Classifiacions Nocturna Vilajuiga 2016

CURSA GENERAL

Tria la Categoria:
Diploma
Posició
Dorsal
Cognoms i Nom
Club
Temps Arribada
Posició. Cat.
Categoria
Diploma
1
65
GUTIÉRREZ FARRÉ, MARTÍ
Montseny Maasais
00:33:53
1
ABSOLUT-M
Diploma
2
149
PÉREZ MARTÍNEZ, HÉCTOR
00:37:29
2
ABSOLUT-M
Diploma
3
188
ANTONIO BONET, MIQUEL
00:37:59
3
ABSOLUT-M
Diploma
4
116
MIRABETE LARA, JOSEP
Tramuntanya-UELL
00:38:44
4
ABSOLUT-M
Diploma
5
128
MARTIN, MARTIN
pic de garces
00:40:24
5
ABSOLUT-M
Diploma
6
173
DEL VALLE, ADRIA
00:40:24
6
ABSOLUT-M
Diploma
7
176
HUF, BRUNO
00:41:25
7
ABSOLUT-M
Diploma
8
69
SANZ FONT, DAVID
Absolut sport
00:41:28
8
ABSOLUT-M
Diploma
9
323
BARABACHAN0, JOSEP MA
00:41:29
9
ABSOLUT-M
Diploma
10
10
PICH, MARIAN
MATXACUCA
00:41:47
10
ABSOLUT-M
Diploma
11
4
LAGRESA CUMBRIU, MARTÍ
00:41:52
1
SUB-16-M
Diploma
12
193
SSAINAID, ABDE
00:42:01
11
ABSOLUT-M
Diploma
13
97
GELABERT, JOAN
Ass exc Cabirols
00:42:23
12
ABSOLUT-M
Diploma
14
11
ALEXANDRE TEMPRADO, ENRIC
Independent
00:42:35
13
ABSOLUT-M
Diploma
15
17
GIRONELLA CLAVAGUERA, XAVIER
-
00:43:01
14
ABSOLUT-M
Diploma
16
113
TRIBÓ MIRÓ, ÍCAR
Independent
00:43:05
15
ABSOLUT-M
Diploma
17
28
CANO-CABALLERO LÓPEZ , RAFA
Diedre
00:43:13
16
ABSOLUT-M
Diploma
18
1
GARCIA SANCHEZ, GERMAN
EMPURIA RAIDERS
00:43:15
17
ABSOLUT-M
Diploma
19
184
DOMENECH, DANIEL
00:43:17
18
ABSOLUT-M
Diploma
20
162
VEERDOOT, PHILIPPE
00:43:29
19
ABSOLUT-M
Diploma
21
25
FERNANDEZ, TRIBU
Club Atletisme Roses
00:43:43
20
ABSOLUT-M
Diploma
22
180
CEBRIA, EDUARD
00:43:52
2
SUB-16-M
Diploma
23
194
CARBONES, DAVID
00:44:00
21
ABSOLUT-M
Diploma
24
189
KARPELSON, ASIA
00:44:08
1
ABSOLUT-F
Diploma
25
181
TERRON, ISMAEL
00:44:28
22
ABSOLUT-M
Diploma
26
33
MENDEZ, IVAN
Nouteam
00:44:29
23
ABSOLUT-M
Diploma
27
52
GISPERT BOS, ALEX
00:44:32
24
ABSOLUT-M
Diploma
28
117
PAGÈS BENITO, JORDI
Cabirols
00:45:44
25
ABSOLUT-M
Diploma
29
68
TEIXIDOR LLORA, ENRIC
00:46:24
26
ABSOLUT-M
Diploma
30
98
MOLAS ROCA, PAU
La Puta Élite
00:46:33
27
ABSOLUT-M
Diploma
31
187
POLO, ANTONIO
00:46:38
28
ABSOLUT-M
Diploma
32
101
RIGAU CLAVAGUERA, QUIM
-
00:46:40
1
SUB-12-M
Diploma
33
121
ABAD, CARLES
00:46:53
29
ABSOLUT-M
Diploma
34
9
BOLUMAR, ISMAEL
independent
00:47:14
30
