Classifiacions Sant Silvestre Cadaqués

CURSA GENERAL

Tria la Categoria:
Diploma
Posició
Dorsal
Cognoms i Nom
Club
Temps Arribada
Posició. Cat.
Categoria
Diploma
1
277
ROURA SUÉS, ENRIC
ERS
00:33:42
1
ABSOLUT-M
Diploma
2
278
CRUZ INFANTES, JOSELUIS
LA SANSI
00:34:18
2
ABSOLUT-M
Diploma
3
438
GARCIA SÁNCHEZ, DAVID
TR-ESPORTS PARRA
00:34:24
3
ABSOLUT-M
Diploma
4
299
CRUZ, MIQUEL
00:35:17
4
ABSOLUT-M
Diploma
5
296
ALSINA FAJARFO, DAVID
BIOMECANICA DEL CICLISME
00:36:16
5
ABSOLUT-M
Diploma
6
92
CASAS JUANOLA, ISAAC
UNIÓ COLOMENCA D'ATLETISME
00:36:47
6
ABSOLUT-M
Diploma
7
377
GORGOT, MARC
00:37:01
7
ABSOLUT-M
Diploma
8
120
REIG GANDIA, CRISTIAN
BARCELONA ATLETISME
00:37:23
8
ABSOLUT-M
Diploma
9
102
RODRIGUEZ SALA, MARTINA
CA OLOT-TERRA DE VOLCANS
00:37:35
1
ABSOLUT-F
Diploma
10
388
FERRAN BENNSTROM, ENRIC
CLUB NATACIO BANYOLES
00:37:37
9
ABSOLUT-M
Diploma
11
188
MARTIN GARCÍA , SERGI
GA LLUISOS MATARÓ
00:37:45
10
ABSOLUT-M
Diploma
12
368
CLAIRE, SAUVEPLANE
00:38:39
2
ABSOLUT-F
Diploma
13
272
BANCELLS GARCIA, JORDI
00:38:51
11
ABSOLUT-M
Diploma
14
219
LAGO, DAVID
00:38:54
12
ABSOLUT-M
Diploma
15
307
BONATERRA CARRERAS, LLUÍS
00:38:54
13
ABSOLUT-M
Diploma
16
69
CASTRO MUNTANE, DAVID
ATLETISME ROSES
00:39:15
14
ABSOLUT-M
Diploma
17
20
RIERA DUÑACH, XAVIER
TRAMUNTANYA LLANÇÀ - UELL
00:39:18
15
ABSOLUT-M
Diploma
18
354
FERNANDEZ, TRIBU
CLUB ATLETISME ROSES
00:39:28
16
ABSOLUT-M
Diploma
19
31
GRABOLEDA GARRIGA, ENRIC
TRAMUNTANYA-UELL
00:39:33
17
ABSOLUT-M
Diploma
20
323
PUIG SANCHEZ, MARTÍ
00:39:42
18
ABSOLUT-M
Diploma
21
174
GARCÍA CAMPANÓN, JORDI
00:39:57
19
ABSOLUT-M
Diploma
22
264
RODRÍGUEZ GONZALEZ , LLUÍS
ASSOCIACIÓ MITJA MARATÓ FIGUERES
00:40:20
20
ABSOLUT-M
Diploma
23
110
CADENA ANSELMI, ALBA
00:40:22
3
ABSOLUT-F
Diploma
24
24
SANTANDREU GRÀCIA, POL
LAURUNNERS
00:40:24
21
ABSOLUT-M
Diploma
25
163
PÓRTULAS BOIX, JORDI
00:40:25
22
ABSOLUT-M
Diploma
26
276
GIRÓ GONZÀLEZ , JORDI
CORREDORS VALLS
00:40:29
23
ABSOLUT-M
Diploma
27
2
ELIZALDE FUSARO, MILI
TOCAVENTS DE L’ALBERA
00:40:31
4
ABSOLUT-F
Diploma
28
28
MARTIN ALONSO, IVAN
00:40:42
24
ABSOLUT-M
Diploma
29
492
AGUIRREAZALDEGUI, GORKA
CAMPING ITXASPE
00:40:42
25
ABSOLUT-M
Diploma
30
126
PLANA OLIVET, CARLES
CEJ CENTRE EXCURSIONISTS JONQUERENC
00:40:54
26
ABSOLUT-M
Diploma
31
39
TEIXIDO CABALLERO, LLUIS
ÀGIL FISIOTERÀPIA
00:41:17
27
ABSOLUT-M
Diploma
32
232
JUEZ, MARC
FORMIGUES / TOCAVENTS ALBERA
00:41:18
28
ABSOLUT-M
Diploma
33
191
BRAVO SIERRA, DANIEL
GOO SPORT CLUB
00:41:28
29
ABSOLUT-M
Diploma
34
150
PEREZ TEIXIDOR, DAMIA
BLOCK AGULLANA
00:41:46
30
ABSOLUT-M
Diploma
35
380
CUNILL PÉREZ, SERGI
00:41:46
31
ABSOLUT-M
Diploma
36
84
SABATÉ NOGUERA, XAVIER
INDEPENDENT
00:41:50
32
ABSOLUT-M
Diploma
37
451
MICHEL, FERODET
RAC SAINT ESTEVE
00:41:51
33
ABSOLUT-M
Diploma
38
341
IVANOV, PETAR
00:41:55
34
ABSOLUT-M
Diploma
39
240
BARAUT BACHL, JAUME
CORREDORS.CATLLLL
00:41:57
35
ABSOLUT-M
Diploma
40
456
MONTAGUT NAVARRO, JORDI
00:42:07
36
ABSOLUT-M
Diploma
41
226
LAGO GARBAJOSA, ALEIX
C.A. TARRAGONA
00:42:20
37
ABSOLUT-M
Diploma
42
285
MALLOL BATALLER, JOAN
CAF RUNNERS
