LLISTA D'INSCRITS    Resguard     WEB de la cursa    Reglament


Participants
dorsal Participant Modalitat Club
1ANDREU MURILLO, JORDICursa Cronometrada BAR I MUNTANYA
126GALLARDO ORTIZ, LEOMarxa no competitiva ELS PERDUTS DE BEGUR
2GALIANA DA ANUNCICION, IMMACursa Cronometrada
3PASCUAL SANCHEZ, RAMONCursa Cronometrada
4COSTA SIERRA, JOSECursa Cronometrada BUTRULLS DE LES GAVARRES
127LóPEZ SOLé, AROAMarxa no competitiva
128ÁLVAREZ LUIS, JORGEMarxa no competitiva
129OTIN SANCHEZ, SARAMarxa no competitiva
130MOLERO LOPEZ, MARCMarxa no competitiva
5SALA ESTEVA, JORDICursa Cronometrada
131SAFONT, DAVIDMarxa no competitiva
132BLANCH VALVERDE, LAURAMarxa no competitiva
6MARTIN TORO, LOURDESCursa Cronometrada TRAILRUNNER.CAT
133PAPASEIT ESCOLA, ANABELMarxa no competitiva
134IGUAL PIZARRO, DAVIDMarxa no competitiva
7AULADELL MATó, JOANCursa Cronometrada CALONGE
8IBARZABAL FERRER, PAUCursa Cronometrada
135PUIG MADRENAS, GLORIAMarxa no competitiva
136YAGO SANZ, MARIBELMarxa no competitiva
137VIDAL POU, MARCMarxa no competitiva
138FIGUERAS SALA, OLGAMarxa no competitiva
139MARTíNEZ TOLEDO, ROSA MARIAMarxa no competitiva
9EVANS BALAGUER, JORDICursa Cronometrada
140CAPELLA ROMERO, FRANCESCMarxa no competitiva
141RIBAS CACERES, GEORGINAMarxa no competitiva
142FILIP, CRISTINAMarxa no competitiva
10BOMBARDí SAURA, HETIBERTCursa Cronometrada ELS SENGLARS DE LA RATAFIA
11GIMENO PERIBAñEZ, MARIANCursa Cronometrada ELS SENGLARS DE LA RATAFIA
12VARGAS QUIñONES, MIQUELCursa Cronometrada ITRA
143BARNILS MALTAS, JOANMarxa no competitiva CLUB EXCTA ELS PERDUTS DE BEGUR
144CLARà, JORDIMarxa no competitiva
13RAFEL CRUZ, JORDICursa Cronometrada
14AVELLí, GEMMACursa Cronometrada A.E.MATXACUCA
15PATTERSON, ELENACursa Cronometrada LES ESTUPENDES
16DOMèNECH COLOM, GUILLEMCursa Cronometrada
145SANTOS SANCHEZ, MARIA DOLORESMarxa no competitiva
146SANTOS SANCHEZ, ELVIRAMarxa no competitiva
147BARBERO GARCIA, ELISABETMarxa no competitiva
17VIDAL TELECHEA, ANACursa Cronometrada
148FONTANé CASTELLANO, MARCMarxa no competitiva
149LOPEZ ROBLES, FRANCISCOMarxa no competitiva
18GAMEZ HUETE, MARIACursa Cronometrada
19WALTER GEA, JUANCursa Cronometrada
20MARTI VARGAS, ROGERCursa Cronometrada
150DE LA IGLESIA ALEJANDRE, SERAMarxa no competitiva
151CUTRINAS CAMARASA, CLAUDIAMarxa no competitiva ESPINETES TRAIL
152GALLARDO ORTIZ, LOLIMarxa no competitiva
153TORIBIO DELGADO, DAVIDMarxa no competitiva
154ALONSO SOLANO, IVETTEMarxa no competitiva
155SOLANO REYES, INESMarxa no competitiva
156CRESPO ESPINOSA, CRISTINAMarxa no competitiva
157RUIZ CARABALLO, ANA BELéNMarxa no competitiva
21WYLIE MORRIS, SOPHIECursa Cronometrada
22PASTOR LO PIANO, IRENECursa Cronometrada
158CRUAñAS BAQUé, MERITXELLMarxa no competitiva STARWALKS
159MASOT LLIMA, SERGIMarxa no competitiva STARWALKS
160SANCHEZ GILABERT, JULIOMarxa no competitiva NO
161PéREZ ROMERO, NURIMarxa no competitiva NO