ABSOLUT-M
Diploma
35
321
GONZALEZ, GUILLERMO
00:47:22
31
ABSOLUT-M
Diploma
36
64
NUÑEZ RAMOS, ANTONIO
independiente
00:47:38
32
ABSOLUT-M
Diploma
37
94
MALLOL DESCARREGA, GERARD
GRUP EXCURSIONISTA CAPGIRELL
00:47:39
3
SUB-16-M
Diploma
38
66
TRIBÓ MIRÓ, BRUNA
Montseny Maasais
00:47:42
2
ABSOLUT-F
Diploma
39
182
FELIU, CARLES
00:47:56
33
ABSOLUT-M
Diploma
40
96
MALLOL DESCARREGA, ALEIX
GRUP EXCURSIONISTA CAPGIRELL
00:48:20
4
SUB-16-M
Diploma
41
13
SCARANI, VITTORIO
DS
00:48:56
2
SUB-12-M
Diploma
42
79
SOLER BASCO, DAVID
00:48:59
34
ABSOLUT-M
Diploma
43
114
RAYMOND, OLIVIER
00:49:10
35
ABSOLUT-M
Diploma
44
135
SANCLEMENTE Y ARAGÜÉS, JAVIER
Los Suaves&Nedadors de Cadaqués
00:49:18
36
ABSOLUT-M
Diploma
45
26
GRIJOTA GINER, GERARD
Cabirols de Roses
00:49:30
37
ABSOLUT-M
Diploma
46
197
RODRIGUEZ, OSCAR
00:49:37
38
ABSOLUT-M
Diploma
47
74
GÁLVEZ FRAILE, JOEL
Escoleta Trailrunning Vilajuïga
00:49:48
5
SUB-16-M
Diploma
48
89
VIÑALES GRAU, VICENTE
00:50:02
39
ABSOLUT-M
Diploma
49
12
SCARANI, STEFANO
00:50:04
40
ABSOLUT-M
Diploma
50
163
BELLIDO, FRAN
00:50:05
41
ABSOLUT-M
Diploma
51
164
DOMINGUEZ, BEA
00:50:05
3
ABSOLUT-F
Diploma
52
175
MOTERA, JORDI
00:50:36
42
ABSOLUT-M
Diploma
53
102
CARDONABAYER, ALBERT
-
00:51:12
43
ABSOLUT-M
Diploma
54
166
FERRARAS, GERARD
00:51:42
44
ABSOLUT-M
Diploma
55
51
PÉREZ GOTANEGRA, ALEIX
Independent
00:51:51
3
SUB-12-M
Diploma
56
91
ALCALA AGUILAR, JORDI
stoprunners
00:51:51
45
ABSOLUT-M
Diploma
57
195
LOPEZ, RUBEN
00:51:54
46
ABSOLUT-M
Diploma
58
49
PÉREZ EDO, RAMON
Atletisme Roses
00:52:10
47
ABSOLUT-M
Diploma
59
54
LAURIANE, BURGER
CAP 09
00:52:29
4
ABSOLUT-F
Diploma
60
142
VELASCO RIVERA, ADRIAN
Escoleta trailrunning Vilajuiga
00:53:07
6
SUB-16-M
Diploma
61
32
SANES, RAQUEL
00:53:41
5
ABSOLUT-F
Diploma
62
174
MARTIN, ALBERTO
00:53:59
48
ABSOLUT-M
Diploma
63
183
BRISA, BEATRIZ
00:54:04
6
ABSOLUT-F
Diploma
64
23
CANSECO PUIG, ADRIÁN
00:54:26
49
ABSOLUT-M
Diploma
65
55
JOFRE JOAN, ROSER
00:54:38
7
ABSOLUT-F
Diploma
66
167
PRWA, JOSEP
00:54:47
50
ABSOLUT-M
Diploma
67
169
CLAVAGUERA, JAUME
00:54:48
51
ABSOLUT-M
Diploma
68
168
PAGES, MIQUEL
00:54:49
52
ABSOLUT-M
Diploma
69
185
CINTAS, LLUIS
00:54:58
53
ABSOLUT-M
Diploma
70
6
SERRA CATALAN, DESIRÉE