00:42:25
38
ABSOLUT-M
Diploma
43
334
PAGÈS PUIGDEVALL, JOSEP
00:42:25
39
ABSOLUT-M
Diploma
44
51
MARTINEZ SANTIAGO, JORDI
BERTI GAY
00:42:37
40
ABSOLUT-M
Diploma
45
330
BARBACHANO, JOSEP Mª
ALTLETISME ROSES
00:42:37
41
ABSOLUT-M
Diploma
46
262
COBOS, GUILLEM
00:42:41
42
ABSOLUT-M
Diploma
47
462
CORTADA ROVIRA, ALBERT
00:42:51
43
ABSOLUT-M
Diploma
48
103
MACCHI MONEGAL, LUCA
00:42:55
44
ABSOLUT-M
Diploma
49
46
RIVERA TORRESCUSA , MONTSE
TRAMUNTANYA LLANÇA
00:42:57
5
ABSOLUT-F
Diploma
50
227
RODRÍGUEZ CARRES, IVAN
TRAMUNTANYA
00:43:01
45
ABSOLUT-M
Diploma
51
196
ALVAREZ, JOSEP ANTONI
ALVAREZ
00:43:03
46
ABSOLUT-M
Diploma
52
74
BASSAS TORRENT, SÒNIA
00:43:05
6
ABSOLUT-F
Diploma
53
356
MURILLO, MANEL
CLUB ATLETISME ROSES
00:43:06
47
ABSOLUT-M
Diploma
54
89
JULIOL PERICOT, BERNAT
BEERRUNNERS GIRONA
00:43:17
48
ABSOLUT-M
Diploma
55
13
CAROL PONS, ENRIC
CAF RUNNERS
00:43:18
49
ABSOLUT-M
Diploma
56
364
HERNANDO ROURA, DAVID
C.C.ECXTA.LLORENÇÀ
00:43:18
50
ABSOLUT-M
Diploma
57
177
VERGARA, ALAIN
EMPOTRING
00:43:24
51
ABSOLUT-M
Diploma
58
138
REGALON MISAS, ANTONIO
00:43:32
52
ABSOLUT-M
Diploma
59
347
GONZALEZ RIPOLL, HECTOR
00:43:34
53
ABSOLUT-M
Diploma
60
244
CARDONER CASTELLÓ, ALEIX
MAMIFLU
00:43:37
54
ABSOLUT-M
Diploma
61
90
LLORET PÉREZ, LAIA
00:43:44
7
ABSOLUT-F
Diploma
62
157
ESPINDOLA GUZMAN, CESAR
I RUN WITH LEIVA
00:43:46
55
ABSOLUT-M
Diploma
63
98
PENALVA SOLA, JOSEP
CEJ
00:44:06
56
ABSOLUT-M
Diploma
64
76
PUIG CANAL, TONI
00:44:08
57
ABSOLUT-M
Diploma
65
198
CALLAVÉ FERRER, JOEL
00:44:09
58
ABSOLUT-M
Diploma
66
463
BARDERA BUXEDA, JAUME
00:44:17
59
ABSOLUT-M
Diploma
67
197
CALLAVÉ FELIPE, CARLES
UELL
00:44:25
60
ABSOLUT-M
Diploma
68
379
SANTIGOSA MIR, IGNASI
CAP
00:44:26
61
ABSOLUT-M
Diploma
69
490
ALVAREZ, MARIANO ANIBAL
00:44:44
62
ABSOLUT-M
Diploma
70
414
GIRONES MATAS, JORDI
INDEPENDENT
00:44:48
63
ABSOLUT-M
Diploma
71
55
RUANO CERVERA, GERMAN
CAL MARINER TEAM
00:45:06
64
ABSOLUT-M
Diploma
72
213
SANTOS CARBONERA, JOSEP
CAF RUNNERS
00:45:06
65
ABSOLUT-M
Diploma
73
432
ABAD MARTINEZ, CARLES
00:45:14
66
ABSOLUT-M
Diploma
74
375
GIRÓ FUENTES, VÍCTOR
CLUB ATLETISME ROSES
00:45:16
67
ABSOLUT-M
Diploma
75
118
QUINTANA SOLES , IMMA
BCTEAM
00:45:20
8
ABSOLUT-F
Diploma
76
303
ROCA LLONGUERAS, FRANCESC
U.E. BASQUET CADAQUÉS
00:45:20
68
ABSOLUT-M
Diploma
77
369
GONZALEZ GASCON, ANNA
00:45:21
9
ABSOLUT-F
Diploma
78
309
PEDRAZA RODRIGUEZ, JUAN
CLUB ATLETIC PALAFRUGELL
00:45:27
1
VETERANS-M
Diploma
79
35
PASTOR CERVERA, IMMA
CAL MARINER TEAM
00:45:39
10
ABSOLUT-F
Diploma
80
421
PEREZ GOTANEGRA, ALEIX
ATL.ROSES
00:45:52
1
INFANTIL-M
Diploma
81
287
MALLOL DESCARREGA, GERARD
CAF RUNNERS
00:45:55
69
ABSOLUT-M
Diploma
82
473
UBACH ZAFRA, RAUL
00:45:56
70
ABSOLUT-M
Diploma
83
371
RIERA ARBAT, ALBERT
00:45:58
71
ABSOLUT-M
Diploma
84
256
TARGA MARTIN, ORIOL
00:46:02
72
ABSOLUT-M
Diploma
85
486
HERNANDEZ REVIDIEGO, EDUARD
00:46:22
73
ABSOLUT-M
Diploma
86
66
DÍAZ MASO, XAVIER
00:46:23
74
ABSOLUT-M
Diploma
87
105
MACH LOPEZ, PERE
CENTRE EXCURSIONISTA JONQUERENC
00:46:34
75
ABSOLUT-M
Diploma
88
77
FÀBREGA , TONI
00:46:38
76
ABSOLUT-M