23YEVES, MARTINEZCursa Cronometrada
162RIERA, MARTINEZMarxa no competitiva
163RIERA GIL, ROSAMarxa no competitiva
164YEVES, ELENAMarxa no competitiva
24VIñAS SERRANO, ENKACursa Cronometrada
165LOZANO MARTÍNEZ, CRISMarxa no competitiva ELS PERDUTS DE BEGUR
25VENTURA ZARAGOZA, GERARDCursa Cronometrada BIRRES BRAVES TRAIL
26BARRAGáN ROSéS, ANIOLCursa Cronometrada BIRRES BRAVES TRAIL
27VIELLA LOPEZ, MARTíCursa Cronometrada BIRRES BRAVES TRAIL
166BARCELONA PRATS, ESTEFANIAMarxa no competitiva
28BOADA SOLéS, QUERALTCursa Cronometrada
29VALL BADIA, LAURACursa Cronometrada
30MARIMONT SADURNí, CARLESCursa Cronometrada
31GRUARTMONER, EDUARDCursa Cronometrada
167MORELLO PLA, JUANMarxa no competitiva
32TORNE FERNANDEZ, ANNACursa Cronometrada
33CID GONZALEX, SERGICursa Cronometrada
34CARRERAS GIFREU, MIQUELCursa Cronometrada BIRRES BRAVES TRAIL
35BRIAS COLLS, MARTACursa Cronometrada BIRRES BRAVES TRAIL
36RACó CURTO, JAUMECursa Cronometrada
37QUIñONES, ABELCursa Cronometrada
38RUIZ SIQUES, ALEXCursa Cronometrada
168FUENTE DEL GRANDE, ALEXANDREMarxa no competitiva
169ESRO, EDUARDMarxa no competitiva
170ARROYO GARZON, HECTORMarxa no competitiva
171WAINER, MARCELAMarxa no competitiva
172SABORIDO, MARCELMarxa no competitiva
39MILENA MORGADO, ANDREACursa Cronometrada BIRRES BRAVES TRAIL
40FRIGOLA BEVAN, ALEXCursa Cronometrada BIRRES BRAVES TRAIL
173MARTINENCH VALENSA, ALBERTMarxa no competitiva
174FERRERA FELIU, SUSANNAMarxa no competitiva
41MARQUèS SERVIà, SUSANNACursa Cronometrada
175GALISTEO CABANILLAS, MONTSEMarxa no competitiva
176DOMINGUEZ, ARANTXAMarxa no competitiva
177GARCIA SALABERT, ELSAMarxa no competitiva
42FELIU RAMIRO, PONçCursa Cronometrada ELS PERDUTS DE BEGUR
178PéREZ TEIXIDOR, LíDIAMarxa no competitiva
179SERRA DARNACULLETA, JúLIAMarxa no competitiva
43VAZQUEZ CORREA, JAVIERCursa Cronometrada CLUB EXCTA. MADTEAM
180VELASCO SOSA, CLAUDIAMarxa no competitiva
181DEL RIO MARROUN, DEL RIO MARROUNMarxa no competitiva
44GUBERT ROURE, IGNASICursa Cronometrada ECOTURISME MAS RIBAS
182MONAR AYNIER, SíLVIAMarxa no competitiva
183ROMERO GALLARDO, ESTELAMarxa no competitiva
45HOCHREIN, SASKIACursa Cronometrada MORTERADA
46CUENCA FERNANDEZ, JORDICursa Cronometrada CLUB TRAIL RUNNING MONTGRI
184JAIME GARCIA, ALEIXMarxa no competitiva
185COMAS AGUILERA, MARTAMarxa no competitiva
47TORRAS ALABAU, ALEIXCursa Cronometrada FESTUCS TEAM
186RUIZ, JORDIMarxa no competitiva CLUB EXCURSIONISTA ELS PERDUTS DE BEGUR
48ARCOS, PERECursa Cronometrada ATLETIC PALAU
49CARRERAS JIEMENZ, JOELCursa Cronometrada FESTUCS TEAM
50RIBES HERNáNDEZ, EVACursa Cronometrada
187GABARRó TAULé, SOFIAMarxa no competitiva
188TEODORO GONZALEZ, FRANCISCAMarxa no competitiva
189GONZALEZ RAMIREZ, MARIAMarxa no competitiva
190ESTEBA PRUNEDA, MARIA CARMEMarxa no competitiva
191FUSELLAS CASADELLà, DOLORSMarxa no competitiva
192MARTI CASAS, MARCELMarxa no competitiva
193GISPERT GIRALT, AURAMarxa no competitiva
