Classifiacions TRAIL NOCTURNA L'ALIANÇA 2016

CURSA LLARGA GENERAL

Tria la Categoria:
Diploma
Posició
Dorsal
Cognoms i Nom
Club
Temps Arribada
Posició. Cat.
Categoria
Diploma
1
55
CUARTERO PASTOR, DANI
riosrunning les franqueses
00:45:47
1
SENIOR-M
Diploma
2
106
RUBIO MARTINEZ, JAVI
00:47:42
1
ABSOLUT-M
Diploma
3
75
PRAT SENDRA, ORIOL
OJU KE PASSU
00:48:00
2
ABSOLUT-M
Diploma
4
76
PRAT SENDRA, ADRIÀ
OJU KE PASSU
00:49:41
3
ABSOLUT-M
Diploma
5
87
PIZARRO GARCÍA, JAVIER
MePesaLaCabeza
00:50:45
4
ABSOLUT-M
Diploma
6
61
MARQUES GIRABENT, MARC
Clup atletisme parets
00:51:18
5
ABSOLUT-M
Diploma
7
67
CANO OJEDA, ISMAEL
AARES
00:51:52
6
ABSOLUT-M
Diploma
8
70
LOPEZ , TOMAS
i3 triathlon
00:52:33
7
ABSOLUT-M
Diploma
9
77
GONZALEZ PUIG, JOSE ANTONIO
running bellavista
00:53:41
8
ABSOLUT-M
Diploma
10
91
CEREZO MANGAS, JAVIER
00:54:44
9
ABSOLUT-M
Diploma
11
68
CLADELLAS REGALES, POL
00:55:02
10
ABSOLUT-M
Diploma
12
49
LAPREA BARROSO, PABLO
T-Bikes
00:55:23
11
ABSOLUT-M
Diploma
13
86
ESPAÑA GOMEZ, OSCAR
MAASAIS
00:55:31
2
SENIOR-M
Diploma
14
17
SANCHEZ ENCINAS, LUISJO
CatalunyaCaixa
00:55:47
12
ABSOLUT-M
Diploma
15
84
CAMPOS SALDAÑA, DOMINICO
SIN CLUB
00:55:54
13
ABSOLUT-M
Diploma
16
85
TORROELLA PUIG, MIQUEL
00:56:20
14
ABSOLUT-M
Diploma
17
16
FUERTES BAEZA , JOSÉ MANUEL
Running lliça de vall
00:56:24
15
ABSOLUT-M
Diploma
18
58
PADRÓ JIMÉNEZ, ANDREU
Canicross les Franqueses
00:56:43
3
SENIOR-M
Diploma
19
104
FERRER BARRERO, MARC
00:57:37
16
ABSOLUT-M
Diploma
20
78
PARERA AREGALL, JOSEP
Running l'Aliança
00:57:57
17
ABSOLUT-M
Diploma
21
24
PINHEIRO, AMILCAR
00:59:00
4
SENIOR-M
Diploma
22
101
GUAL BARTUILLI, SERGI
00:59:19
1
SUB23-M
Diploma
23
8
SERRANO GONZALEZ, TONI
run cap i pota
00:59:21
5
SENIOR-M
Diploma
24
14
ORTEGA SOLANO, TITO
00:59:31
18
ABSOLUT-M
Diploma
25
88
JORDA AMOR, RICARD
T-Bikes OXD Club Triatló
01:00:01
19
ABSOLUT-M
Diploma
26
89
BALLABRIGA MILLA, ALFREDO
T-Bikes OXD Club Triatló
01:00:03
20
ABSOLUT-M
Diploma
27
66
CASALS GOL, JOSEP Mª
01:00:07
21
ABSOLUT-M
Diploma
28
19
DE LOS REYES CAMPOY, ROLANDO
4you&4me
01:00:10
6
SENIOR-M
Diploma
29
42
ALIAS LATORRE, ARTURO
01:00:29
7
SENIOR-M
Diploma
30
40
EGEA RIERA, MARC
Illa Run Team
01:00:34
22
ABSOLUT-M
Diploma
31
64
PI CANADELL, JAUME
BTT Concos
01:01:35
8
SENIOR-M
Diploma
32
62
BERNA FERNÁNDEZ , ALBERT
01:02:10
23
ABSOLUT-M
Diploma
33
97
MICO COROMINAS, JORDI
01:02:34
24
ABSOLUT-M
Diploma
34
9
QUIÑONES VELASCO, ANTONIO
01:02:54
9
SENIOR-M
Diploma
35
