
TRASSERRA SERRALLONGA, PERE
Club Excta. Seva
03:18:38 - 00:59:52
Master +50-M
Diploma
70
55
FONT, FRANCESC
03:21:36 - 00:51:06
Master 20-40-M
Diploma
71
61
MUIXACH ROIG, EDUARD
Portal de les gavarres
03:21:46 - 00:51:12
Master 20-40-M
Diploma
72
60
SAEZ I RIERA, EUDALD
03:21:52 - 00:51:02
Master 41-50-M
Diploma
73
18
SOLA RIBES, CARME
ass. exc. Cabirols
03:29:46 - 01:00:29
Master 20-40-F
Diploma
74
59
AGUSTÍ MORGADO, JORDI
03:30:48 - 00:55:43
Master 20-40-M
Diploma
75
19
BARTOMEU LOZANO, MAGDA
ass. exc. Cabirols
03:39:45 - 01:01:12
Master 20-40-F
Diploma
76
28
RODRIGUEZ FERNANDEZ, JUAN MIGUEL
Club Excta Els Perduts de Begur
03:40:15 - 00:59:54
Master +50-M
Diploma
77
7
EGEA SAYÓ, LÍDIA
Tramuntanya Llançà
03:42:51 - 01:05:36
Master 20-40-F
Diploma
78
62
FORNIES DOMENECH, MERCE
03:54:55 - 01:04:21
Master +50-F
Diploma
79
63
MENDEZ SANCHEZ, JOSE
03:54:56 - 01:04:23
Master +50-M

79