Classifiacions SANT SILVESTRE CADAQUES 2016

CURSA GENERAL

Tria la Categoria:
Posició
Dorsal
Cognoms i Nom
Club
Temps Arribada
Posició. Cat.
Categoria
1
357
ROURA, ENRIC
00:33:22
1
Absolut-M
2
206
CRUZ INFANTES, JOSELUIS
LA SANSI
00:34:24
2
Absolut-M
3
480
GARCIA SÁNCHEZ, DAVID
TR ESPORTS PARRA
00:34:49
3
Absolut-M
4
439
ZIEBRA, GREG
Atletisme Girona
00:35:55
4
Absolut-M
5
307
RIBAO RODRÍGUEZ, DIEGO
Triatló Girona Costa Brava
00:36:05
5
Absolut-M
6
410
CUADROS BASERBA, DIDAC
block Agullana
00:36:06
6
Absolut-M
7
348
GARROTE ARJONA, JOSE MANUEL
Centre Excursionista Jonquerenc
00:36:15
7
Absolut-M
8
299
PUIG SÁNCHEZ , ANGEL
00:36:23
8
Absolut-M
9
635
GOMEZ, DAVID
00:36:36
9
Absolut-M
10
507
NOGUER BOFILL, RICARD
CC Pla de l'Estany
00:36:46
10
Absolut-M
11
500
SEGUÍ SARDÀ, ROGER
TR - Esports Parra
00:36:54
11
Absolut-M
12
215
COUTAREL CELLIER, JERONIMO
Team Appenzeller Running 66
00:37:16
12
Absolut-M
13
144
MIRABETE LARA, JOSEP
TRAMUNTANYA
00:37:55
13
Absolut-M
14
510
BONATERRA CARRERAS, LLUÍS
00:37:58
14
Absolut-M
15
350
PADROSA MONTENEGRO, MARTÍ
CAPGIRELL
00:38:12
15
Absolut-M
16
478
CARBONÉS CABRERA, JORDI
Club natació banyoles
00:38:14
16
Absolut-M
17
337
RODRIGUEZ SALA, MARTINA
CLUB ATLETISME OLOT-TERRA DE VOLCANS
00:38:30
1
Absolut-F
18
458
SOPHIE, MAZENC
Stade Rodez athletisme
00:39:15
2
Absolut-F
19
57
GRABOLEDA GARRIGA, ENRIC
CEE
00:39:16
17
Absolut-M
20
638
EL MAKOUBI, NOUREDDINE
00:39:30
18
Absolut-M
21
204
ACHERKOUK OTMAN, SAMIR
Futbol sala cadaques
00:39:34
19
Absolut-M
22
150
RODRÍGUEZ MAURICI, PAU
Fundaciò alchimia solidària.
00:39:36
20
Absolut-M
23
286
JUEZ, MARC
tocavents de l'albera
00:39:43
21
Absolut-M
24
415
PASCAL, GONTHIER
E.S. AUSSILLON
00:39:46
1
Veterans-M
25
644
TOLRÀ, GUILLERMO
00:39:50
22
Absolut-M
26
454
DESCARREGA, GABRIEL
00:39:54
23
Absolut-M
27
278
SANTANDREU GRÀCIA, POL
Laurunners
00:40:21
24
Absolut-M
28
271
VELASCO MAGESTER, JUAN JOSE
Cabirols Trail Roses
00:40:28
25
Absolut-M
29
100
PLANA OLIVET, C
cej centre excursionists jonquerenc
00:40:30
26
Absolut-M
30
81
CASTRO MUNTANE, DAVID
Atletisme Roses
00:40:35
27
Absolut-M
31
77
MARTINEZ SANTIAGO, JORDI
Cacahuet & moniato Team
00:40:40
28
Absolut-M
32
256
CHRISTOPHE, ESTIENNE
Waimea triathlon club lunel
00:40:47
29
Absolut-M
33
361
PÓRTULAS BOIX , JORDI
00:40:51
30
Absolut-M
34
30
PEREZ TEIXIDOR, DAMIA
BLOCK AGULLANA
00:40:56
31
Absolut-M
35
52
JULIOL PERICOT, BERNAT
BeerRunners Girona
00:40:56
32
Absolut-M
36
175
PUIG, MARTÍ
TRIATLÓ TRAMUNTANA FIGUERES
00:40:57
33
Absolut-M
37
185
LLORENTE QUIROGA, JORGE
TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
00:40:59
34
Absolut-M
38
605
GARCIA, JORDI
00:41:05
35
Absolut-M
39
167
PIERA SANCERNI, JOAN
Viladecavalls
00:41:15
36
Absolut-M
40
594
CANADELL, ADRIA
00:41:20
37
Absolut-M
41
136
BARAUT BACH, JAUME
Corredors,cat
00:41:44
38
Absolut-M
42
558
MIRALPEIX BAYO, DAVID
Beerrunners Girona
00:41:45
39
Absolut-M
43
135
MARTÍ BRUÑOL, ANGEL
00:42:04
40
Absolut-M
44
412
GALLART MENDEZ, IU
Donde estas Enric? Artist
00:42:18
41
Absolut-M
45
627
PUIGBERT, ANA
00:42:19
3
Absolut-F
46
67
TEIXIDO , LLUIS
Àgil Fisioteràpia
00:42:20
42
Absolut-M
47
75
VERDOODT CARAZO, PHILIPPE
Tramuntanya llançà
00:42:35
43
Absolut-M
48
41
CARBONES ANDORRA, DAVID