Diploma
89
279
COLOMER TALLADA, JORDI
CAF RUNNERS
00:46:49
77
ABSOLUT-M
Diploma
90
439
CAMPDELACREU RODRÍGUEZ, MARC
00:46:51
78
ABSOLUT-M
Diploma
91
162
CASSÀ, GENIS
SKODA QRRTEAM
00:46:56
79
ABSOLUT-M
Diploma
92
97
SERRANO-CODINA TRISTANY, JORDI
00:46:59
80
ABSOLUT-M
Diploma
93
40
FONT BOSCH, MIQUEL
CEP
00:47:03
81
ABSOLUT-M
Diploma
94
485
ALFONSO I ESTEVEZ, XAVIER
GEIEG
00:47:08
2
VETERANS-M
Diploma
95
252
ROIG PLANELLA, ARTUR
INDEPENDENT
00:47:14
3
VETERANS-M
Diploma
96
48
SORIA CASAL, QUIM
BEERRUNNERS GIRONA
00:47:17
82
ABSOLUT-M
Diploma
97
357
SOLER FERRER, MARTA
PERIWALKERS
00:47:18
11
ABSOLUT-F
Diploma
98
49
MONMANY PULIDO, RUBEN
VO2 TESM
00:47:20
83
ABSOLUT-M
Diploma
99
417
CARRASCO FERNANDEZ, GERARD
00:47:21
84
ABSOLUT-M
Diploma
100
359
MARTINEZ CABALLERO, NEREA
CLUB ATLETISME ROSES
00:47:28
12
ABSOLUT-F
Diploma
101
283
GODOY DAVESA, NARCIS
RUNNERS VILA
00:47:45
85
ABSOLUT-M
Diploma
102
316
SALGADO COBO, ALEX
00:47:52
86
ABSOLUT-M
Diploma
103
410
STEMMLER, BRITTA
CLUB NATACIÓN VALLDOREIX
00:47:57
4
VETERANS-M
Diploma
104
331
CANET FIOL, SALVADOR
INDIVIDUAL
00:48:01
87
ABSOLUT-M
Diploma
105
8
LOZANO GONZALEZ, LAURA
CAF RUNNERS
00:48:03
13
ABSOLUT-F
Diploma
106
468
CLEMENTINE, BAUDRY
SPORTS ET CAUSSE
00:48:04
14
ABSOLUT-F
Diploma
107
107
GIRVENT BALLESTA, FRANCESC
00:48:06
5
VETERANS-M
Diploma
108
248
TORREZ TEJERINA, FREDDY SAUL
00:48:11
88
ABSOLUT-M
Diploma
109
413
MOTERA FULCARÀ, JORDI
TRAMUNTANYA
00:48:20
89
ABSOLUT-M
Diploma
110
30
CAPRISTAN, DAVID
CLUB ATLETISME ROSES
00:48:26
90
ABSOLUT-M
Diploma
111
472
PUIG MARTI, ANDREU
00:48:33
91
ABSOLUT-M
Diploma
112
186
ESCRIBANO ROCAS, EDUARD
00:48:37
92
ABSOLUT-M
Diploma
113
218
MARTÍNEZ EXPOSITO, GREGORI
INDEPEDENT
00:48:43
93
ABSOLUT-M
Diploma
114
192
RIERA FERNÁNDEZ, DAVID
INDEPENDENT
00:48:46
94
ABSOLUT-M
Diploma
115
56
RUANO AFONSO, FERRAN
CAL MARINER TEAM
00:48:54
95
ABSOLUT-M
Diploma
116
267
SALA SANTANE, JORDI
THE RUNNERS OF SUN
00:49:03
96
ABSOLUT-M
Diploma
117
294
MUÑOZ, DION
CORREDORS.CAT
00:49:10
6
VETERANS-M
Diploma
118
373
PÉREZ JORDAN, DAVID
00:49:14
97
ABSOLUT-M
Diploma
119
220
GARBAJOSA, MARIAN
C.A. TARRAGONA
00:49:18
15
ABSOLUT-F
Diploma
120
470
FERNANDEZ SOLIZ , MARLENE
00:49:24
16
ABSOLUT-F
Diploma
121
328
CODERCH SENDRÓS, BERNAT
00:49:27
98
ABSOLUT-M
Diploma
122
471
HUGUET, XAVI
00:49:29
99
ABSOLUT-M
Diploma
123
75
GARCÍA, ELISABET
00:49:37
17
ABSOLUT-F
Diploma
124
73
GÓMEZ, ALBERTO
UELL LLANÇÀ
00:49:38
100
ABSOLUT-M
Diploma
125
238
GALLEGO CHINCHILLA, RODOLFO
CAF RUNNERS
00:49:44
101
ABSOLUT-M
Diploma
126
260
MORENO DE TENA, JUAN
00:49:44
102
ABSOLUT-M
Diploma
127
32
CALVÓ CROS, IU
BARRETINA RURAL FEST
00:49:48
103
ABSOLUT-M
Diploma
128
289
MALLOL DESCARREGA, ALEIX
CAF RUNNERS
00:49:48
104
ABSOLUT-M
Diploma
129
96
SERIÑANA, MANEL
CNB
00:49:54
105
ABSOLUT-M
Diploma
130
216
FERRER FORNES, JOSEP
BBT PALAFRUGELL
00:49:58
106
ABSOLUT-M
Diploma
131
281
SANCLEMENTE ARAGÜÉS , JAVIER
LOS SUAVES CADAQUES
00:50:10
107
ABSOLUT-M
Diploma
132
221
LÓPEZ VILA, ALEX
C.A. TARRAGONA
00:50:11
108
ABSOLUT-M
Diploma
133
81
BAZTAN, EDUARD
SÚPER 3
