Classifiacions SWIMFASTER OPEN WATER TOUR 2016

L´ESCALA GENERAL

Tria la Categoria:
Diploma
Posició
Dorsal
Cognoms i Nom
Club
Temps Arribada
Posició. Cat.
Categoria
Diploma
1
101
VILLAECIJA GARCIA, ERIKA
RFEN
00:47:29
1
+30-F
Diploma
2
65
PAVON, DAVID
DIVERSPORT/GEIEG
00:50:32
1
+40-M
Diploma
3
19
CALDERON RAMÍREZ, MARC
TRIKIS PREMIÀ
00:50:56
1
JOVES+-M
Diploma
4
37
FERRI MARTÍNEZ, MARC
CLUB NATACIÓ SANT BOI
00:51:01
1
JOVES-M
Diploma
5
73
RIBAS VIDAL, DANI
GEIEG
00:51:28
2
+40-M
Diploma
6
78
ROURA BARNÉS, MARK
CLUB AQUÀTIC XALOC
00:51:45
1
+30-M
Diploma
7
43
GRANADOS URBANO, DAVID
NAT'S
00:53:00
3
+40-M
Diploma
8
8
BAÑOS MOLINA, IVÁN
XTERRA TEAM
00:53:19
2
JOVES+-M
Diploma
9
75
RIVEROLA FREDIANI, CARLES
FU FU ALELLA
00:53:19
1
+50-M
Diploma
10
38
FIOL AIXARCH, MARIA
PALAMÓS
00:53:50
1
+40-F
Diploma
11
31
CRUELLS ROYO, GUILLEM
FU FU MASNOU
00:54:10
3
JOVES+-M
Diploma
12
92
SUBIRANA FRIGOLA, ANNA
00:54:32
1
JOVES+-F
Diploma
13
2
ALMENDROS SALAS, RAUL
PALAMÓS
00:54:40
4
+40-M
Diploma
14
40
GAGO QUERO, RAMON
FUNDACIÓ CLAROR
00:54:56
2
+50-M
Diploma
15
21
CARRION BAREA, ANNA
CN CALELLA / CLUB TRIATLÓ GRANOLLERS
00:54:58
1
JOVES-F
Diploma
16
35
FELIU PÈLACH, ADAM
CLUB WATERPOLO ANGLÈS
00:54:58
2
+30-M
Diploma
17
52
MARTINEZ GONZALEZ, JUAN ANDRES
FU FU ALELLA
00:55:26
5
+40-M
Diploma
18
66
PAZOS AGUIAR, LARA
C.N. SWIMFASTER
00:56:04
2
JOVES-F
Diploma
19
71
PUNSI RIBUGENT, CARLES
CLUB CICLISTA BANYOLES
00:56:10
6
+40-M
Diploma
20
15
BLANCAFORT JORQUERA, MIIQUEL
CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
00:56:11
4
JOVES+-M
Diploma
21
42
GRABALOSA PUIG, ALBERT
CN EL CARGOL
00:56:25
7
+40-M
Diploma
22
41
GALLART, XEVI
TGCB
00:56:38
5
JOVES+-M
Diploma
23
76
RODRIGUEZ ROSELLO, VICTOR
AMATSTRONG CYCLING TEAM
00:56:38
8
+40-M
Diploma
24
6
BADIA OLIVÉ, MARC
CA PALAFRUGELL
00:56:55
3
+30-M
Diploma
25
48
JOFRESA BARBANY, JOAN
C.N. CALDES
00:58:22
3
+50-M
Diploma
26
57
MORENO PLANAS, EDUARD
CLUB CICLISTA VERGES
00:58:33
9
+40-M
Diploma
27
102
YMBERN JIMÉNEZ, ANNA
VG TRIATLÓ
00:58:37
2
JOVES+-F
Diploma
28
22
CASADEMONT COLL, LIDIA
