CLASSIFICACIÓ 2on CURSA PUIGNEULOS -CANTALLOPS-

CURSA 21km GENERAL

Tria la Categoria:
Diploma
Posició
Dorsal
Cognoms i Nom
Club
Temps Arribada
Posició. Cat.
Categoria
Diploma
1
55
GOMEZ, DAVID
01:57:26-01:05:39
1
Sčnior-M
Diploma
2
41
ALSINA FAJARDO, DAVID
tritramuntana blok agullana
02:01:16-01:08:42
1
Mąster-M
Diploma
3
42
RIBAS REIXACH, ROMĄ
02:03:01-01:10:19
2
Sčnior-M
Diploma
4
4
RUBIO MARTICELLA, JOSEP LLUIS
BONESVALLS TRAIL
02:16:22-01:16:28
2
Mąster-M
Diploma
5
7
GRABOLEDA GARRIGA, ENRIC
CEE (Club Excta.Empordanés)
02:17:23-01:16:58
3
Mąster-M
Diploma
6
61
PLANELLA, MATEU
02:17:53-01:19:36
3
Sčnior-M
Diploma
7
47
COLOMER I MIGENS, VICTOR
02:19:08-01:20:57
4
Sčnior-M
Diploma
8
26
PADROSA MONTENEGRO, MARTI
CAPGIRELL Vilajuļga
02:19:10-01:19:55
5
Sčnior-M
Diploma
9
12
FERNĮNDEZ CAMPS, PAU
Tramun
02:20:45-01:21:32
6
Sčnior-M
Diploma
10
49
GARCIA CAMPANON , JORDI
irreductibles casino
02:24:52-01:22:43
4
Mąster-M
Diploma
11
60
FREIXES TARRAGONA, GERARD
02:27:04-01:23:16
7
Sčnior-M
Diploma
12
43
MARTINEZ PANIZO, PACO
A.E.Diedre
02:28:37-01:20:37
5
Mąster-M
Diploma
13
8
GUSÓ JANÉ, VICENĒ
running castello
02:30:46-01:25:21
6
Mąster-M
Diploma
14
63
AGUILAR ROPERO, MARIO
02:30:48-01:25:25
8
Sčnior-M
Diploma
15
18
ATIENZA RIGAU, MARIANO
Diversport
02:32:26-01:25:16
7
Mąster-M
Diploma
16
14
RIBAS BARBERAN, MAGĶ
Correm Per la Terra
02:33:51-01:28:28
9
Sčnior-M
Diploma
17
19
SUBIRĄ GUSÓ, FRANCESC
L'Escala-Empśries flama91
02:34:42-01:25:17
8
Mąster-M
Diploma
18
52
SAYOL, ROBERT
02:35:44-01:27:24
10
Sčnior-M
Diploma
19
3
CANET JARA, SALVADOR
Castello d empuries
02:37:01-01:29:39
9
Mąster-M
Diploma
20
48
PAGČS PIFERRER, MIQUEL
02:38:36-01:28:48
11
Sčnior-M
Diploma
21
36
COMAMALA LÓPEZ, MARC
Castelló team
02:38:38-01:29:28
12
Sčnior-M
Diploma
22
44
GÓMEZ-CALCERRADA TURBAU, ALBERT
Tramuntanya Llanēą
02:38:39-01:28:50
10
Mąster-M
Diploma
23
59
RODRIGUEZ CARRES, IVAN
02:38:40-01:30:42
13
Sčnior-M
Diploma
24
57
ROSET , DAVID
02:38:59-01:29:51
14
Sčnior-M
Diploma
25
54
CABRERA, FREDERIX
02:40:04-01:29:16
15
Sčnior-M
Diploma
26
50
SIERRA, RAUL
02:40:18-01:32:03
16
Sčnior-M
Diploma
27
2
CAMPISTOL COSTA, FERRAN
02:40:46-01:32:19
17
Sčnior-M
Diploma
28
33
FREIJO GARCIA, HECTOR
MASQUEFA TRAIL
02:41:02-01:36:45
18
Sčnior-M
Diploma
29
37
OSUNA HENARES, JESŚS
Tramuntanya Llanēa
02:42:09-01:32:31
11
Mąster-M
Diploma
30
13
GICH ASENSIO, PERE
Flama 91 L Escala Empuries
02:47:24-01:32:54
12
Mąster-M
Diploma
31
28
D'ARMENGOL PARRA, PAU
Tramuntanya Llanēa
02:47:37-01:38:23
19