Tramuntanya Llança
00:42:36
44
Absolut-M
49
200
PADERN POU, ERNEST
tocavents de l'albera
00:42:47
45
Absolut-M
50
433
FARRÉS CATALÁN, ROGER
00:42:50
46
Absolut-M
51
183
PRATS, JORDI
Ermassets
00:42:55
47
Absolut-M
52
520
ARDERIU, JOSEP
corredors.cat
00:42:57
48
Absolut-M
53
74
PUIG CANAL, TONI
00:43:12
49
Absolut-M
54
432
EGEA , ALEX
00:43:12
50
Absolut-M
55
343
DAKI, RABE
00:43:22
51
Absolut-M
56
513
SEGOVIA URDAPILLETA, FERNANDO
Triatlon Tonibike Paracuellos
00:43:30
52
Absolut-M
57
285
SALGUERO MORENO, JAVI
LA SANSI
00:43:32
53
Absolut-M
58
122
BASSAS TORRENT, SÒNIA
00:43:42
4
Absolut-F
59
260
SABATE NOGUERA, XAVIER
00:43:44
54
Absolut-M
60
177
HERNANDO ROURA, DAVID
CCE Llorençà
00:43:53
55
Absolut-M
61
152
CALLAVE FERRER, JOEL
00:43:55
56
Absolut-M
62
151
CALLAVE FELIPE, CARLES
UELL
00:44:02
57
Absolut-M
63
302
BALDRICH VILANOVA, MARTA
Independent
00:44:07
5
Absolut-F
64
193
SERRANO-CODINA TRISTANY, JORDI
00:44:12
58
Absolut-M
65
544
ROMERO JULIÀ, MARC
IJ SALUT
00:44:19
59
Absolut-M
66
180
DÍAZ MASO, XAVIER
00:44:26
60
Absolut-M
67
548
HINOJO DOMENECH, GERARD
C.Triatló Swimfaster
00:44:29
61
Absolut-M
68
66
EBENBERGER, WALTER
Independent
00:44:34
62
Absolut-M
69
411
FERRER MENA, ENRIC
00:44:40
63
Absolut-M
70
581
LLANO, CARLES
00:44:40
64
Absolut-M
71
553
CYRIL, DUTRONCY
GCA
00:44:49
65
Absolut-M
72
162
MARTIN ALONSO, IVAN
DIVERSPORT
00:44:51
66
Absolut-M
73
282
EXPÓSITO MONTORO, XAVI
La Sansi
00:44:56
67
Absolut-M
74
99
PENALVA SOLA, JOSEP
cej centre excursionists jonquerenc
00:45:03
68
Absolut-M
75
617
GRAY, SAMUEL
00:45:08
69
Absolut-M
76
196
RODRIGUEZ BURCH, MANEL
CLUB ATLETISME OLOT-TERRA DE VOLCANS
00:45:16
2
Veterans-M
77
138
IVANOV KIRADZHIEV, PETAR
00:45:22
1
Infantil-M
78
112
OSUNA CAMPSOLINAS, ISAAC
Running Castelló
00:45:23
70
Absolut-M
79
401
BAUÇÀ, MIQUEL
Xendenguets
00:45:24
71
Absolut-M
80
34
QUINTANA SOLÉS, IMMA
BC Team
00:45:26
6
Absolut-F
81
98
SORIA CASAL, QUIM
BeerRunners
00:45:29
72
Absolut-M
82
443
LOPEZ MADERN, ANTONI
00:45:29
73
Absolut-M
83
268
FAJOL PRATS, PAU
Club Triatló Tramuntana Figueres
00:45:34
74
Absolut-M
84
103
LOPEZ CRUZ, TONI
DIVERSPORT
00:45:35
75
Absolut-M
85
542
COBOS ZARA, GUILLEM
00:45:39
76
Absolut-M
86
613
FERODET, MICHEL
00:45:40
77
Absolut-M
87
13
GICH ASENSIO, PERE
Flama 91 L;Escala Empuries
00:45:42
78
Absolut-M
88
284
CLEMENTINE, BAUDRY
COURSVTT
00:45:47
79
Absolut-M
89
165
SALA PERRAMON, MARTÍ
Mala Petja
00:45:48
80
Absolut-M
90
421
PILI, GIORGIO
Tr running esport parra
00:45:48
3
Veterans-M
91
23
PEDRAZA RODRIGUEZ, JUAN
club atletic palafrugell
00:45:54
4
Veterans-M
92
499
ESTEBAN SILVA, HÉCTOR
Picken Claret Runners
00:45:55
81
Absolut-M
93
70
MARTÍNEZ MANZANO, ALEJANDRO
Club atletisme Roses
00:45:56
82
Absolut-M
94
141
PEREZ GOTANEGRA, ALEIX
Atletisme Roses
00:45:56
1
Junior-M
95
331
GARCÍA NARANJO, ALBERT
C.D.Chiprunning Trail
00:45:59
83
Absolut-M
96
207
CRUZ PARRA, DAVID
00:46:07
84
Absolut-M
97
113
SANCLEMENTE ARAGÜÉS , JAVIER
Los Suaves. C.E. Cadaques
00:46:12
85
Absolut-M
98
114
SANCLEMENTE CID , MARINA
Los Suaves. C.E. Cadaques
00:46:17
1
Benjami-F
99
192
MOTERA FULCARÀ, JORDI
Tramuntanya de llançà
00:46:20
86
Absolut-M
100
300
SOLER BASCO, DAVID
00:46:22
87
Absolut-M
101
342
MARTÍNEZ-MONCHE ZARAGOZA, RAFA