00:55:01
8
ABSOLUT-F
Diploma
71
60
GELABERT SALO, JOAN
Independent
00:55:04
7
SUB-16-M
Diploma
72
312
DONAT, DIDAC
00:55:04
8
SUB-16-M
Diploma
73
57
PALLISERA PEY, ISABEL
00:55:13
9
ABSOLUT-F
Diploma
74
72
JUANOLA RODRÍGUEZ, ANDREU
PIRATES DE LA MUNTANYA
00:55:28
54
ABSOLUT-M
Diploma
75
67
RODRIGUEZ MILLA, OLGA
Pirates de la Muntanya
00:55:29
10
ABSOLUT-F
Diploma
76
71
SÁNCHEZ TEJADA , MARY STEFANY
00:55:46
11
ABSOLUT-F
Diploma
77
192
FERRER, JORDI
00:55:47
55
ABSOLUT-M
Diploma
78
14
ELIA GAS MOUNTAIN KIDS, ALVARO
GAS MOUNTAIN KIDS
00:55:53
56
ABSOLUT-M
Diploma
79
15
ELIA GAS MOUNTAIN KIDS, TEO
GAS MOUNTAIN KIDS
00:55:53
4
SUB-12-M
Diploma
80
154
MORISCOT GAZULES, DAVID
00:56:32
57
ABSOLUT-M
Diploma
81
5
LAGRESA ALONSO, JORDI
00:56:33
58
ABSOLUT-M
Diploma
82
62
MUÑOZ LUQUE, JOSEP
00:56:57
59
ABSOLUT-M
Diploma
83
87
BAQUÉ UJEDA, GUILLEM
Escoleta Trailrunning Vilajuïga
00:56:57
5
SUB-12-M
Diploma
84
2
SERRAT FRIGOLA, INGRID
00:57:08
12
ABSOLUT-F
Diploma
85
165
TRIAS JUNCA, MIREIA
00:57:09
13
ABSOLUT-F
Diploma
86
58
HERRAEZ MARIMON, SERGI
00:57:42
60
ABSOLUT-M
Diploma
87
30
ALCALA AGUILAR, JOSE MARIA
00:57:50
61
ABSOLUT-M
Diploma
88
19
GIRONELLA CLAVAGUERA, MARTÍ
-
00:58:19
62
ABSOLUT-M
Diploma
89
129
CECILIA, MARTIN
pic de garces
00:58:37
14
ABSOLUT-F
Diploma
90
44
CASIÑOL PARRA, DAVID
00:58:55
63
ABSOLUT-M
Diploma
91
115
GALLIEZ , FRED
00:59:03
64
ABSOLUT-M
Diploma
92
29
CAÑÓN MALLÉN, EDUARD
00:59:25
65
ABSOLUT-M
Diploma
93
147
JUANOLA ROTLLAN , ALEX
00:59:25
66
ABSOLUT-M
Diploma
94
77
PUIG FORNÉ, XEVI
00:59:26
67
ABSOLUT-M
Diploma
95
59
LLORENS CASALS, LAURA
LES CORRECAMINS I ELS COIOTS
00:59:40
15
ABSOLUT-F
Diploma
96
141
BENITEZ SANCHEZ, GENOVEVA
01:00:00
16
ABSOLUT-F
Diploma
97
108
VANDENHENDEN PUERTOLLANO, JANA
Escoleta Trailrunning Vilajuïga
01:00:50
1
SUB-12-F
Diploma
98
146
CARBO BENITEZ, MARIA
01:00:50
2
SUB-12-F
Diploma
99
111
RODRIGUEZ, MARINA
01:00:58
3
SUB-12-F
Diploma
100
31
D'ARMENGOL PARRA, PAU
Tramuntanya Llançà
01:01:31
68
ABSOLUT-M
Diploma
101
90
EGEA SAYÓ, LÍDIA
Tramuntanya Llançà
01:01:32
17
ABSOLUT-F
Diploma
102
75
FRAILE LOBATO, HILDA
Club Triatló Roses
01:02:15
18
ABSOLUT-F
Diploma
103
126
ESTEBA ROQUE, POL
01:03:03
6
SUB-12-M