194GARCíA RAEL, BARTOLOMéMarxa no competitiva
195MARTíN, MARIA ISABELMarxa no competitiva
196GARCíA RAEL, JOSéMarxa no competitiva
197POROJAN, CLAUDIAMarxa no competitiva
198HERRERA MORGADO, MA CARMENMarxa no competitiva
51FONTDECABA DIAZ, JAIMECursa Cronometrada CAF RUNNERS
199PICO ISERN, LIDIAMarxa no competitiva INDEPENDENT
200ABAD PICO, IRISMarxa no competitiva INDEPENDENT
201ABAD PICO, URIELMarxa no competitiva INDEPENDENT
52NIELL CONGOST, ENRICCursa Cronometrada
202ESCOBAR FERRé, SANDRAMarxa no competitiva NC
53OLIVER GARCIA, ELADICursa Cronometrada JOVES DE VIDRERES
203BLANCO SANLES, MARIA DEL CARMENMarxa no competitiva
204VENTURA BAGUé, SíLVIAMarxa no competitiva CLUB EXCURSIONISTA MONTGRí
205GAMUNDI CAROLà, MARIA ÀNGELSMarxa no competitiva AGRUPACIó EXCURSIONISTA PALAFRUGELL
54SERRA BENITEZ, FERNANDOCursa Cronometrada
206SANCHEZ GARCIA, JOSEMarxa no competitiva BIRRES BRAVES
55CORTADELLAS CABELLO, MARTíCursa Cronometrada BUTRULLS DE LES GAVARRES
207JULIà GELABERT, JOANMarxa no competitiva
208SáNCHEZ GUTIERREZ, CARMENMarxa no competitiva
209JULIà SANCHEZ, GAL.LAMarxa no competitiva
56SABATER, XEVICursa Cronometrada
210ROBLES GONZALEZ, MARíA DEL MARMarxa no competitiva
211CAMBON GUERRA, CARLOSMarxa no competitiva
212COLL PUJOLAR, LLUíSMarxa no competitiva
213NADAL ANZIZU, LUCASMarxa no competitiva
214CORBI VILARDELL, SANTIMarxa no competitiva
215SANCHEZ GUTIéRREZ, NURIAMarxa no competitiva
216CORBI SANCHEZ, ANNAMarxa no competitiva
217CORBI SANCHEZ, MARTAMarxa no competitiva
218LOPEZ BLAZQUEZ, MARIMarxa no competitiva
219CARBO LOPEZ, MARTIMarxa no competitiva
220CARBO LOPEZ, CLOEMarxa no competitiva
57LATHAN, RADFORD CAROLYNCursa Cronometrada
221ROPERO GARCIA, NURIAMarxa no competitiva
58BUSQUET PAREDES, IMMACursa Cronometrada
59OLVERA VAN DER STOEP, ALEXCursa Cronometrada PERDUTS
60REGINCóS ISERN, IMMACursa Cronometrada
222SEPULVEDA BONAY, CRISTINAMarxa no competitiva
223RECIO VISEDO, ANTONIOMarxa no competitiva NINGUNO
224LOPEZ MIRAS, RUTHMarxa no competitiva
61GIL LLOVERA, BIELCursa Cronometrada
62BETANZOS CORDERO, JUANCursa Cronometrada
63AGUSTí MORGADO, JORDICursa Cronometrada CE MONTCLAR
64MUñOZ CABALLERO, CRISTIANCursa Cronometrada
225ROVIRA DE EUGENIO, RAMONMarxa no competitiva CROSSFIT GIRONA EST
226FRANCESCH RABERT, NEUSMarxa no competitiva
227PEINADO RAMS, NEREAMarxa no competitiva CROSSFIT GIRONA EST
65DOMíNGUEZ CAñETE, BLANCACursa Cronometrada
228TORREñO GARCíA, ANAMarxa no competitiva ENGAROINADES
66JAILE CASADEMONT, GALACursa Cronometrada TRAIL GIRONA
229CARLERO AUBALAT, SANDRAMarxa no competitiva
230PICO OLLE, ARIADNAMarxa no competitiva
231MARTíNEZ VíLCHEZ, NúRIAMarxa no competitiva
67JUANALS MASFERRER, LLORENçCursa Cronometrada
232COROMINA COSTA, JOANMarxa no competitiva
233MARTIN, FRANCISMarxa no competitiva
234PALACIN BIOSCA, RAQUELMarxa no competitiva
235BIOSCA MUXI, LAIAMarxa no competitiva