Martínez-Monche Zaragoza
00:46:43
88
Absolut-M
102
201
ALVAREZ, TONI
Alvarez
00:46:44
89
Absolut-M
103
123
FÀBREGA CASAS, TONI
00:46:46
90
Absolut-M
104
362
CASSÀ MIAS , GENÍS
Qrtteam
00:46:47
91
Absolut-M
105
224
PLANELLS FAIXÓ, CLÀUDIA
Cadaqués
00:46:49
7
Absolut-F
106
354
TEIXIDOR SUBIROS, JOAN
AT.GIRONA
00:46:51
5
Veterans-M
107
330
SALA PÉREZ, PAU
-
00:46:57
92
Absolut-M
108
198
ROCA LLONGUERAS, FRANCESC
00:47:07
93
Absolut-M
109
573
LIONEL, ARE
00:47:11
94
Absolut-M
110
48
OSUNA HENARES, JESÚS
Tramuntanya
00:47:14
95
Absolut-M
111
91
SORIANO COLLANTES, DANI
BeerRunners
00:47:21
96
Absolut-M
112
92
PÉREZ RUIZ, XESCA
BeerRunners
00:47:21
8
Absolut-F
113
261
TUBERT, JOAN
00:47:29
97
Absolut-M
114
49
OSUNA CUFÍ, ORIOL
Tramuntanya
00:47:30
98
Absolut-M
115
482
COLOMER TALLADA, JORDI
Independent
00:47:32
99
Absolut-M
116
117
MOLINA CRUZ, SEBASTIÀ
00:47:35
100
Absolut-M
117
155
SANCHEZ OLIVER, XAVI
00:47:35
101
Absolut-M
118
205
CAMINADA , MARK
Futbol sala cadaques
00:47:35
102
Absolut-M
119
398
FERRI MONTANE, IVAN
ESPORTIU PENEDES
00:47:38
103
Absolut-M
120
651
RODRIGUEZ, RICARDO
00:47:40
104
Absolut-M
121
78
COLL TRULLAS, ARIADNA
VO2 team
00:47:42
9
Absolut-F
122
375
VALENT CASAS, SILVIA
00:47:42
10
Absolut-F
123
129
MARTÍNEZ ABAD, LLUÍS
Independent
00:47:43
105
Absolut-M
124
455
FONT BOSCH, MIQUEL
00:47:57
106
Absolut-M
125
181
FIGUERAS JOU, ALBERT
00:48:01
107
Absolut-M
126
110
SERIÑANA LUNA, MANEL
CNB
00:48:02
108
Absolut-M
127
441
DOMBROWSKI, DIRK
00:48:04
109
Absolut-M
128
187
PUIG SANCHEZ, MARTA
00:48:05
11
Absolut-F
129
203
GARCIA PORTABALES , JORDI
Futbol sala cadaques
00:48:05
110
Absolut-M
130
154
LORENZANA, ENRIC
No
00:48:06
111
Absolut-M
131
366
PAGES CUSTALS, LOURDES
La Sansi
00:48:06
12
Absolut-F
132
239
GIRVENT BALLESTA, FRANCESC
00:48:09
6
Veterans-M
133
399
MARIE, PELLABEUF
00:48:10
13
Absolut-F
134
251
GÁLVEZ BASSOLS, MARC
00:48:14
112
Absolut-M
135
600
FERRE PENYAROLLA, DAVID
00:48:16
113
Absolut-M
136
643
FERRER CANADELL, BIEL
00:48:18
114
Absolut-M
137
228
BALLESTA ROS, XAVIER
L'Escala Empùries Flama 91
00:48:23
115
Absolut-M
138
474
FERRER FORNES, JOSEP
btt palafrugell
00:48:30
116
Absolut-M
139
526
CAJAS LIAÑO, JAVIER
BeerRunners
00:48:30
117
Absolut-M
140
69
JULIOL VIÑAS , CARLOS
Beerruners
00:48:31
118
Absolut-M
141
199
SOLDEVILA, FERRAN
Gastrorunners
00:48:31
119
Absolut-M
142
497
FERRUSOLA PASTRANA, ESTER
-
00:48:33
120
Absolut-M
143
131
LAITA MANE, JAVIER
00:48:42
121
Absolut-M
144
585
PUIGMARTI, ADREU
00:48:50
122
Absolut-M
145
125
CANET, SAVI
Running Castelló
00:48:55
123
Absolut-M
146
73
SANES, RAQUEL
Corredors de cdq
00:48:57
14
Absolut-F
147
166
TRAPE DE LA PUENTE, ROSA MARIA
00:48:59
15
Absolut-F
148
126
CANET SOT, SIRA
Running Castelló
00:49:00
1
Pre-benjami-F
149
31
FERRER VIDAL, CARLES
00:49:01
124
Absolut-M
150
525
SALVADOR PLANAS, DANI
Beer runners Girona
00:49:03
125
Absolut-M
151
15
MARTÍNEZ EXPÓSITO, GREGO
00:49:08
126
Absolut-M
152
184
AMOROS, ESTHER
Ermassets
00:49:10
16
Absolut-F
153
344
MALLORQUÍ, NÚRIA
00:49:10
17
Absolut-F
154
20
MARANGES MALLOL, JOAN
00:49:12
127
Absolut-M
155
21
CARBONÉS ANDORRÀ, CAROLINA
BCTeam
00:49:13
18
Absolut-F
156
504
TRIAS, SILVIA
00:49:20
128
Absolut-M
157
288
FIOL AIXARCH, MARIA
Atlètic Palafrugell