C.N. SWIMFASTER
00:58:38
2
+30-F
Diploma
29
55
MIGUEL NÚÑEZ, JOSEP MARIA
C.N. SWIMFASTER
00:58:49
4
+30-M
Diploma
30
34
FÀBREGAS RUANO, CARLUS
TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA
00:59:09
10
+40-M
Diploma
31
12
BASSOLS PUIG, XAVIER
C.N.AQUAMASTER
01:00:14
4
+50-M
Diploma
32
94
TORIBIO ECHEGOYEN, ALBERTO
01:00:23
5
+30-M
Diploma
33
10
BARBERÀ LÓPEZ, NÚRIA
C.N REUS PLOMS
01:00:26
3
JOVES-F
Diploma
34
33
ENCABO, GERARD
01:00:36
6
+30-M
Diploma
35
9
BARAUT BARRIS , MARINA
C.N. SWIMFASTER
01:00:56
4
JOVES-F
Diploma
36
61
PALAU FONT, MARC
01:00:59
11
+40-M
Diploma
37
39
FONT FRADERA, JORDI
C.N.AQUAMASTER
01:01:03
5
+50-M
Diploma
38
89
SILES BORRÀS, QUIM
CN EL CARGOL
01:02:05
12
+40-M
Diploma
39
81
RUTIA FAURA , GERARD
CARAM PAPIOL
01:02:15
7
+30-M
Diploma
40
72
REBULLIDA, JOSEP SOLE
BCN SWIMMERS
01:02:27
8
+30-M
Diploma
41
24
CERVANTES LOPE, DAVID
CN EL CARGOL
01:03:17
13
+40-M
Diploma
42
36
FERRER SAIS, EDUARD
01:03:23
9
+30-M
Diploma
43
80
RUIZ GARCIA, ERNEST
01:03:32
6
+50-M
Diploma
44
83
SANCHEZ RODRIGUEZ, DIEGO
01:03:43
14
+40-M
Diploma
45
27
COMAS FIGUERAS, ROGER
01:03:48
6
JOVES+-M
Diploma
46
90
SOLÀ MOLAS, NURIA
CLUB NATACIÓ SANT ANDREU
01:03:48
3
+30-F
Diploma
47
23
CASTELLÀ MITJÀ, JOSEP
01:04:10
7
+50-M
Diploma
48
44
GUSSINYER, MIQUEL
01:04:19
15
+40-M
Diploma
49
30
COSTAL FERRER, JOAN
FLAMA 91 INVICTUS TRIATLÓ
01:04:20
16
+40-M
Diploma
50
14
BISTUER GARCIA, VICTOR
CN EL CARGOL
01:04:27
17
+40-M
Diploma
51
11
BARRIS ROCA, SUSANA
C.N. SWIMFASTER
01:04:34
2
+40-F
Diploma
52
63
PALOU I VICENS, ARNAU
C.N. SWIMFASTER
01:04:52
18
+40-M
Diploma
53
1
ACEÑA MARTINEZ, ELIAS
01:05:54
7
JOVES+-M
Diploma
54
68
PEREZ RIERA, ROGER
INDEPENDENT
01:05:57
10
+30-M
Diploma
55
87
SEGLAR LLAVONA, ALICIA
01:05:59
3
JOVES+-F
Diploma
56
46
HIDALGO GÓMEZ, MIGUEL
C.A PALAFRUGELL
01:06:05
19
+40-M
Diploma
57
82
SANCHEZ RAMOS, JOSEP MANUEL
TINTORERES SWIMMING TEAM
01:06:22
8
JOVES+-M
Diploma
58
98
VENTURA AVELLÍ, PERE
CLUB TRIATLÓ IJ3
01:07:27
9
JOVES+-M
Diploma
59
58
MUÑOZ CARCELLER, VIRGILI
CLUB NATACIÓ SANT ANDREU