Sčnior-M
Diploma
32
38
PUIGVI TIBAU, XAVI
blok agullana
02:47:52-01:31:05
20
Sčnior-M
Diploma
33
65
FLOR-LAGUNO, SATUR
02:47:57-01:33:46
21
Sčnior-M
Diploma
34
16
VERA BECERRA, PACO
INDEPENDENT
02:49:59-01:32:20
13
Mąster-M
Diploma
35
10
SĄNCHEZ BERNARDO, JORDI
TRAMUNTANYA UELL
02:51:37-01:34:36
14
Mąster-M
Diploma
36
30
BASSAS TORRENT, SŅNIA
02:51:47-01:32:29
1
Absolut-F
Diploma
37
20
PONCELAS ALVAREZ, MANEL
02:54:59-01:37:05
15
Mąster-M
Diploma
38
64
SANCHEZ, JOSE
02:56:59-01:34:48
22
Sčnior-M
Diploma
39
62
AGUILAR ROPERO, CARLOS
02:57:05-01:35:38
23
Sčnior-M
Diploma
40
51
PEREZ, COSME
02:57:36-01:36:11
16
Mąster-M
Diploma
41
11
VIERA DIAZ, RAÜL
02:58:25-01:36:51
24
Sčnior-M
Diploma
42
31
FĄBREGA CASAS, TONI
03:00:11-01:40:49
17
Mąster-M
Diploma
43
32
FREIJO ESPIN, FERNANDO
MASQUEFA TRAIL
03:00:24-01:40:10
18
Mąster-M
Diploma
44
39
PAGČS, JORDI
03:00:40-01:39:15
19
Mąster-M
Diploma
45
24
ARBAT SOLER, JORDI
Independent
03:01:55-01:36:30
20
Mąster-M
Diploma
46
58
ORMENO, JOEL
03:05:34-01:42:34
25
Sčnior-M
Diploma
47
9
GARCIA CASALS, ARNAU
Prorunners
03:05:44-01:41:27
26
Sčnior-M
Diploma
48
29
DOMĶNGUEZ PÉREZ, BEA
Tramuntanya Llanēą
03:06:08-01:45:15
2
Absolut-F
Diploma
49
5
SALELLAS BERDIÓN , LLUIS
03:08:10-01:40:44
21
Mąster-M
Diploma
50
40
SABATE NOGUERA, XAVIER
03:08:16-01:40:57
22
Mąster-M
Diploma
51
56
BOADA, ALEX
03:10:42-01:41:54
23
Mąster-M
Diploma
52
17
BALLESTA ROS, XAVIER
l'Escala-Empłries Flama 91
03:11:29-01:44:29
24
Mąster-M
Diploma
53
35
MOLINA ELIPE, MANEL
03:13:49-01:50:06
25
Mąster-M
Diploma
54
6
AGUSTI CANALS, XAVI
MARINER ll
03:16:56-01:50:43
26
Mąster-M
Diploma
55
1
TRIADU RODRIGUEZ , JORDI
---------
03:24:04-01:51:49
27
Mąster-M
Diploma
56
23
BARRAGAN PLANA, INGRID
TRAMUNTANYA UELL LLANĒĄ
03:24:31-01:56:09
3
Absolut-F
Diploma
57
22
VERDOODT CARAZO, PHILIPPE
TRAMUNTANYA UELL LLANĒĄ
03:24:44-01:56:04
27
Sčnior-M
Diploma
58
27
DURAN BAHI, JOAN
C.AT.PESCALLUNES
03:29:09-01:50:39
28
Mąster-M
Diploma
59
53
GUMBAU, FRANCESC
03:29:33-01:51:20
29
Mąster-M
Diploma
60
25
VAZQUEZ GONZALEZ ROMAN, CARLOS
IPSI RUNNERS
03:37:45-01:54:15
28
Sčnior-M
Diploma
61
21
CALVETE HIDALGO, XAVI
03:38:05-01:54:12
29
Sčnior-M
Diploma
62
66
VICENTE CARRASCAL, MANEL
04:07:09-02:05:12
30
Mąster-M
Diploma
63
34
URBINA RUBIO, ANICETO
MASQUEFA TRAIL
04:07:11-02:07:07
31
Mąster-M
Diploma
64
46
FIOL SANCHEZ, LAURA
Club Nautic Castelldefels
04:11:29-02:07:05
4
Absolut-F
Diploma
65
45
HEREDIA CAMPMANY-GAUDET, KIKE
Club Nautic Castelldefels
04:11:30-02:06:45
32
Mąster-M

65