00:49:22
19
Absolut-F
158
297
TUDELA COMPANY, MARC
Eo Bikes
00:49:22
129
Absolut-M
159
298
PASTOR CERVERA, IMMA
00:49:22
20
Absolut-F
160
287
ALMENDROS SALAS, RAUL
Atlètic Palafrugell
00:49:23
130
Absolut-M
161
188
PUIG RICH, RAMON
00:49:25
131
Absolut-M
162
440
ARACIL SÁNCHEZ, XAVIER
BTT PALAFRUGELL
00:49:25
132
Absolut-M
163
161
PARRA HUERTAS, MANEL
Manyanet Molins de Rei
00:49:27
133
Absolut-M
164
84
STEMMLER, BRITTA
Fuji Smartfish Team
00:49:34
21
Absolut-F
165
560
DIAZ DALMAU, ADAM
AMUNT
00:49:34
134
Absolut-M
166
293
MATHIS, CHARRON
Coursvtt
00:49:38
2
Infantil-M
167
618
GRAY, FLORA
00:49:38
22
Absolut-F
168
283
FRANCK, CHARRON
COURSVTT
00:49:40
135
Absolut-M
169
370
NOVELLON SALVAT, LAIA
00:49:40
23
Absolut-F
170
76
MACH VILÀ , JORDI
00:49:42
136
Absolut-M
171
385
BARÓ VERGÈS, RAMON
00:49:44
137
Absolut-M
172
493
ROGER BOUTROUE, THIERRY
00:49:45
138
Absolut-M
173
512
PEREZ DEL CAMPO, JESSICA
00:49:53
24
Absolut-F
174
226
CARMONA CID , EDUARD
00:49:55
139
Absolut-M
175
65
ZENDRERA, IRENE
runBcn
00:50:02
25
Absolut-F
176
51
MARTINEZ GIRO, JESUS
00:50:14
140
Absolut-M
177
160
DIEZ BERTRAN, XAVIER
Triatlo Palafrugell
00:50:16
141
Absolut-M
178
227
GODOY FERNÁNDEZ, DIEGO
00:50:20
142
Absolut-M
179
139
PEREZ EDO, RAMON
Atletisme Roses
00:50:22
143
Absolut-M
180
259
SERRA GIBERT, ALBA
Rialtec
00:50:22
26
Absolut-F
181
85
CAPRISTAN LLORELL, DAVID
Club Atletisme Roses
00:50:23
144
Absolut-M
182
258
COMPTE COLOM, JORDI
Rialtec
00:50:23
145
Absolut-M
183
197
AGUILAR ROPERO, CARLOS
ass. exc. cabirols
00:50:24
146
Absolut-M
184
484
AXELSSON, JOHAN
Lukas BK
00:50:25
147
Absolut-M
185
341
CEBALLOS BERENGUER, CARLOS
00:50:27
148
Absolut-M
186
202
ALCALÁ AGUILAR, JORDI
Stop runner
00:50:28
149
Absolut-M
187
225
ANTOLÍN PÉREZ, FERNANDO
L'Escala-Empúries Flama 91
00:50:34
150
Absolut-M
188
619
MONROE, LUCY
00:50:35
151
Absolut-M
189
265
SANCHEZ SUNYER, JOSEP Mª
EL FAR D'EMPORDÀ
00:50:39
152
Absolut-M
190
157
PACHECO GARCÍA, DAVID
00:50:47
153
Absolut-M
191
36
LÓPEZ LORO, DANIEL
00:50:51
154
Absolut-M
192
303
SEGUI GOMÀ, JORDI
Independent
00:50:53
155
Absolut-M
193
171
CARENYS MUNTADA, ALBERT
Campdora runners
00:50:59
156
Absolut-M
194
568
DE FRANCISCI, EDUARD
00:50:59
157
Absolut-M
195
349
ROMERO PERALBO, SADURNÍ
LLORET LA SELVA
00:51:04
7
Veterans-M
196
209
RUBIO ESTEVA, GENIS
00:51:06
158
Absolut-M
197
654
BARBA, ANDREU
00:51:07
159
Absolut-M
198
369
DOMÍNGUEZ PÉREZ, BEA
Tramuntanya Llançà
00:51:14
27
Absolut-F
199
134
GARRE PELEGRINA, SARA
Tramuntanya Llança
00:51:15
28
Absolut-F
200
208
PUJOL PEY, DAMIÀ
CEP
00:51:15
160
Absolut-M
201
54
PRUDKIN SILVA, IVAN
COOPERATIVA CERVESERA CADAQUES
00:51:16
161
Absolut-M
202
426
GARRIGA MARIN, JOSEP
00:51:16
162
Absolut-M
203
648
HIGUERA, EVA
00:51:17
29
Absolut-F
204
50
CABOT DUXANS, JORDI
Triatló Tramuntana Figueres
00:51:19
163
Absolut-M
205
118
CASAS GUASCH, SANTIAGO
INDEPENDENT
00:51:23
164
Absolut-M
206
591
CATALAN, ALEX
00:51:29
165
Absolut-M
207
40
CHRYSTELLE, SCHMOCKER
Pinky Banana Team
00:51:31
30
Absolut-F
208
191
COLLS, RICARD
00:51:34
166
Absolut-M
209
527
MARTÍNEZ PÉREZ, VIDAL
00:51:35
8
Veterans-M
210
211
BELLIDO CABRETOSA , JOAN
Madteam
00:51:36
167
Absolut-M
211
567
FERNANDEZ ALVAREZ, MARCOS
00:51:38
168
Absolut-M
212
616