00:50:13
109
ABSOLUT-M
Diploma
134
258
AZNAR MARIN, SERGI
CLUB NATACIÓ SWIMFASTER SALT
00:50:17
110
ABSOLUT-M
Diploma
135
83
BARÓ GUERRA , JOAN
00:50:19
111
ABSOLUT-M
Diploma
136
284
PUJOL PEY, DAMIA
CEP
00:50:25
112
ABSOLUT-M
Diploma
137
499
VESA MARTÍNEZ, AINA
00:50:29
18
ABSOLUT-F
Diploma
138
449
BONET CASELLAS, XEVI
BTT PALAFRUGELL
00:50:31
113
ABSOLUT-M
Diploma
139
50
COLL TRULLAS, ARIADNA
VO2 TEAM
00:50:33
19
ABSOLUT-F
Diploma
140
332
RODÀ GOSA, XAVI
CAPMANY
00:50:33
114
ABSOLUT-M
Diploma
141
44
MARANGES MALLOL, JOAN
CAP
00:50:50
115
ABSOLUT-M
Diploma
142
195
GUERRA FONOLLERAS, JOAN
CLUB ATLETISME ROSES
00:50:50
116
ABSOLUT-M
Diploma
143
36
CARMONA CID, EDUARD
TRAILRUNNING 1906
00:50:55
117
ABSOLUT-M
Diploma
144
306
CARBONÉS ANDORRÀ, CAROLINA
BCTEAM
00:50:55
20
ABSOLUT-F
Diploma
145
215
ARACIL SÁNCHEZ, XAVIER
BTT PALAFRUGELL
00:50:57
118
ABSOLUT-M
Diploma
146
355
FERRER, DAVID
CLUB ATLETISME ROSES
00:51:05
119
ABSOLUT-M
Diploma
147
261
CLOTET JORDAN, MIREIA
CAF RUNNERS FIGUERES
00:51:06
21
ABSOLUT-F
Diploma
148
448
MIAS ESTEVA, OLGA
BTT PALAFRUGELL
00:51:08
120
ABSOLUT-M
Diploma
149
582
DIAZ DALMAU, ADAM
00:51:16
1
JUNIOR-M
Diploma
150
159
ARGUIJO, XAVI
00:51:17
121
ABSOLUT-M
Diploma
151
130
VALLDENEU ROSELL, MARC
RIALTEC TRAIL RUNNING
00:51:19
122
ABSOLUT-M
Diploma
152
148
DEL OLMO PUERTAS , PACO
GAS MOUNTAIN
00:51:23
123
ABSOLUT-M
Diploma
153
236
MARTINEZ EXPOSITO , JOSEP
00:51:27
124
ABSOLUT-M
Diploma
154
401
FERRAN BENNSTROM, CHRISTIAN
00:51:28
125
ABSOLUT-M
Diploma
155
345
BESORA CAUSADIAS, ALBERT
TRAMUNTANYA-UELL
00:51:33
126
ABSOLUT-M
Diploma
156
257
ULLASTRE JUANOLA, PERE
00:51:36
7
VETERANS-M
Diploma
157
182
ROIG CASADEMONT, MIQUEL
LA LA LA CADAQUÉS
00:51:51
8
VETERANS-M
Diploma
158
387
CHRISTOPHE, BOISSARD
00:51:57
127
ABSOLUT-M
Diploma
159
234
SOLER SUAREZ, DANIEL
LES FORMIGUES/TOCAVENTS DE L'ALBERA
00:52:12
128
ABSOLUT-M
Diploma
160
500
PERPINYA CARBONELL, MIREIA
00:52:16
22
ABSOLUT-F
Diploma
161
217
DONINGUEZ VIÑOLAS, JOSEP
BTT PALAFRUGELL
00:52:22
129
ABSOLUT-M
Diploma
162
461
VILANOVA BALOT, GENÍS
00:52:22
130
ABSOLUT-M
Diploma
163
228
PALLÍ ABRAS, JOAN
00:52:26
131
ABSOLUT-M
Diploma
164
454
FERNANDEZ, ALEX
00:52:30
132
ABSOLUT-M
Diploma
165
72
COLOMER BACH, LLUIS
00:52:38
133
ABSOLUT-M
Diploma
166
54
MONTOLIU MONTES, LAIA
00:52:52
23
ABSOLUT-F
Diploma
167
61
TORAN FINESTRES, ALBERT
00:52:52
134
ABSOLUT-M
Diploma
168
327
CODERCH BASTIAS, JORDI
00:52:52
135
ABSOLUT-M
Diploma
169
253
PACHECO DAS GRAÇAS, MARGARETE
CAF RUNNERS
00:53:00
24
ABSOLUT-F
Diploma
170
397
JUAN DEMIQUELS, MARIA DOLORS
BORRASSA
00:53:03
136
ABSOLUT-M
Diploma
171
395
FERNANDEZ ESPAÑA, SIMON
BORRASSA
00:53:04
137
ABSOLUT-M
Diploma
172
362
LOPEZ LORO, DANIEL
GICH'S SESSION
00:53:08
138
ABSOLUT-M
Diploma
173
467
FRANCK, CHARRON
SPORTS ET CAUSSE
00:53:11
139
ABSOLUT-M
Diploma
174
135
GONZALEZ GARCIA, DAVID
GONZALEZ GARCIA
00:53:12
140
ABSOLUT-M
Diploma
175
115
VINAGRE EZQUERRA, XAVI
00:53:19
141
ABSOLUT-M
Diploma
176
34
GARRIGA MARÍN, JOSEP
00:53:26
142
ABSOLUT-M
Diploma
177
4
TEJEDA RUIZ , XAVIER
METS DE TERRADES
00:53:27