Diploma
104
317
SUQUET, ADRIA
01:03:14
69
ABSOLUT-M
Diploma
105
8
BRUGAT VILANOVA, CARLES
01:03:59
70
ABSOLUT-M
Diploma
106
88
BAQUÉ UJEDA, ÀLEX
01:04:15
7
SUB-12-M
Diploma
107
137
SÁNCHEZ CHICA, FERRAN
01:04:35
71
ABSOLUT-M
Diploma
108
70
RIAL VILAR, SILVIA
Fast triathlon
01:04:37
19
ABSOLUT-F
Diploma
109
63
MUÑOZ UJEDA, IRENE
Munoz
01:04:42
20
ABSOLUT-F
Diploma
110
320
RAMOS, JESUS
01:05:07
72
ABSOLUT-M
Diploma
111
100
CLAVAGUERA PUJOL, TERE
-
01:05:15
21
ABSOLUT-F
Diploma
112
178
PEREZ, JAUME
01:05:29
9
SUB-16-M
Diploma
113
82
SERRADELL, ANNA
unió excursionista llançanenca
01:05:52
22
ABSOLUT-F
Diploma
114
85
AZNAR CERVILLA, JOSE LUIS
01:05:52
73
ABSOLUT-M
Diploma
115
143
HORNOS ESCRICHS, JOAN
ESCOLETA TRAIL RUNNING VILAJUIGA
01:06:18
10
SUB-16-M
Diploma
116
41
RUIZ LUCAS, SONIA
01:06:20
23
ABSOLUT-F
Diploma
117
42
IZQUIERDO CRUZ, KAREN
01:06:20
74
ABSOLUT-M
Diploma
118
140
TREMOSA OLIVERAS, MARC
ACE Riudellots
01:06:21
11
SUB-16-M
Diploma
119
179
TORRES, JOSEP MA
01:07:03
75
ABSOLUT-M
Diploma
120
319
ABEDA, SEAN
01:07:23
76
ABSOLUT-M
Diploma
121
139
ROMERO NAVIA, JUANA MANUELA
Club Atletismo Figueres
01:07:38
4
SUB-12-F
Diploma
122
38
BECERRA COMPANY, ANDREU
01:07:52
8
SUB-12-M
Diploma
123
40
MATEOS PEDREÑO, JOAN
01:07:52
77
ABSOLUT-M
Diploma
124
39
COMPANY BLANCH, MIREIA
01:08:08
24
ABSOLUT-F
Diploma
125
45
FONT LOPEZ, EVA
Les correcamins i els coiots
01:08:11
25
ABSOLUT-F
Diploma
126
138
ROMERO DEL OLMO, JUAN
Club Atletismo Figueres
01:08:21
78
ABSOLUT-M
Diploma
127
43
MATEOS PEDREÑO, ESTER
Viladecans triatlón
01:08:31
26
ABSOLUT-F
Diploma
128
95
MALLOL DESCARREGA, MARTI
GRUP EXCURSIONISTA CAPGIRELL
01:08:56
12
SUB-16-M
Diploma
129
50
GOTANEGRA GUZMAN, ROSA
Independent
01:09:29
27
ABSOLUT-F
Diploma
130
186
KANG, CHISE
01:09:54
28
ABSOLUT-F
Diploma
131
83
GRACIA IGLESIAS, JOSEFA
unió excursionista llançanenca
01:10:06
29
ABSOLUT-F
Diploma
132
84
GAMA CABALLERO, PILAR
unió excursionista llançanenca
01:10:09
30
ABSOLUT-F
Diploma
133
73
BRUGUÉ TRAMUNT, SÒNIA
PIRATES DE LA MUNTANYA
01:10:57
31
ABSOLUT-F
Diploma
134
318
GARCIA, JOSE ANTONIO
01:10:58
79
ABSOLUT-M
Diploma
135
78
BUREAU, ANGELIQUE
01:11:17
32
ABSOLUT-F
Diploma
136
16
ELIA GAS MOUNTAIN KIDS, ABRIL