OLIVA, ROGER
00:51:42
169
Absolut-M
213
532
SORRIBAS, JORGE
00:51:48
170
Absolut-M
214
612
DOMINGUEZ, JOSEP MA
00:51:54
171
Absolut-M
215
240
ESCOBAR YEGUA, JUAN
00:52:22
172
Absolut-M
216
610
NIETO VELAZQUEZ, OSCAR
00:52:32
173
Absolut-M
217
156
MENÉNDEZ GARCÍA, JOSE
00:52:34
174
Absolut-M
218
609
RODRIGUEZ MERO, CARLES
00:52:34
175
Absolut-M
219
336
POU MAS, JOSEP
L'ESCALA-EMPÚRIES FLAMA 91
00:52:52
176
Absolut-M
220
294
CAPEL REIG, JOSEP CARLES
Independent
00:52:54
177
Absolut-M
221
234
CODERCH, JORDI
00:52:55
178
Absolut-M
222
483
CODERCH, BERNAT
00:52:55
3
Infantil-M
223
469
CORTADA HERNÁNDEZ , FRANCESC
00:52:59
179
Absolut-M
224
422
FUSTER LLADÓ, RICARD
00:53:00
180
Absolut-M
225
264
GUERRA FONOLLERAS, JOAN
CLUB ATLETISME ROSES
00:53:01
181
Absolut-M
226
382
JEREMY, BANTI
00:53:05
182
Absolut-M
227
479
BARÓ GUERRA, JOAN
00:53:10
183
Absolut-M
228
127
FERNANDEZ, ADRIÀ
Running Castelló
00:53:15
184
Absolut-M
229
503
SERRA CATALAN, DESIREE
00:53:20
31
Absolut-F
230
565
PONS RAMOS, ALBERT
A.A PALAMÓS
00:53:21
185
Absolut-M
231
506
MAZENC, STÉPHANE
00:53:38
186
Absolut-M
232
124
JOFRE, ROSER
Running Castelló
00:53:40
32
Absolut-F
233
518
MONFORT FERRANDO, ÀLVAR
00:53:47
187
Absolut-M
234
636
VILANA NADAL, XAVI
00:53:54
188
Absolut-M
235
492
ALEXANDRA CHANARD, CAROLINE
00:53:58
33
Absolut-F
236
540
UBACH MORERA, MARC
Swimfaster triatló
00:54:00
189
Absolut-M
237
37
VILAMALA MAROTO, JORDI
Warriors atletic
00:54:01
190
Absolut-M
238
599
LOPEZ MERINA, MARINA
00:54:10
34
Absolut-F
239
598
LOPEZ MERINA, MARCOS
00:54:15
191
Absolut-M
240
420
SALA ADAM, JAUME
l escala empuries flama91
00:54:26
192
Absolut-M
241
650
COME, ANDREW
00:54:34
193
Absolut-M
242
214
BAIGORRIA BECERRA, JUAN MANUEL
independiente
00:54:35
194
Absolut-M
243
355
ULLASTRE JUANOLA, PERE
00:54:36
9
Veterans-M
244
637
GONZALEZ ROJAS, LLUIS
00:54:42
195
Absolut-M
245
229
TORRENT, QUIM
Flama91
00:54:46
196
Absolut-M
246
312
PÉREZ CONDE, VICTOR
Cej
00:54:53
197
Absolut-M
247
505
COLLS, ISAAC
00:54:54
198
Absolut-M
248
44
CARBONES CORTADA, JAN
Tramuntanya
00:55:02
199
Absolut-M
249
453
BAQUÉS MARGARIT, PAU
00:55:06
200
Absolut-M
250
551
STÉPHANE, VILLEROT
Chalon Triathlon Club
00:55:09
201
Absolut-M
251
313
FORTUNY ZARRABEITIA, ANGEL
00:55:18
202
Absolut-M
252
314
VALLEJOS SERRA, JOSE ANTONIO
00:55:18
203
Absolut-M
253
545
ANGLADA, OSCAR
IJ SALUT
00:55:21
204
Absolut-M
254
547
OBACH, EDUARD
IJ SALUT
00:55:21
205
Absolut-M
255
624
CANELA, PERE
00:55:28
206
Absolut-M
256
102
ROCA OLIVER, ANTONI
At. Girona
00:55:33
10
Veterans-M
257
490
LOPEZ BASSONS, INMACULADA
00:55:42
35
Absolut-F
258
489
GARROTE ARJONA, JORDI
Centre Excursionista Jonqueren CEJ
00:55:43
207
Absolut-M
259
267
SOLER URRA, MONTSE
00:55:47
36
Absolut-F
260
5
CATALAN LÓPEZ , FRANCESC
00:55:55
208
Absolut-M
261
109
SERIÑANA LUNA, RAMON MANUEL
club futbol alella
00:55:56
209
Absolut-M
262
182
CADENA LOPEZ, RAMON
Independent
00:55:56
11
Veterans-M
263
502
TRIAS AYALA, MIREIA
Club Excursionista Capgirell Vilajuiga
00:55:56
37
Absolut-F
264
237
MARANGES TURON , PAU
00:56:07
210
Absolut-M
265
533
FERNÁNDEZ ROQUER, MARC
00:56:09
211
Absolut-M
266
238
TURON COMAS, GLORIA
00:56:12
38
Absolut-F
267
111
LOPEZ HURTADO, JOAN
particular
00:56:16
12
Veterans-M
268
2