11
TOLEDO MANZANEQUE, FRANCISCO JOSÉ
01:03:04
10
SENIOR-M
Diploma
36
34
MARCH GONZÁLEZ, JAUME
Running l'Aliança
01:03:07
25
ABSOLUT-M
Diploma
37
100
MONTEYS SAMON, ORIOL
01:03:21
2
SUB23-M
Diploma
38
105
CORTÉS LÓPEZ, LORENZO
01:03:24
26
ABSOLUT-M
Diploma
39
59
PERALTA SANCHEZ, JOSE
01:03:27
11
SENIOR-M
Diploma
40
79
REMOLÍ MUNERA, TONI
Running l'Aliança
01:03:33
12
SENIOR-M
Diploma
41
56
PERALTA SANCHEZ, TONI
01:03:40
13
SENIOR-M
Diploma
42
18
CASTAÑO GIL, JOSE LUIS
01:03:43
14
SENIOR-M
Diploma
43
102
RAYO CARMONA, ALBERTO
01:03:52
27
ABSOLUT-M
Diploma
44
27
SUAREZ MANCERAS, JOSE ANTONIO
01:03:53
15
SENIOR-M
Diploma
45
46
IBAÑEZ I COSTA, FRANCESC
Rios Running Les franqueses
01:04:01
16
SENIOR-M
Diploma
46
48
RUIZ SANCHEZ, ALBERT
RIOS RUNNING LES FRANQUESES
01:04:02
28
ABSOLUT-M
Diploma
47
50
VILAR CAZORLA, MIQUEL
01:04:23
17
SENIOR-M
Diploma
48
92
GRAU PARELLADA, PERE
01:04:44
29
ABSOLUT-M
Diploma
49
60
ARRIERO SANCHEZ, MANUEL
01:04:56
30
ABSOLUT-M
Diploma
50
109
DEL SALTO IZQUIERDO, BEGOÑA
01:05:06
1
SENIOR-F
Diploma
51
103
BOIXADER SAGARRA, PAU
01:05:06
31
ABSOLUT-M
Diploma
52
44
CANADELL I PARERA, MARC
Runçaners
01:05:50
32
ABSOLUT-M
Diploma
53
37
GUASCH SANROMA, FRANCESC
Running l'Aliança
01:07:30
18
SENIOR-M
Diploma
54
36
MORALES CAMPOS, IVÁN
01:07:46
33
ABSOLUT-M
Diploma
55
99
CASAS, JOAN
Runners Mollet
01:07:57
34
ABSOLUT-M
Diploma
56
22
SÁNCHEZ RUEDA, SERGIO
01:08:10
35
ABSOLUT-M
Diploma
57
10
COSTAJUSSA ASENS, PERE
01:08:31
19
SENIOR-M
Diploma
58
33
FOIXENCH POYO, SÍLVIA
01:08:52
1
ABSOLUT-F
Diploma
59
43
SANCHEZ CASTAñON, YAGO
01:09:17
36
ABSOLUT-M
Diploma
60
25
PINHEIRO, FERNANDO
01:09:20
3
SUB23-M
Diploma
61
4
LOZANO LEDESMA, FRANCESC
Runners Lliçà
01:09:22
37
ABSOLUT-M
Diploma
62
21
SIERRA SANCHEZ, CHUS
Santfeliu Corre
01:09:38
20
SENIOR-M
Diploma
63
52
LOZANO BAILEN, LAURA
santaka power
01:09:59
2
SENIOR-F
Diploma
64
51
RENTERIA AGUILAR, XAVI
santaka power
01:10:01
21
SENIOR-M
Diploma
65
35
BERENGUÉ EGEA, DAVID
01:11:02
4
SUB23-M
Diploma
66
107
BORRELL PORTELL, IVAN
01:11:15
22
SENIOR-M
Diploma
67
90
MAS FUSTER, RAMON
T-Bikes OXD Club Triatló
01:11:17
23
SENIOR-M
Diploma
68
29
BAREA CLADELLAS, RAMON
Run Cap i Pota
01:11:52
5
SUB23-M
Diploma
69
71
GRAU COMAS, ENRIC
01:12:21
24
SENIOR-M
Diploma
70
80
CAMPOS LORENTE, EMI
Running l'Aliança
01:12:23
25
SENIOR-M
Diploma
71
72
LOPEZ LIFANTE, VICTOR
01:12:25
26
SENIOR-M
Diploma
72
81
SANTAMARIA JUNQUERAS, JORDI
01:12:49
38
ABSOLUT-M
Diploma
73
47