143
ABSOLUT-M
Diploma
178
29
DIEZ PONCELAS, CARLOS
XENDENGUETS
00:53:29
144
ABSOLUT-M
Diploma
179
117
PEREZ MESQUIDA, TAT
CENTRE EXCURSIONISTA JONQUERENC
00:53:30
145
ABSOLUT-M
Diploma
180
27
DIEZ PONCELAS , JOSE LUIS
GASMOUNTAIN
00:53:31
146
ABSOLUT-M
Diploma
181
202
CARENYS ADELL, ALBERT
CORRE CORRE CAMPDORÀ
00:53:34
147
ABSOLUT-M
Diploma
182
100
PUIG, RAMON
00:53:37
148
ABSOLUT-M
Diploma
183
481
SALA ADAM, JAUME
00:53:37
149
ABSOLUT-M
Diploma
184
95
YUSTE BOTEY, MIQUEL
00:53:38
150
ABSOLUT-M
Diploma
185
139
SANTOS PASTOR, SANDRA
CAF RUNNERS
00:53:39
25
ABSOLUT-F
Diploma
186
406
CERVANTES, XAVIER
CLUB NATACIO BANYOLES
00:53:51
151
ABSOLUT-M
Diploma
187
124
BELLIDO CABRETOSA, JOAN
00:53:53
152
ABSOLUT-M
Diploma
188
263
RAMÍREZ JUANOLA, DOLORS
CLUB ATLETISME FIGUERES
00:53:54
26
ABSOLUT-F
Diploma
189
189
GUTIÉRREZ BARRERA, ANA BELEN
PATXANGUEROS D’ALFORJA
00:53:58
27
ABSOLUT-F
Diploma
190
94
CASAS GUASCH, SANTIAGO
AMUNT, AGRAMUNT!!!
00:53:59
153
ABSOLUT-M
Diploma
191
187
VERGARA, ISAAC
MINIVERGARA
00:54:11
154
ABSOLUT-M
Diploma
192
310
ARBUSÀ GUIXERAS, MONTSERRAT
00:54:15
28
ABSOLUT-F
Diploma
193
420
GOTANEGRA GUZMAN, ROSA
00:54:19
29
ABSOLUT-F
Diploma
194
346
PARRA HUERTAS, MANEL
SPORT CICLISTA CATALÀ
00:54:21
155
ABSOLUT-M
Diploma
195
63
TEIXIDOR, POL
TRAMUNTANYA
00:54:32
2
INFANTIL-M
Diploma
196
18
LOPEZ MADERN, ANTONI
LOS TONI'S TEAM
00:54:35
156
ABSOLUT-M
Diploma
197
11
VILASECA CAMA, LAURA
CAF RUNNERS
00:54:42
30
ABSOLUT-F
Diploma
198
241
MARTINEZ GIRO, JESUS
FIGUERES
00:54:53
157
ABSOLUT-M
Diploma
199
363
ROCA FERNÁNDEZ, TONI
INDEPENDENT
00:54:54
158
ABSOLUT-M
Diploma
200
180
RÍOS GARCÍA, ADELA
CLUB ATLETISME ROSES
00:54:55
31
ABSOLUT-F
Diploma
201
109
CADENA LOPEZ, RAMON
00:54:56
9
VETERANS-M
Diploma
202
137
TORRES CORDOBA, SARA
CAF
00:55:02
32
ABSOLUT-F
Diploma
203
101
RODRIGUEZ BURCH, MANEL
CA OLOT-TERRA DE VOLCANS
00:55:11
10
VETERANS-M
Diploma
204
424
BEL PACHECO, AGUSTI
00:55:14
159
ABSOLUT-M
Diploma
205
119
DE SOUSA, MARIO
00:55:15
160
ABSOLUT-M
Diploma
206
1
RIVAS DIAZ, CARLOS
00:55:29
161
ABSOLUT-M
Diploma
207
360
ORTIZ BARNÉS, LOLA
CLUB NATACIÓ BANYOLES
00:55:41
33
ABSOLUT-F
Diploma
208
361
PLANA BROSA, BOSCO
CLUB NATACIÓ BANYOLES
00:55:46
162
ABSOLUT-M
Diploma
209
376
DOMINGUEZ, CRISTINA
00:55:51
34
ABSOLUT-F
Diploma
210
52
DOMINGUEZ PEREZ, BEA
TRAMUNTANYA LLANÇÀ
00:55:52
35
ABSOLUT-F
Diploma
211
259
SUÑER TORRENTÀ, ANNA
CAF RUNNERS
00:55:55
163
ABSOLUT-M
Diploma
212
111
LÓPEZ TRIQUELL, PAULA
00:55:57
36
ABSOLUT-F
Diploma
213
3
SOLER URRA, EDUARD
00:56:03
164
ABSOLUT-M
Diploma
214
146
VILAMALA MAROTO, JORDI
WARRIOR ATHLETIC
00:56:07
165
ABSOLUT-M
Diploma
215
245
GUILLAMET TORRAS, RAQUEL
00:56:14
37
ABSOLUT-F
Diploma
216
475
CASELLAS I JOU, QUIM
00:56:16
166
ABSOLUT-M
Diploma
217
335
TORRÀ VILLAREJO, MARTÍ
00:56:24
167
ABSOLUT-M
Diploma
218
336
RODRIGUEZ ROMERO, CARLOS
00:56:25
168
ABSOLUT-M
Diploma
219
164
BADET PANOSA, NURI
00:56:31
169
ABSOLUT-M
Diploma
220
457
IBIZA TORRES, EUDALD
ESCOLETA DE LLANÇÀ
00:56:31
3
INFANTIL-M
Diploma
221
353
MARTÍNEZ CABALLERO, SILVIA
CLUB ATLETISME ROSES
00:56:36