CANET BARDÉS, MARGA
00:56:17
39
Absolut-F
269
611
DOMINGUEZ, FRANCESC XAVIER
00:56:22
212
Absolut-M
270
359
PÓRTULAS BOIX, CRIS
Qrtteam
00:56:26
40
Absolut-F
271
360
BADET PANOSA, NURI
00:56:27
41
Absolut-F
272
137
PÉREZ ÁVILA, FELIPE
00:56:28
213
Absolut-M
273
47
ALCALÁ AGUILAR, JOSÉ MARIA
00:56:31
214
Absolut-M
274
470
CORTADA ORIOL, LLUÍS
00:56:42
4
Infantil-M
275
116
CONDEMINAS VALLS, JOSEP
PICA D'ESTATS
00:56:44
215
Absolut-M
276
563
ERIC, TRAUTMANN
Trautmann
00:56:54
216
Absolut-M
277
556
LAURENCE, GUYOT
GCA
00:57:04
42
Absolut-F
278
557
VIRGINIE, VILLEROT
GCA
00:57:04
43
Absolut-F
279
329
CALVÓ CROS, IU
Barretina Rural Fest
00:57:19
217
Absolut-M
280
323
GIRO ANGLADA, JOAN
00:57:21
218
Absolut-M
281
101
ROS DEPORTOS, MONTSE
At. Girona
00:57:22
44
Absolut-F
282
317
ESCUDER BADIA, JORDI
00:57:32
219
Absolut-M
283
18
BONET BALAGUER, TERESA
00:57:35
45
Absolut-F
284
230
BAQUÉS IBARS, JOAN MANEL
00:57:37
220
Absolut-M
285
363
GÓMEZ BLANCH, SEBASTIÁN
00:58:07
221
Absolut-M
286
628
AZNAR, POL
00:58:07
222
Absolut-M
287
140
GOTANEGRA GUZMAN, ROSA
00:58:34
46
Absolut-F
288
316
BADIA BATLLE, NEUS
00:58:35
47
Absolut-F
289
462
MUNNE GASCONS, RAMON
00:58:35
13
Veterans-M
290
79
GABARRÓ JUNYENT, ROSAMARI
Club Atletisme Roses
00:58:36
48
Absolut-F
291
639
SANCHEZ, ANDREA
00:58:42
49
Absolut-F
292
640
SANCHEZ, EMMANUEL
00:58:45
223
Absolut-M
293
176
CARRASCO REYES, ELVIRA
CCE Llorençà
00:58:49
50
Absolut-F
294
413
ARBUSÀ GUIXERAS, MONTSERRAT
00:59:02
51
Absolut-F
295
281
TEJEDA RUIZ, XAVIER
00:59:10
224
Absolut-M
296
148
FONT PONSI, JORDI
00:59:12
225
Absolut-M
297
379
CINTAS CHEYSSIAL, LLUÍS
00:59:45
226
Absolut-M
298
339
DESPLANS GALLEGO, MARC
00:59:46
227
Absolut-M
299
485
FONT ROURA, PILAR
Club Natació Banyoles
00:59:55
52
Absolut-F
300
508
SANTAELLA CREUS, MONTSE
Independent
00:59:55
53
Absolut-F
301
318
MUR DE VIU, CARLOS
Montañeros de Aragón
00:59:59
228
Absolut-M
302
495
PEREZ VALERA, JACOBO
00:59:59
229
Absolut-M
303
262
CORPAS CASTAÑO, BRUNO
01:00:06
230
Absolut-M
304
614
TOIX, DENIS
01:00:11
231
Absolut-M
305
562
TRAUTMANN, TRAUTMANN
Trautmann
01:00:12
232
Absolut-M
306
212
SOLER URRA, EDUARD
01:00:21
233
Absolut-M
307
213
SOLER BARNEDA, PAU
01:00:24
1
Pre-benjami-M
308
163
PLAG, REBECCA
01:00:32
54
Absolut-F
309
158
GONZÁLEZ GARCÍA , DAVID
01:00:33
234
Absolut-M
310
319
FERNÁNDEZ PRUNES, SILVIA
01:00:39
55
Absolut-F
311
606
SANCHEZ PRADA, DIEGO
01:00:47
235
Absolut-M
312
607
GONZALEZ SANCHEZ, DIEGO
01:00:50
236
Absolut-M
313
376
SOLER COSTA, MIREIA
01:00:57
56
Absolut-F
314
519
CUNILL, RAMON
C.E. Corredors del Rodal
01:01:04
237
Absolut-M
315
427
COLL CRUELLS, MARIBEL
01:01:06
57
Absolut-F
316
516
TELLO ARENAS , ANA
Gasmountain
01:01:33
238
Absolut-M
317
496
DIEZ PONCELAS, JOSE LUIS
Gasmountain
01:01:36
239
Absolut-M
318
80
LARRAURI PIJOAN, FRANCESC
Lliure
01:01:38
14
Veterans-M
319
89
BALLESTA ROS, JORDI
lliure
01:01:38
15
Veterans-M
320
626
PUIGBERT, JOAN
01:01:45
240
Absolut-M
321
416
TEIXIDOR LLORA, ENRIC
Tramuntanya
01:02:01
241
Absolut-M
322
417
TEIXIDOR RODRIGUEZ, POL
Escoleta trail Llança/Vilajuiga
01:02:05
1
Alevi-M
323
26
FIOL PIERA, LÍDIA
Particular
01:02:06
58
Absolut-F
324
28
CAPELLA CROS, NEUS
Particular
01:02:08
59
Absolut-F
325
3
VIUDEZ CARRERAS, MARIA J.