GAS MOUNTAIN KIDS
01:12:40
5
SUB-12-F
Diploma
137
134
SOLANO VILA, CARLA
01:12:54
33
ABSOLUT-F
Diploma
138
47
DEL OLMO GONZALEZ, MARIA
Gas Mountain Kids
01:12:58
6
SUB-12-F
Diploma
139
48
DEL OLMO PUERTAS, FRANCISCO
Gas Mountain
01:12:59
80
ABSOLUT-M
Diploma
140
122
PIJOAN VIÑAS, SELENA
01:13:15
7
SUB-12-F
Diploma
141
123
PIJOAN DE SOTO, JORDI
01:13:19
81
ABSOLUT-M
Diploma
142
157
CRUANYES I JUANOLA, JORDI
01:13:34
82
ABSOLUT-M
Diploma
143
106
PUERTOLLANO RODRIGUEZ, RAQUEL
01:14:26
34
ABSOLUT-F
Diploma
144
153
ESCUDERO LIOEZ, ADRIA
01:15:11
83
ABSOLUT-M
Diploma
145
24
CARBONELL POUS, ADRIÀ
01:16:14
84
ABSOLUT-M
Diploma
146
112
RAMOS MORATA, DAVID
01:16:15
85
ABSOLUT-M
Diploma
147
136
HERNANDEZ, GEMMA
01:17:08
35
ABSOLUT-F
Diploma
148
35
MOYANO RAMIREZ, ALBA
01:20:00
36
ABSOLUT-F
Diploma
149
46
MÜLLER ROGER, GERLIND
Les Correcamins i els Coiots
01:20:24
37
ABSOLUT-F
Diploma
150
150
ARTIGAS TURRÀ, FOIX
indepent
01:21:06
9
SUB-12-M
Diploma
151
314
FACUSEH, PAU
01:21:13
10
SUB-12-M
Diploma
152
151
ARTIGAS CONSTANS, FRANCESC
indepent
01:21:17
86
ABSOLUT-M
Diploma
153
92
MALLOL BATALLER, JOAN
GRUP EXCURSIONISTA CAPGIRELL
01:22:14
87
ABSOLUT-M
Diploma
154
93
DESCARREGA RAMOGOSA, IMMA
GRUP EXCURSIONISTA CAPGIRELL
01:22:16
38
ABSOLUT-F
Diploma
155
172
GOMES, ALBERT
01:22:22
88
ABSOLUT-M
Diploma
156
171
GOMEZ, LAURA
01:22:23
39
ABSOLUT-F
Diploma
157
177
PEREZ, MANUEL
01:22:47
89
ABSOLUT-M
Diploma
158
144
VELASCO RIVERA, MARC
Escoleta trailrunning Vilajuiga
01:23:01
11
SUB-12-M
Diploma
159
145
VELASCO MAGESTER, JUAN JOSE
Cabirols Roses
01:23:02
90
ABSOLUT-M
Diploma
160
61
ACEVEDO PIMENTEL, JOSEP
01:23:13
91
ABSOLUT-M
Diploma
161
7
SEGURA LOPEZ, JEP
01:23:15
92
ABSOLUT-M
Diploma
162
124
ESTEBA QUER, VICTOR
01:24:28
93
ABSOLUT-M
Diploma
163
170
RUIZ, JOSEP LLUI
01:24:38
94
ABSOLUT-M
Diploma
164
53
LAURENT, SALAS
Vigatanes del volo
01:24:47
95
ABSOLUT-M
Diploma
165
120
RUIZ-MOROTE GARCIA, LORENA
01:27:09
1
SUB-16-F
Diploma
166
119
GARCIA TELLEZ, LUISA
01:27:31
40
ABSOLUT-F
Diploma
167
148
LOPEZ BOLEA, JULIA
01:28:09
41
ABSOLUT-F
Diploma
168
118
MARTINEZ BELLA, HELENA
01:28:10
42
ABSOLUT-F
Diploma
169
109
DOMÍNGUEZ DOMÍNGUEZ, MANU
-
01:28:14
96
ABSOLUT-M
Diploma