38
ABSOLUT-F
Diploma
222
19
LOPEZ, ANTONIO
LOS TONI'S TEAM
00:56:47
170
ABSOLUT-M
Diploma
223
149
RUIZ HERNANDEZ, JUDIT
00:56:50
171
ABSOLUT-M
Diploma
224
577
HORTENSE, PETIT
00:56:53
1
JUNIOR-F
Diploma
225
145
PÉREZ RUIZ, XESCA
00:56:55
172
ABSOLUT-M
Diploma
226
112
CANET BARDÉS, MARGA
00:56:56
39
ABSOLUT-F
Diploma
227
358
MARTÍN OLIVET, SÍLVIA
CLUB ATLETISME ROSES
00:56:57
173
ABSOLUT-M
Diploma
228
214
AYATS DUBRITOS, ANGELS
CAF RUNNERS
00:57:08
40
ABSOLUT-F
Diploma
229
300
MORENO RICO, XAVIER
00:57:16
11
VETERANS-M
Diploma
230
82
EL FRANCES, BENITO
00:57:18
174
ABSOLUT-M
Diploma
231
392
CORONA VALDIVIESO, TONI
00:57:19
175
ABSOLUT-M
Diploma
232
104
GUANTER ROTLLAN, FRANCESC
00:57:24
176
ABSOLUT-M
Diploma
233
199
VALLEJIS SERRA, JOSE ANTONIO
00:57:24
177
ABSOLUT-M
Diploma
234
136
SABARI PIFERRER, MONICA
CAFRUNNERS
00:57:27
41
ABSOLUT-F
Diploma
235
71
OBACH FERNNADEZ, EDUARD
IJ SALUT
00:57:39
178
ABSOLUT-M
Diploma
236
99
LOPEZ HURTADO, JOAN
PARTICULAR
00:57:41
12
VETERANS-M
Diploma
237
133
CABEZAS LOPEZ, JAVIER
IJSALUT
00:57:46
179
ABSOLUT-M
Diploma
238
67
ANGLADA, OSCAR
IJ SALUT
00:57:48
180
ABSOLUT-M
Diploma
239
113
PASCUAL PICH, ANNA
CLUB NATACIÓ BANYOLES
00:57:49
42
ABSOLUT-F
Diploma
240
453
POU MAS, JOSEP
FLAMA 91
00:57:49
181
ABSOLUT-M
Diploma
241
143
ALVARO FUENTE, JESÚS
00:58:00
182
ABSOLUT-M
Diploma
242
365
CARRASCO REYES, ELVIRA
C.C.ECXTA.LLORENÇÀ
00:58:11
183
ABSOLUT-M
Diploma
243
91
CONDEMINAS VALLS, JOSEP
PICA D'ESTATS
00:58:38
184
ABSOLUT-M
Diploma
244
431
XAVIER, BOULADOU
00:58:39
185
ABSOLUT-M
Diploma
245
427
OLIVIER, MARIS
00:58:43
186
ABSOLUT-M
Diploma
246
366
ALONSO LOZOYA, DAVID
00:58:55
187
ABSOLUT-M
Diploma
247
12
ROIG BRUGUÉS, CRISTINA
CAF RUNNERS
00:58:57
43
ABSOLUT-F
Diploma
248
455
IBIZA AREU, ALBERT
NO CLUB
00:58:58
188
ABSOLUT-M
Diploma
249
390
MORENO MARIN, MIGUEL ANGEL
00:59:07
189
ABSOLUT-M
Diploma
250
142
FÀBREGAS PÉRIES, NÚRIA
00:59:14
44
ABSOLUT-F
Diploma
251
169
ELVIRA CORBALÁN, MONICA
00:59:15
45
ABSOLUT-F
Diploma
252
151
PLAG, REBECCA
00:59:24
46
ABSOLUT-F
Diploma
253
496
FREIXA SERRANO, CARLA
00:59:25
47
ABSOLUT-F
Diploma
254
498
NOVELLAS ENCISO, MERITXELL
FISIOSONA
00:59:26
48
ABSOLUT-F
Diploma
255
152
MARTINEZ TORRES, FRANCISCO
00:59:31
190
ABSOLUT-M
Diploma
256
292
ROMERO DEL OLMO , JUAN
INDEPENDENT
00:59:33
191
ABSOLUT-M
Diploma
257
352
PUIG ROCA, JORDI
00:59:34
192
ABSOLUT-M
Diploma
258
493
SALICHS OLIVERAS, ANTONI
SOM DE ANT CELONI
00:59:37
13
VETERANS-M
Diploma
259
154
CAICEDO RIASCOS, BANESA
00:59:40
49
ABSOLUT-F
Diploma
260
38
MARTINEZ QUER, CARLES
00:59:52
193
ABSOLUT-M
Diploma
261
37
MARES GALVEZ, MACARI
00:59:56
14
VETERANS-M
Diploma
262
134
DÍAZ REDONDO, MARINA
00:59:59
50
ABSOLUT-F
Diploma
263
268
HERNANDEZ TEJERO, LOURDES
THE RUNNERS OF VILA
01:00:00
194
ABSOLUT-M
Diploma
264
422
GUITART VALL-LLOVERA, NÚRIA
01:00:08
51
ABSOLUT-F
Diploma
265
190
FERNANDEZ ESPINOSA, CARMEN
01:00:09
52
ABSOLUT-F
Diploma
266
423
SANSALVADOR FONT, AGUSTÍ
01:00:09
195
ABSOLUT-M
Diploma
267
494
SORROCHE ANTOLIN, DONATO
SOM DE SANT CELONI
01:00:20
15
VETERANS-M
Diploma
268
93