01:02:13
60
Absolut-F
326
186
ORTEGA CUEVAS, TXEMA
01:02:16
242
Absolut-M
327
276
VILASECA CAMA, LAURA
01:02:33
61
Absolut-F
328
438
RUIZ BUSTINS, JORDI
Atletisme Girona
01:02:35
243
Absolut-M
329
383
MANUEL, SAUVEPLANE
01:02:38
244
Absolut-M
330
35
QUINTANA SOLES, ORIOL
01:02:39
245
Absolut-M
331
168
CARENYS ADELL, ALBERT
Campdorà runners
01:02:39
246
Absolut-M
332
173
CARENYS MUNTADA, ARNAU
Campdora runners
01:02:39
2
Alevi-M
333
381
GILLES, GAGNOUD
01:02:39
247
Absolut-M
334
384
CLAIRE, SAUVEPLANE
01:02:39
62
Absolut-F
335
295
LOZANO GONZALEZ, LAURA
01:02:48
63
Absolut-F
336
457
ZOCH, ANDREAS
01:03:00
248
Absolut-M
337
22
MEYER-EVERDT, COLETTE
01:03:18
64
Absolut-F
338
221
ROCH IZARD, GEORGINA
01:03:40
65
Absolut-F
339
219
MICÓ DE LA FUENTE, JOAN MANEL
01:03:46
249
Absolut-M
340
625
FERRER, CRISTINA
01:03:50
66
Absolut-F
341
29
CARRERAS BARCELO, LAIA
INDEPENDENT
01:03:54
67
Absolut-F
342
425
MIRET PIGNATELLI, MARTÍ
01:04:04
250
Absolut-M
343
498
COLOMER BARBA, JOAN ENRIC
01:04:13
251
Absolut-M
344
566
RODA POMES, MONTSERRAT
01:05:35
68
Absolut-F
345
615
BATLLE, MARIA
01:05:40
69
Absolut-F
346
315
SEGLAR LLAVONA, ALÍCIA
01:06:18
70
Absolut-F
347
456
MARTÍ VERDAGUER, LLUÍS
Cencre Excursionista de Caldes de Malavella
01:06:21
16
Veterans-M
348
537
SAROLA JUANOLA, ALBERT
Independent
01:06:31
252
Absolut-M
349
494
MARÍN TARIFA, ÀNGEL
CN Banyoles
01:06:38
253
Absolut-M
350
59
GRABOLEDA GARRIGA, NEUS
01:06:49
71
Absolut-F
351
623
BLAI, DANIEL
01:07:08
254
Absolut-M
352
120
CHARLOTTE, BARAT
01:07:11
72
Absolut-F
353
561
GOLFÍN FUENTES, JAVIER
01:07:14
255
Absolut-M
354
243
SOLER PELAEZ, DANIEL
01:07:18
256
Absolut-M
355
7
GUZMAN, ANDREA
01:07:26
257
Absolut-M
356
1
GUITERAS PEREZ, SILVIA LOURDES
CAF RUNNERS
01:07:29
73
Absolut-F
357
386
SEGURA QUINTANA, ELENA
01:07:47
74
Absolut-F
358
629
GONZALEZ ROJAS, CARLES
01:07:48
258
Absolut-M
359
53
CAMINADA TARRÉS, ALBA
01:07:51
1
Infantil-F
360
128
DÉCIMA DI GIUSEPPI, ARIEL GERMÁN
Centre Excursionista Jonquerenc
01:08:08
75
Absolut-F
361
364
MASSANAS CABEZAS, MONTSE
01:08:08
259
Absolut-M
362
274
HERNÁNDEZ GALLEGO, GEMMA
01:08:24
76
Absolut-F
363
223
JOFRE COMPANY, JOAN
01:09:20
260
Absolut-M
364
332
GUILLEM VILELLA, GEMMA
01:09:23
77
Absolut-F
365
601
CANADELL, ANA
01:10:15
78
Absolut-F
366
602
HAMANN, SWEN
01:10:16
261
Absolut-M
367
603
HAMANN, SARA
01:10:17
79
Absolut-F
368
241
SORIANO TENA, EDUARD
01:10:28
262
Absolut-M
369
517
CENTELLAS JOVER, ANNA
01:10:29
80
Absolut-F
370
248
ESCOBAR GONZALEZ, CARLOS
01:10:37
263
Absolut-M
371
17
RICART FONT, DOLORS
01:10:51
81
Absolut-F
372
222
JOFRE COMPANY, ESTHER
01:10:51
82
Absolut-F
373
352
VINAGRE GARCIA, LAURA
01:10:51
83
Absolut-F
374
353
GALINDO CALDERON, IBAN
01:10:52
264
Absolut-M
375
477
FERNANDEZ, CARLOS
Futbol sala cadaques
01:11:00
265
Absolut-M
376
90
ARGILES HUGUET, JOSEP MARIA
Independiente
01:11:03
17
Veterans-M
377
46
RIERA DUÑACH, XAVIER
GEIEG / Tramuntanya Llançà
01:11:32
266
Absolut-M
378
231
MORENO SALAZAR, JOSE ANTONIO
01:11:32
267
Absolut-M
379
130
CAMILLE, BOHAS
Aix Athlé
01:11:39
84
Absolut-F
380
444
MORENO SERRANO, ANGELA
01:11:41
85
Absolut-F
381
6
PUJADAS ARNAU, JUDIT
01:12:02
86
Absolut-F
382
448
ROMERO GODINEZ, DIEGO
01:12:11
268
Absolut-M
383
450
ROMERO BERENGUER, EMMA
01:12:17
87
Absolut-F
384
216
CHAK MA, BELÉN
01:13:21
88
Absolut-F
385
270
MORATO MORENO, LOURDES
Tramontana runners
01:13:23
89
Absolut-F
386
308
BATLLE CARRERAS, MIREIA
01:14:01
90
Absolut-F
387
309
CARDONER LÓPEZ, XÈNIA
01:14:01
2
Infantil-F
388
9
COSTA , ANNA
01:14:14
269
Absolut-M
389
10
PUJOL, XAVI
01:14:14
270
Absolut-M
390
119
KALIN MARTÍNEZ, SABRINA ANNETTE
DONOVAN
01:14:19
91
Absolut-F
391
333
DEL VALLE SALCES, ELOI
01:14:27
271
Absolut-M
392
16
GALINDO TEJEDOR, SONIA
01:15:36
92
Absolut-F
393
14
NEVADO BUSQUETS, ROSA Mª
Independent
01:15:37
272
