LLISTA D'INSCRITS    Resguard     WEB de la cursa    Reglament


Participants
dorsal Participant Modalitat Club
1MONTAñES ABARCA, MARCCursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) GAFARRUNS
2SERRA SANTOLARIA, MIQUELCursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) GAFARRUNS
3GAMELL MOYA, JAUMECursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) GAFARRUNS
4REDONDO, JOANNACursa La Llebre 20km (Regal dessuadora)
5CURBET, MARTICursa La Llebre 20km (Regal dessuadora)
6AVELLí TEIXIDOR, GEMMACursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) ASS.ESP. MATXACUCA
7FLORES, OLGACursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) GAFARRUNS
8ROMERO, CRISCursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) ELS PERDUTS DE BEGUR
9SAGUE VILAR, GERARD \"GEJU\"Cursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) TRAIL RUNNING FISIOSALT
10COMAS, RAMIRCursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) GAFARRUNS
11NAVARRO DARDER, ANNA MARIACursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) GLOBAL GAL RUNNER
12MARCOS TILLO, RAMONCursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) GLOBAL GAS RUNNER
13MARCOS TILLO, CARLOSCursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) GLOBAL GAS RUNNER
14NAVARRO DARDER, CARMECursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) CLUB ESPORTIU KATRINES
15FUSTER ELIAS, DAVIDCursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) GAFARRUNS
16GALLARDO ORTIZ, LEOCursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) ELS PERDUTS DE BEGUR
17JIMéNEZ FABRELLAS, XAVICursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) TEAM EMPORDANET
18FERRéS ÀVILA, MIQUELCursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) __
19TAULER SUñER, ROSA MCursa La Llebre 20km (Regal dessuadora)
20RODRIGUEZ PAMIES, SUSANNACursa La Llebre 20km (Regal dessuadora)
21PEREZ RODRIGUEZ, BLANCACursa La Llebre 20km (Regal dessuadora)
22LLENSA, RAMONCursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) PARTICULAR
23HERMOSO PULIDO, TONICursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) CLAROR
24NúñEZ HIJANO, MANELCursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) GEIEG
25MINGORANCE BUENO, ALEJANDROCursa La Llebre 20km (Regal dessuadora)
26FàBREGAS I GARRIGA, JORDICursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) INDEPENDENT
27GALLARDO ORTIZ, LOLICursa La Llebre 20km (Regal dessuadora)
28PUJOL BARTINA, JOSEPCursa La Llebre 20km (Regal dessuadora)
29TRASSERRA SERRALLONGA, PERECursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) CLUB EXTA. SEVA
30VALLS MARROQUí, ALBERTCursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) CTRG GIRONA
31ROJAS, MARIACursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) CLUB EXCTA. ELS PERDUTS DE BEGUR
32VILAGRAN CASANOVAS, XAVIERCursa La Llebre 20km (Regal dessuadora)
33BARTINA PLANELLS, MARCCursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) CLUB NESTLé GIRONA
34MASDEU MARTíNEZ, JOSEPCursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) TEAM EMPORDANET
35PASCUAL SALOM, JOSEPCursa La Llebre 20km (Regal dessuadora)
36CAMBRON BUSTOS, SERGIOCursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) TEAM EMPORDANET
37FONT CRUZ, EVACursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) CAMES TRINXADES
38MADí PEYA, COSMECursa La Llebre 20km (Regal dessuadora)
39SUREDA CASTAñAL, ADRIàCursa La Llebre 20km (Regal dessuadora)
40GACÉN BARRAU, OSCARCursa La Llebre 20km (Regal dessuadora) CLUB NESTLE GIRONA
Curses.cat :: Inscripcions, Classificacions, Calendari, Cronometratges

Tel 650 320 310 || angel@curses.cat
C/Rusinyol, 13 -17130 L'Escala

Avis Legal || RGPD || Política de Devolucions
2024-04-14 22:56:37