Classifiacions Travessa Relleus 2017


CLASSIFICACIONS PER EQUIPS

CARGOL GENERAL

Tria la Categoria:
Diploma
Posició
Dorsal
Cognoms i Nom
Club
Temps Arribada
Posició. Cat.
Categoria
Diploma
1
12
PUNSI RIBUGENT, CARLES
club ciclista banyoles
00:12:19
1
Adults-M
Diploma
2
116
MIGUEL NÚÑEZ, JOSEP MARIA
00:12:51
2
Adults-M
Diploma
3
26
CASTILLA CATALÁN, ANAHÍ
DIMENSION CLUB TRIATLÓ
00:13:04
1
Adults-F
Diploma
4
115
RELAÑO I GUILLEN, MARC
00:13:05
3
Adults-M
Diploma
5
108
BARAUT BARRIS, MARINA
00:13:29
2
Adults-F
Diploma
6
212
JUNCA BAREA, DANI
club ciclista banyoles
00:13:32
4
Adults-M
Diploma
7
8
REVERTER NEGRE, ELOI
SWIMFASTER TEAM
00:13:36
5
Adults-M
Diploma
8
9
HERNANDEZ PORCEL, YERAY
Club Natació l´Escala Empuries
00:13:37
6
Adults-M
Diploma
9
35
MORENO, EDUARD
00:13:40
7
Adults-M
Diploma
10
215
RUIZ I ALVAREZ, ALBERT
Pepi, Luci y Boom!
00:13:48
8
Adults-M
Diploma
11
17
PRUNELLA BOSCH, JORDI
1-2-3 probando
00:13:58
9
Adults-M
Diploma
12
216
BORDETAS MALLEN, XAVIER
C.N. SWIMFASTER SALT
00:13:58
10
Adults-M
Diploma
13
209
MARCA SABALLS, ARNAU
Club Natació l´Escala Empuries
00:14:03
11
Adults-M
Diploma
14
16
BARRIS ROCA, SUSANA
C.N. SWIMFASTER SALT
00:14:06
3
Adults-F
Diploma
15
113
FONT PI, MARC
00:14:15
12
Adults-M
Diploma
16
27
FARRÉS COLL, ORIOL
00:14:37
13
Adults-M
Diploma
17
21
MARTINEZ RAMOS, CARLES
LES MAQUINES 2
00:14:40
14
Adults-M
Diploma
18
221
HURTADO PERICH, JOSEP
LES MAQUINES 2
00:14:45
15
Adults-M
Diploma
19
13
ESCUDERO CANÉ, JOAN
EMPORDÀ TEAM
00:14:49
16
Adults-M
Diploma
20
110
MOYANO HERVAS, AINHOA
00:14:49
4
Adults-F
Diploma
21
33
JEREZ, JORDI
00:14:53
17
Adults-M
Diploma
22
213
COLL BRASAS, ELENA
EMPORDÀ TEAM
00:14:55
5
Adults-F
Diploma
23
121
VILANOVA I COSTA, JOAN
00:15:10
18
Adults-M
Diploma
24
109
LOPEZ JURADO, HECTOR
00:15:18
19
Adults-M
Diploma
25
208
CABALLERO PRIETO, CARLA
SWIMFASTER TEAM
00:15:20
6
Adults-F
Diploma
26
210
NAVASA HERVAS, ALEX
ISAIAL
00:15:34
20
Adults-M
Diploma
27
10
COBOS RUIS, ISAAC
ISAIAL
00:15:35
21
Adults-M
Diploma
28
15
PRACHT I MONTAMAT, ELISENDA
Pepi, Luci y Boom!
00:15:49
7
Adults-F
Diploma
29
34
MOLINA VEGA, RAONI
00:16:06
22
Adults-M
Diploma
30
118
LLOVERAS QUER, CONRAD
00:16:10
23
Adults-M
Diploma
31
218
GONZALEZ OLMO, ESTER
LOS CLOROS
00:16:25
8
Adults-F
Diploma
32
112
LOPEZ CRUZ, TONI
club ciclista banyoles
00:16:35
24
Adults-M
Diploma
33
28
MARTIN RUBIO, JORDI
00:16:40
25
Adults-M
Diploma
34
220
MARTI MAS, CARLES
LES MAQUINES 1
00:16:41
26
Adults-M
Diploma
35
119
MIR, MARC
00:16:47
27
Adults-M
Diploma
36
18
PEREZ LOPEZ, FELIX
LOS CLOROS
00:18:03
28
Adults-M
Diploma
37
20
BOFILL VALLS, DAVID
LES MAQUINES 1
00:18:18
29
Adults-M
Diploma
38
217
ROMERO JULIÀ, MARC
1-2-3 probando
00:18:23
30
Adults-M
Diploma
39
19
PASCUAL, MARIA
ELS FORTIES
00:18:36
9
Adults-F
Diploma
40
107
PUJOL DEUSEDES, XAVIER
00:18:51
31
Adults-M
Diploma
41
7
GALLART LLORET, MANEL
Club Natacio l´Escala Empúries
00:19:04
32
Adults-M
Diploma
42
117
MICALÓ MASACHS, JORDI
00:19:13
33
Adults-M
Diploma
43
120
ABEL VISELLACH, FRANCESC
00:19:17
34
Adults-M
Diploma
44
230
VIÑAS, MARC
00:19:27
35
Adults-M
Diploma
45
30
SOLA CORRAL, LLUIS
00:19:45
36
Adults-M
Diploma
46
207
HERNANDEZ DIAZ, GASPAR
Club Natacio l´Escala Empúries
00:19:53
37
Adults-M
Diploma
47
111
GLAUTIER-BESEM, DORINE
00:20:05
10
Adults-F
Diploma
48
211
BESEM, PATRICIA
Las Doradas
00:22:11
11
Adults-F
Diploma
49
219
PONS, GEMMA
ELS FORTIES
00:22:17
12
Adults-F
Diploma
50
130
JIANG, RUI
00:27:22
38
Adults-M
Diploma
51
11
OJEDA BARROSO, DAYMARA
Las Doradas
00:28:21
13
Adults-F

51