Absolut-M
394
61
SANCHEZ DIAZ, SILVIA
01:16:56
273
Absolut-M
395
442
MADERN PUJOL, MARIA MERCÈ
01:16:58
93
Absolut-F
396
242
CHICHEANU, ANDREEA
01:16:59
94
Absolut-F
397
392
CARDONER CASADEMONT, ESTEL
01:17:16
3
Infantil-F
398
311
COMPTE, LLUIS
tocavents de l'albera
01:17:39
274
Absolut-M
399
406
GARRIDO GABARRÓN, ENRIC
01:17:39
275
Absolut-M
400
408
GALÍ BRILLAS, MARTA
01:17:39
95
Absolut-F
401
536
VIDAL OLIVERAS, JOSEP
BeerRunnersGirona
01:17:54
276
Absolut-M
402
538
ROMERO GUILLAMON, VICKY
Independent
01:17:54
96
Absolut-F
403
266
ROCA ROSELL, MARTÍ
Rialtec en tu culo
01:18:20
277
Absolut-M
404
528
RIBAS SEGURA, LAURA
01:19:09
97
Absolut-F
405
430
KONTOS , ITZIAR
01:19:20
98
Absolut-F
406
529
FORTUNY VALLEJOS, GEORGINA
01:19:20
4
Infantil-F
407
409
PADROSA CAMINADA, CARLA
01:19:21
5
Infantil-F
408
169
MUNTADA ARTILES, PATRICIA
Campdora runners
01:19:51
99
Absolut-F
409
170
CARENYS MUNTADA, PATRICIA
Campdora runners
01:19:56
100
Absolut-F
410
372
AMOEDO, CRISTINA
01:20:17
101
Absolut-F
411
58
FERRE PIGEM, OLGA
01:20:42
102
Absolut-F
412
431
SANLLEHÍ, CARME YUFEI
01:21:06
103
Absolut-F
413
301
ALSINA PASTOR, NAIA
01:21:34
104
Absolut-F
414
521
TORRENT VALENTÍ, LOURDES
01:21:48
105
Absolut-F
415
549
QUISPE RODRIGUEZ, HEILY
01:21:54
106
Absolut-F
416
587
CLOTET, MONICA
01:21:57
107
Absolut-F
417
104
DARNELL MARTÍN, ISABEL
01:22:19
108
Absolut-F
418
530
SCHIBI GARCÍA, LIDIA
01:25:29
109
Absolut-F
419
435
LINARES NADAL, JORDI
01:30:27
278
Absolut-M
420
564
LIONEL, ARÉ
01:33:08
279
Absolut-M
421
310
CERVELLÓN SOLÉ, DANI
01:41:35
1
Benjami-M
422
487
LLAMAS VIUSÀ, ORIOL
Team Sport hg
01:41:39
2
Benjami-M
423
280
SANTANDREU HOFMANN, KAI
Laurunners
01:41:41
3
Benjami-M
424
534
PLADELLORENS PÀRAMO, BERNAT
Cap
01:41:46
4
Benjami-M
425
407
MARTI VILAVEDRA, JOSEP
01:41:50
18
Veterans-M
426
83
SOLE BAHIMA, LLUIS
01:41:51
5
Benjami-M
427
488
LLAMAS VIUSÀ, MAX
Team Sport hg
01:41:53
6
Benjami-M
428
632
B, A
01:41:55
280
Absolut-M
429
423
CASIÑOL, DAVID
Cap
01:42:02
281
Absolut-M
430
546
CABEZAS, JAVIER
ijsalut
01:42:13
282
Absolut-M
431
586
B, A
01:42:17
283
Absolut-M
432
273
VELASCO RIVERA, MARC
Escoleta trailrunning Vilajuiga
01:42:20
7
Benjami-M
433
579
B, A
01:42:22
284
Absolut-M
434
476
BARÓ ARGERICH, MAR
01:42:25
2
Benjami-F
435
218
CASTRO GONZALEZ, GUILLEM
01:42:27
8
Benjami-M
436
552
AGUIAR GELABERT, JULIA
01:42:33
3
Benjami-F
437
481
PRAT, ONA
01:42:36
1
Alevi-F
438
393
TEIXIDÓ PAGÈS, JANA
Independent.
01:42:38
4
Benjami-F
439
133
LAITA GASPARIN, GRETA
01:42:50
2
Pre-benjami-F
440
327
GUITART DE YZAGUIRRE, XAVIER
01:43:04
9
Benjami-M
441
403
BAUÇÀ BARBA, MUQUEL
Xendenguets
01:43:07
10
Benjami-M
442
570
B, A
01:49:51
285
Absolut-M
443
388
TOM, ZIEBA
01:49:54
3
Alevi-M
444
437
ESCUDER BADIA, XAVIER
01:50:14
2
Junior-M
445
633
B, A
01:50:21
286
Absolut-M
446
509
MARÍN OBIOLS, ISAAC
CA Porqueres
01:50:24
4
Alevi-M
447
447
ROMERO ASES, MARTINA
01:50:34
2
Alevi-F
448
486
LLAMAS VIUSÀ, GUERAU
Team Sport hg
01:50:36
5
Alevi-M
449
374
GÓMEZ NOGUERA, SERGI
01:50:46
6
Alevi-M
450
634
B, A
01:51:02
287
Absolut-M
451
576
B, A
01:51:13
288
Absolut-M
452
269
PEREZ GOTANEGRA, BERTA
01:51:30
3
Alevi-F
453
178
MAUDOS CARRASCO, MAR
01:51:39
4
Alevi-F
454
326
GUITART DE YZAGUIRRE, MARIONA
01:51:43
5
Alevi-F
455
428
GARRIGA COLL, MIREIA
01:51:47
6
Alevi-F
456
145
GICH PUJOL, JORDI
Diversport
01:55:59
289
Absolut-M
457
436
ESCUDER BADIA, ARNAU
01:56:53
7
Alevi-M
458
459
LEANDRE, MAZENC
Stade Rodez athletisme
01:56:55
3
Junior-M
459
460
LOUIS, MAZENC
Stade Rodez athletisme
01:57:15
4
Junior-M
460
371
GÓMEZ NOGUERA, JORDI
01:57:17
5
Junior-M
461
279
SANTANDREU HOFMANN, JULE
Laurunners
01:57:19
1
Junior-F
462
414
APARICIO ARBUSA, DAVID
01:57:55
6
Junior-M
463
452
ROMERO BERENGUER, PILAR
01:58:09
2
Junior-F
464
451
ROMERO BERENGUER, SOFIA
01:58:11
3
Junior-F

464