BONET BALAGUER, TERESA
01:00:22
53
ABSOLUT-F
Diploma
269
318
SANCHEZ, ELIOT
01:00:38
4
INFANTIL-M
Diploma
270
319
SANCHEZ, LISA
01:00:39
1
INFANTIL-F
Diploma
271
14
ABELLA PÉREZ, ELENA
01:00:40
196
ABSOLUT-M
Diploma
272
15
CHAK MA, BELÉN
CAF RUNNERS
01:00:41
54
ABSOLUT-F
Diploma
273
317
SANCHEZ, PASCAL
01:00:44
197
ABSOLUT-M
Diploma
274
305
SOLER , ESTHER
01:00:45
55
ABSOLUT-F
Diploma
275
204
CARENYS MUNTADA , IGNASI
CORRE CORRE CAMPDORÀ
01:00:47
5
INFANTIL-M
Diploma
276
207
CARENYS MUNTADA , ALBERT
CORRE CORRE CAMPDORÀ
01:00:49
198
ABSOLUT-M
Diploma
277
302
CARRERAS BARCELÓ, LAIA
INDIVIDUAL
01:01:03
56
ABSOLUT-F
Diploma
278
251
FIOL PIERA, LÍDIA
INDIVIDUAL
01:01:04
57
ABSOLUT-F
Diploma
279
127
PERIZ, SILVIA
01:01:08
58
ABSOLUT-F
Diploma
280
589
TUBERT SANCHEZ, CARME
01:01:15
2
JUNIOR-F
Diploma
281
324
ZOCH, ANDREAS
01:01:32
199
ABSOLUT-M
Diploma
282
588
MORARU , IULIANA
TRAILRUNNING 1906
01:01:39
59
ABSOLUT-F
Diploma
283
128
VINYOLES PAGÈS, ANNA Mª
INDEPENDENT
01:01:56
60
ABSOLUT-F
Diploma
284
393
PÉREZ SELLARÉS, ROC
01:01:58
200
ABSOLUT-M
Diploma
285
270
CARRASCO LLENSA, ALBERT
01:02:00
61
ABSOLUT-F
Diploma
286
478
SERRANO I JOVÉS, PEP
CAF RUNNERS
01:02:11
201
ABSOLUT-M
Diploma
287
79
BAÑOS ROMERO , DANIEL
ELS CORRECAMINS
01:02:24
202
ABSOLUT-M
Diploma
288
16
EXPOSITO ARIZA, REMEI
CA FIGUERES RUNNERS
01:02:25
62
ABSOLUT-F
Diploma
289
428
NARANJO SANCHEZ , DAVID
INDEPENDENT
01:02:26
203
ABSOLUT-M
Diploma
290
78
FONT LOPEZ, EVA
ELS CORRECAMINS
01:02:27
63
ABSOLUT-F
Diploma
291
429
MARTÍN GUANTER, SÍLVIA
INDEPENDENT
01:02:27
64
ABSOLUT-F
Diploma
292
193
CASAS RIU, NÚRIA
INDEPENDENT
01:02:36
65
ABSOLUT-F
Diploma
293
205
CARENYS MUNTADA , ARNAU
CORRE CORRE CAMPDORÀ
01:02:40
204
ABSOLUT-M
Diploma
294
479
NOY FERRÉ, TEO
01:02:45
2
INFANTIL-F
Diploma
295
10
GÓMEZ SALVADÓ, MARTA
CAF RUNNERS
01:03:12
205
ABSOLUT-M
Diploma
296
161
PÓRTULAS BOIX, CRISTINA
SKODA QRTTEAM
01:03:18
66
ABSOLUT-F
Diploma
297
153
MULLER ROGER, GERLIND
ELS CORRECAMINS
01:03:19
206
ABSOLUT-M
Diploma
298
304
VIDAL, MAGDA
INFEPENDENT
01:03:19
67
ABSOLUT-F
Diploma
299
480
FERRÉ PIGEM, OLGA
01:03:31
68
ABSOLUT-F
Diploma
300
444
JUANOLA VAN KEIZERSWAARD, ANNA
01:03:39
69
ABSOLUT-F
Diploma
301
445
HUGUET JAEN, MONICA
01:03:40
70
ABSOLUT-F
Diploma
302
343
BERNAD MASIP, RAMON
01:03:45
207
ABSOLUT-M
Diploma
303
165
ARENAS PIJOAN, NURIA
01:03:57
71
ABSOLUT-F
Diploma
304
459
JUANOLA FALGARONA, AINA
01:04:18
72
ABSOLUT-F
Diploma
305
458
NOBLEJAS ESTELA, MARTA
01:04:20
208
ABSOLUT-M
Diploma
306
247
FERNÁNDEZ GIMENO, CAROLINA
01:04:42
73
ABSOLUT-F
Diploma
307
25
JOFRE COMPANY, ESTHER
CAFRUNNERS
01:05:04
209
ABSOLUT-M
Diploma
308
477
CAMILLE, BOHAS
01:05:16
74
ABSOLUT-F
Diploma
309
141
COBO MEJIAS, MARI CARMEN
CAF RUNNERS
01:05:20
75
ABSOLUT-F
Diploma
310
47
MEYER-EVERDT, COLETTE
01:05:27
210
ABSOLUT-M
Diploma
311
155
CAPELLA CROS, NEUS
01:05:28
76
ABSOLUT-F
Diploma
312
599
CAPELLA CROS, NEUS
01:05:32
77
ABSOLUT-F
Diploma
313
7
GUITERAS, SILVIA LOURDES
CA FIGUERES RUNNERS
01:05:43
78
ABSOLUT-F
Diploma
314
158
COLOMER BARBA, JOAN ENRIC
01:05:49
16
VETERANS-M