EGEA HERNANDEZ, MANUEL
01:12:58
27
SENIOR-M
Diploma
74
41
JIMENEZ AVELLAN, MARTA
Illa Run Team
01:13:01
2
ABSOLUT-F
Diploma
75
112
MARTIN EXTREMERA, JOSEP LLUIS
01:13:03
28
SENIOR-M
Diploma
76
111
RELATS CASAS, ASSUMPTA
01:13:05
3
SENIOR-F
Diploma
77
28
FERNÁNDEZ GUILLEN, JOSE LUIS
01:13:16
39
ABSOLUT-M
Diploma
78
26
CASTILLO VICO, SHYAM
01:13:32
40
ABSOLUT-M
Diploma
79
7
CARRILLO PAJARES, JOSE
Run Cap i Pota
01:13:38
29
SENIOR-M
Diploma
80
12
MARTÍN JIMÉNEZ, MARTA
01:14:25
3
ABSOLUT-F
Diploma
81
13
SANCHEZ FERNANDEZ, IRENE
01:14:26
4
ABSOLUT-F
Diploma
82
20
NACHÓN MENÉNDEZ, GUZMÁN
01:14:32
30
SENIOR-M
Diploma
83
2
CAMPOY MARCO, EDGAR
01:14:37
41
ABSOLUT-M
Diploma
84
1
PEREZ CHAMORRO, DANI
01:14:40
42
ABSOLUT-M
Diploma
85
93
XICOLA OLIVERAS, SILVIA
illa run team
01:15:18
5
ABSOLUT-F
Diploma
86
65
GONZALEZ NUÑEZ, ELISABET
CLUB ATLETISME CANOVELLES
01:15:32
6
ABSOLUT-F
Diploma
87
98
HUERTA LLUCH, NACHO
Runners Lliçà
01:15:37
43
ABSOLUT-M
Diploma
88
3
CASTILLA SAEZ, PACO
Runners Lliçà
01:15:40
44
ABSOLUT-M
Diploma
89
57
CENTELLES IZQUIERDO, JOSEP MARIA
Cirili Team
01:16:27
45
ABSOLUT-M
Diploma
90
63
GARCÍA GARCÍA, IVAN
01:17:03
46
ABSOLUT-M
Diploma
91
95
POZUELO GONZÁLEZ , SORAYA
01:18:08
7
ABSOLUT-F
Diploma
92
53
NUÑEZ PEREZ, ENRIC
AARES
01:18:11
47
ABSOLUT-M
Diploma
93
54
PEDRAZA MASEGOSA, ALBERTO
AARES
01:18:12
48
ABSOLUT-M
Diploma
94
15
GÓMEZ MONTESINOS , SANDRA MARIA
Running lliça de vall
01:20:29
4
SENIOR-F
Diploma
95
108
CARCIA HERNANDEZ, MAITE
01:20:34
5
SENIOR-F
Diploma
96
69
FERNANDEZ CORONEL, ESTHER
Running Aliança
01:20:45
6
SENIOR-F
Diploma
97
45
JANÉ RIBERA, ELISENDA
MERYJANE TEAMTRAIL
01:22:55
8
ABSOLUT-F
Diploma
98
32
FOIXENCH POYO, JORDI
01:23:17
49
ABSOLUT-M
Diploma
99
5
ALMAZAN HERRERA, JOSE
01:23:41
50
ABSOLUT-M
Diploma
100
6
HEREDIA, MARTIN
01:23:43
51
ABSOLUT-M
Diploma
101
73
ALMAZÁN HERRERA, RAQUEL
RUNNING L'ALIANÇA
01:23:45
9
ABSOLUT-F
Diploma
102
96
PORCEL HERNÁNDEZ , MARI
01:23:53
10
ABSOLUT-F
Diploma
103
94
BERBEL PASCUAL, TONI
01:23:56
52
ABSOLUT-M
Diploma
104
110
CAMPOS GANZO, SANTIAGO
01:27:31
53
ABSOLUT-M
Diploma
105
30
FORTADO CHARNECO, SANDRA
CABRUNNERS
01:27:32
11
ABSOLUT-F
Diploma
106
31
MORALEDA GRACIA, NOËL
CABRUNNERS
01:27:36
54
ABSOLUT-M
Diploma
107
83
MATÍAS BERGILLOS, RAUL
Run cap y pota
01:31:10
55
ABSOLUT-M
Diploma
108
38
MUÑOZ RECIO, FRANCISCO JAVIER
RUN CAP I POTA
01:31:13
31
SENIOR-M
Diploma
109
39
PARRA VALLESPÍ, VANESSA
RUN CAP I POTA
01:31:17
12
ABSOLUT-F

109