170
110
FARCAU, NINA
-
01:28:16
43
ABSOLUT-F
Diploma
171
18
PORCELL OLIVERES, XEVI
Capgirell
01:28:17
97
ABSOLUT-M
Diploma
172
20
EXPÓSITO GONZÁLEZ, SANDRA
-
01:28:18
44
ABSOLUT-F
Diploma
173
22
RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, ALBERT
-
01:28:18
98
ABSOLUT-M
Diploma
174
196
PORCELL, CLAUDIA
01:28:18
12
SUB-12-M
Diploma
175
21
PIELLA VILA, VANE
-
01:28:19
45
ABSOLUT-F
Diploma
176
313
DONAT, GENIS
01:31:42
13
SUB-12-M
Diploma
177
200
LLAMAS, GUERAU
01:31:44
14
SUB-12-M
Diploma
178
81
LLAMAS BOZA, XAVI
Sport HG – Almsport – Alchimia Solidària
01:31:56
99
ABSOLUT-M
Diploma
179
311
DONAT, MANEL
01:31:56
100
ABSOLUT-M
Diploma
180
103
UJEDA OMS, ADRIÀ
UJEDA
01:38:01
15
SUB-12-M
Diploma
181
156
MORISCOT RABANEDA, GERARD
01:38:02
16
SUB-12-M
Diploma
182
127
ESTEBA ROQUE, ARNAU
01:38:04
17
SUB-12-M
Diploma
183
133
COLL RABANEDA , ADRIÀ
01:38:09
13
SUB-16-M
Diploma
184
80
GORDO, DANI
Escoleta Trailrunning Vilajuïga
01:38:10
18
SUB-12-M
Diploma
185
107
VANDENHENDEN, FRED
01:38:12
101
ABSOLUT-M
Diploma
186
86
BAQUÉ, JAUME
01:38:13
102
ABSOLUT-M
Diploma
187
104
UJEDA CAÑETE, XAVI
UJEDA
01:38:14
103
ABSOLUT-M
Diploma
188
76
GÁLVEZ BAIXENCH, JOSEP
Club Triatló Roses
01:38:18
104
ABSOLUT-M
Diploma
189
322
GALVEZ, JAN
01:38:18
19
SUB-12-M
Diploma
190
34
CABAÑO AYMAR, JUDIT
01:47:10
46
ABSOLUT-F
Diploma
191
158
MORISCOT RABANEDA, MARTA
01:53:03
8
SUB-12-F
Diploma
192
155
RABANEDA HARO, ROSER
01:53:14
47
ABSOLUT-F
Diploma
193
37
VIÑALES GOMEZ, ANJURI
01:55:37
48
ABSOLUT-F
Diploma
194
36
VIDAL CADENAS, MARIA
01:56:27
49
ABSOLUT-F
Diploma
195
132
COLL RABANEDA , ÀNNIA
01:57:43
14
SUB-16-M
Diploma
196
159
GAZULES RUIZ, ISABEL
01:58:28
50
ABSOLUT-F
Diploma
197
130
COLL CASTELLÓ , JOAN
02:00:29
105
ABSOLUT-M
Diploma
198
131
RABANEDA HARO, MEMI
02:00:32
106
ABSOLUT-M
Diploma
199
191
BERTA , DEAN
02:02:40
20
SUB-12-M
Diploma
200
190
VIÑALES, JOSEP MA
02:02:45
107
ABSOLUT-M
Diploma
201
160
TRIAS JUNCA, ANIOL
02:08:28
21
SUB-12-M
Diploma
202
161
PAREROLS, ELOI
02:08:29
22
SUB-12-M
Diploma
203
324
ORGAZ PARRAMION, MAX
02:08:35
23
SUB-12-M
Diploma
204
152
PARRAMON MONERRIS, INGRID
02:09:08
51
ABSOLUT-F
Diploma
205
56
GIRONèS MATAS, ESTER
02:09:09
52
ABSOLUT-F

205