01:09:11
11
+30-M
Diploma
60
50
LAMAS QUIJADA, ANGEL
TRIKIS PREMIÁ
01:09:25
12
+30-M
Diploma
61
32
DE LA FUENTE RODRÍGUEZ, RUBÉN
DE LA FUENTE
01:09:41
13
+30-M
Diploma
62
3
ANAYA CANO, DAVID
CLUB WATERPOLO BANYOLES
01:10:34
20
+40-M
Diploma
63
100
VILA AVILA, MERITXELL
C.N. SWIMFASTER
01:11:12
4
+30-F
Diploma
64
4
ARADAS XARGAY, EDUARD
PALEOTRAININGIRONA
01:11:35
10
JOVES+-M
Diploma
65
25
CERVANTES LOPEZ, JORDI
01:11:45
21
+40-M
Diploma
66
53
MARTINEZ PUIGDOMENECH, LAIA
01:11:47
5
+30-F
Diploma
67
26
CHACÓN OLEA, JAVIER
XTERRA TEAM
01:12:05
11
JOVES+-M
Diploma
68
5
ARASA AGUDO, RAÚL
RADIKAL SWIM
01:12:29
14
+30-M
Diploma
69
18
CAIRETA RUIZ, JOSEP MARIA
SWIMNOLIMITS-DIVERSPORT
01:12:31
8
+50-M
Diploma
70
56
MONTSUÑER GONZÁLEZ, JOSÉ MANUEL
01:12:33
22
+40-M
Diploma
71
17
BOVÉ I JORDANA, DAVID
CEM CAPAFONTS
01:12:44
23
+40-M
Diploma
72
67
PEÑA FALLON, MARC
TINTORERES SWIMMING TEAM
01:12:49
12
JOVES+-M
Diploma
73
93
TARRADAS LLORT, JORDI
INDEPENDENT
01:13:00
15
+30-M
Diploma
74
29
CORCOLL MÜLLER, NATALIE
01:15:40
3
+40-F
Diploma
75
74
RIBO SALIETTI, ESTRELLA
NEDA EL MÓN
01:15:40
6
+30-F
Diploma
76
97
VELASCO PERARNAU, CARLES
01:15:45
16
+30-M
Diploma
77
69
PONS BOFFIN, MARCEL
CCMONTGRI
01:16:49
24
+40-M
Diploma
78
28
CONESA BUSTO, ALICIA
FLAMA 91 INVICTUS TRIATLÓ
01:19:42
4
+40-F
Diploma
79
62
PALOMARES SALGADO, TANIA
ATLES
01:19:45
5
+40-F
Diploma
80
45
GÜELL, JOSEP J.
VO2-SURAL
01:20:32
25
+40-M
Diploma
81
84
SANCLEMENTE ARAGÜÉS, JAVIER
NEDADORS DE CADAQUÉS
01:20:33
26
+40-M
Diploma
82
86
SEDÓ VEGARA, MÒNICA
CLUB TRIATLÓ PALLEJÀ
01:21:25
6
+40-F
Diploma
83
49
JORBA GALLARDO, JAVIER
DIR SANT CUGAT CLUB TRIATLÓN
01:25:10
9
+50-M
Diploma
84
64
PÀMIES FUENTES, NEUS
01:26:32
1
+50-F
Diploma
85
51
MARTÍ MATALONGA, MARC
CERCLE SABADELLES 1856
01:26:50
17
+30-M
Diploma
86
47
HORMIGO MARES, MIQUEL
NEDADORS DE CADAQUÉS
01:27:02
10
+50-M
Diploma
87
85
SANES, RAQUEL
NEDADORS DE CADAQUÉS
01:28:28
7
+40-F
Diploma
88
96
TURON SERRA , JORDI
C.N. SWIMFASTER
01:34:42
27
+40-M
Diploma
89
20
CARRES GONZALEZ, JORDI
PACI TEAM
01:39:45
28
+40-M

89