68HARRAK HADDAD, ELIASCursa Cronometrada
69EL KOUHLI I ABCHRI, OUMAYMACursa Cronometrada
236SANCHEZ GUTIERREZ, FRANCESCMarxa no competitiva
237SáNCHEZ FERNàNDEZ, MARCMarxa no competitiva
238SáNCHEZ FERNàNDEZ, LAIAMarxa no competitiva
70ILLA, CLàUDIACursa Cronometrada
239SANCHEZ BLAZQUEZ, DANIELMarxa no competitiva
71MARTINELL, NURIACursa Cronometrada ENGAROINADES
72XIFRE TEIXIDOR, QUIMCursa Cronometrada AE PALAFRUGELL
73ARBóS, JAUMECursa Cronometrada TRAIL RUNNING MONTGRI
240PELLIN, MARCMarxa no competitiva
241HERDIA HEREDIA, MONICAMarxa no competitiva
242ESTEVE HEREDIA, LAIAMarxa no competitiva
243CANTALOSELLA BLANCO, RAQUELMarxa no competitiva
244GAMEZ, NATIMarxa no competitiva
74SUàREZ SOLé, JORDICursa Cronometrada
245COTET PUJADAS, SALVADORMarxa no competitiva
75ESTUDILLO VIñAS, JAVICursa Cronometrada
76GUAL CASADEMONT, JULIACursa Cronometrada
77DI PALMA, GIORGIOCursa Cronometrada
246VALL GARCIA, LAURAMarxa no competitiva
247GARCIA ARANDA, EMíLIAMarxa no competitiva
248VAZQUEZ PASTO, GEMMAMarxa no competitiva
249MASPONS SERRAT, MIQUELMarxa no competitiva
250CAUDET ROYUELA, LOLIMarxa no competitiva
100SANCHEZ ROMERO, MARCMarxa no competitiva
101FELIPE PAGèS, GISELAMarxa no competitiva
102BALMANYA CANER, MARINAMarxa no competitiva
78MUNDET, RAFACursa Cronometrada BAR I MUNTANYA
79ANCHUELA ORTEGA, DAVIDCursa Cronometrada CORREDORS POLINYà
103ROSELL LóPEZ, MONTSEMarxa no competitiva
104FERNANDEZ ALTISEN, ANNAMarxa no competitiva
105MOLINAS PAGèS, SíLVIAMarxa no competitiva
106MOLINAS PARALS, CARLESMarxa no competitiva
107PAITUVI CANTON, ALEIAMarxa no competitiva
108PLAJA GELI, MARTAMarxa no competitiva
109PLAJA, MARCMarxa no competitiva
110FRIGOLA MORALES, CRISTINAMarxa no competitiva
80SABORIDO WAINER, ALEXANDRACursa Cronometrada
111LOPEZ GAMEZ, PAQUIMarxa no competitiva
112DE LA LUZ, LOLAMarxa no competitiva LLIURE
113LLOMBART ALARCON, JOELMarxa no competitiva
114VAZQUEZ AURORA, CARLAMarxa no competitiva
115CRUZ PLAJA, ENRICMarxa no competitiva ELS PERDUTS DE BEGUR
116COLLS PEYRA, ALICIAMarxa no competitiva ELS PERDUTS DE BEGUR
81ROMERO GARCIA, MIGUEL ANGELCursa Cronometrada GIROTRAIL
82VIñAS, FELIXCursa Cronometrada C.E.BELLCAIRENC
117BOSCH SáNCHEZ, CINTIAMarxa no competitiva
83ESCUDERO ALMODOVAR, TONICursa Cronometrada
118BALDOMà BAZ, SABINAMarxa no competitiva
119VAQUE CRUSELLAS, LAURAMarxa no competitiva ELS PERDUTS DE BEGUR
120PALLARèS SEGARRA, MERCèMarxa no competitiva AEP-ENGAROINADES
121FELIU ROPERO, ANNAMarxa no competitiva
122VIELLA LóPEZ, PAULAMarxa no competitiva
123TARROC PUJOL, MARIAMarxa no competitiva
124CULLELL PLANAGUMà, ANNAMarxa no competitiva HAPPYWALKERS
125ORDOñEZ MALAVE, MONTSEMarxa no competitiva
Curses.cat :: Inscripcions, Classificacions, Calendari, Cronometratges

Tel 650 320 310 || angel@curses.cat
C/Rusinyol, 13 -17130 L'Escala

Avis Legal || RGPD || Política de Devolucions
2024-02-26 12:20:39