Diploma
315
121
PEREZ MESQUIDA, AIXA
CENTRE EXCURSIONISTA JONQUERENC
01:06:13
79
ABSOLUT-F
Diploma
316
476
BARAT, CHARLOTTE
01:06:13
211
ABSOLUT-M
Diploma
317
9
RICART FONT, DOLORS
01:06:16
80
ABSOLUT-F
Diploma
318
402
LEON, MIRIAM
01:06:35
212
ABSOLUT-M
Diploma
319
291
TEJADA, ROSA
LES FORMIGUES-GARRIGUELLA
01:06:40
213
ABSOLUT-M
Diploma
320
106
SERRA MONTALAT, SILVIA
CENTRE EXCURSIONISTA JONQUERENC
01:07:05
81
ABSOLUT-F
Diploma
321
85
PADERN POU, ERNEST
LES FORMIGUES
01:07:12
214
ABSOLUT-M
Diploma
322
206
CARENYS MUNTADA , PATRÍCIA
CORRE CORRE CAMPDORÀ
01:07:17
82
ABSOLUT-F
Diploma
323
212
MARTÍ VERDAGUER, LLUÍS
MARTÍ VERDAGUER
01:07:23
17
VETERANS-M
Diploma
324
286
DESCARREGA RAMOGOSA, IMMA
CAF RUNNERS
01:07:29
83
ABSOLUT-F
Diploma
325
308
CAMINADA TARRÉS, ALBA
01:07:43
84
ABSOLUT-F
Diploma
326
312
BATLLE CARRERAS, MIREIA
01:07:46
85
ABSOLUT-F
Diploma
327
440
LAETITIA , TOUCHARD
01:08:16
86
ABSOLUT-F
Diploma
328
442
PONS, LAURA
01:08:25
215
ABSOLUT-M
Diploma
329
333
TRABER QUINTANA, ALBERT
CAPMANY
01:08:35
216
ABSOLUT-M
Diploma
330
484
RIBAS BARDERA, MONTSERRAT
GEIEG
01:09:34
87
ABSOLUT-F
Diploma
331
222
URBANO, ANGELES
C.A. TARRAGONA
01:09:39
217
ABSOLUT-M
Diploma
332
288
MALLOL DESCARREGA, MARTI
CAF RUNNERS
01:10:03
218
ABSOLUT-M
Diploma
333
140
DOMÍNGUEZ BALLART, ANNA
CAF RUNNERS
01:10:08
88
ABSOLUT-F
Diploma
334
400
TRAUTMANN, ERIC
01:10:35
219
ABSOLUT-M
Diploma
335
17
MADERN PUJOL, M. MERCÈ
CAF RUNNERS
01:10:50
89
ABSOLUT-F
Diploma
336
160
SABARÍ PIFERRER, NÚRIA
01:10:52
90
ABSOLUT-F
Diploma
337
274
CRESPO AIBAR, JOSE LUIS
CAF RUNNERS
01:11:37
220
ABSOLUT-M
Diploma
338
351
BARTOLOMÉ, ANNA
01:11:48
221
ABSOLUT-M
Diploma
339
203
MUNTADA ARTILES , PATRICIA
CORRE CORRE CAMPDORÀ
01:12:33
91
ABSOLUT-F
Diploma
340
108
ERWIN, MELANIE
01:14:38
92
ABSOLUT-F
Diploma
341
179
MORENO SERRANO, A NGELA
01:15:36
93
ABSOLUT-F
Diploma
342
326
BAQUÉS MARGARIT, PAU
01:16:31
222
ABSOLUT-M
Diploma
343
269
LLENSA AYATS, SUSANNA
01:18:15
94
ABSOLUT-F
Diploma
344
271
CARRASCO MARQUEZ, JOAN LLUÍS
01:18:17
223
ABSOLUT-M
Diploma
345
411
RIPOLLET VALLS, MONTSE
01:20:29
224
ABSOLUT-M
Diploma
346
412
MARIN ESTANY, TONI
UNIÓ EXCURSIONISTA LLANCANENCA
01:20:31
225
ABSOLUT-M
Diploma
347
409
ARGILES, JOSE MARIA
INDEPENDIENTE
01:21:28
18
VETERANS-M
Diploma
348
70
DELCLOS, MARTA
DR. SOLER TEAM
01:23:59
226
ABSOLUT-M
Diploma
349
68
FEIXAS, JOSEP Mª
DR. SOLER TEAM
01:24:03
227
ABSOLUT-M
Diploma
350
433
ROMERO MARMANEU, ESTHER
01:24:47
95
ABSOLUT-F
Diploma
351
436
ROMERO MARMANEU, ANA
01:24:53
96
ABSOLUT-F
Diploma
352
57
GUZMAN, ANDREA
01:26:42
97
ABSOLUT-F
Diploma
353
194
KONTOS, ALEXIS
01:26:45
228
ABSOLUT-M
Diploma
354
235
GICH ASENSIO, PERE
FLAMA 91
01:28:06
229
ABSOLUT-M
Diploma
355
585
NEVADO BUSQUETS, ROSA M
INDEPENDENT
01:28:20
3
JUNIOR-F
Diploma
356
250
MADERN PLA, CARME
INDEPENDIENTE
01:29:35
230
ABSOLUT-M
Diploma
357
223
LÓPEZ URBANO, ANDREA
C.A. TARRAGONA
01:32:55
98
ABSOLUT-F
Diploma
358
224
LAGO GARBAJOSA, NEREA
C.A. TARRAGONA
01:32:56
231
ABSOLUT-M
Diploma
359
225
LÓPEZ URBANO, MIREIA
C.A. TARRAGONA
01:32:57
99
ABSOLUT-F

359