LLISTA D'INSCRITS    Resguard     WEB de la cursa    Reglament


dorsal Participant Modalitat Club
2JOVé MUñOZ, DAVIDCursa menys d'una hora i mitja ELS REPTES DEL DR. SOLER
3GARRIGA CASADEVALL, ALBERTCursa menys de dues hores
4RASET ARMENGOL, JOSEPCursa més de dues hores INDEPENDENT
6BARRIS SALA , ARIADNA Cursa menys de dues hores
7DOMíNGUEZ ORFILA, MANUEL Cursa menys d'una hora i mitja CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT
8CARRERAS BARCELó, LAIA Cursa menys d'una hora i mitja CLUB ATLETISME ROSES
10VIñALES GRAU, VICENTE Cursa menys de dues hores INDEPENDEN
13SERRA, DAVIDCursa menys d'una hora i mitja GAS MOUNTAIN
14VILA CONTE, HUMBERTOCursa menys de dues hores GAS MOUNTAIN
15KHALAJHEDAYATI, FATEMEHCursa menys d'una hora i mitja ALIGOTS ORIENTACIó
16RAMBAUD, BENJAMINCursa menys d'una hora i mitja
20BARBETA MOLINOS, KILIANCursa menys d'una hora i mitja AKEO TEAM
21BANYOS ROMERO, DANIELCursa menys d'una hora i mitja ELS CORRECAMINS
23SALó GRAU, JOANCursa menys de dues hores
24PERPINYà BUSó, MARCCursa menys de dues hores
25NEVADO PE, GABRIEL Cursa menys d'una hora i mitja GAS MOUNTAIN
26DEL OLMO PUERTAS , PACO Cursa menys de dues hores GAS MOUNTAIN
27GOMEZ MORA, DAVIDCursa menys de dues hores
28SIERRA AGUILAR, RAüLCursa menys de dues hores
29ALSINA FAJARDO, DAVIDCursa menys d'una hora i mitja TEAM BIOMECÁNICA
30AYTER CODERCH, MARINACursa menys d'una hora i mitja
31ABELENDA SERRAMITJANA, MARCCursa menys d'una hora i mitja
32COROMINAS VIVAS, RICARD Cursa menys de dues hores GAS MOUNTAIN
33MULLOR MARTíNEZ, DAVIDCursa més de dues hores
34ANTONIO BONET, MIQUELCursa menys d'una hora i mitja TOCAVENTS DE L'ALBERA
37GUERRA , FRANKCursa menys de dues hores GAS MOUNTAIN
38SALA JUNCà, ENRICCursa menys de dues hores
39OSUNA, MARCCursa menys de dues hores
42GUSÓ JANÉ, VICENÇCursa menys de dues hores
43ANNE MARIE , WINTERCursa menys de dues hores SPARTACADEMY
44LAURENT, PUIGSEGURCursa menys d'una hora i mitja SPARTACADEMY
45DESMET, BENJAMINCursa menys d'una hora i mitja LA RONDE CéRéTANE
46BAUER, DANIELECursa menys d'una hora i mitja LA RONDE CéRéTANE
47PIñOL SUMALLA, MARIA TERESACursa més de dues hores GAS MOUNTAIN
49VAN MECHELEN, AMONCursa menys de dues hores INDEPENEDENT
50CID TORRENTó, CARLESCursa menys de dues hores CARLES
51LLUSSÀ PASCUAL, MARTICursa menys d'una hora i mitja AIGUAFREDA
52TEIXIDOR COSTABELLA, SÒNIACursa més de dues hores
53TORRES MOYA, PATRICIACursa menys d'una hora i mitja
54PYLEV, VADIMCursa menys de dues hores
55COSTA DALMAU, JOSEPCursa menys d'una hora i mitja
56SERRA TURRÀ, MIQUELCursa menys d'una hora i mitja
57FELIP RIBAS, DAVIDCursa menys d'una hora i mitja
61ROJAS SAAVEDRA , ALEJANDROCursa menys de dues hores
62CASTILLO, ISMACursa menys d'una hora i mitja ANIMA D’ ESPORTS
64PLANA MALLEN, ERICCursa menys d'una hora i mitja CPS
66MARES FERNANDEZ, RAFACursa menys d'una hora i mitja
67SERVIA, SONIACursa menys de dues hores
70RIERA TUBERT, EMMACursa menys de dues hores CENTRE EXCURSIONISTA BESALú
71CRUZ, MIQUELCursa menys d'una hora i mitja
72LLAUGER MARCA, JORDICursa menys de dues hores
73PUJOL CASADEMONT, LLUISCursa menys de dues hores
74AGUILERA ORTEGA, NURIACursa menys de dues hores
75SERRA, NICO Cursa menys d'una hora i mitja CLUB ATLETISME ROSES
76PERPINYà CARNONELL, MIREIACursa menys d'una hora i mitja
77BES, TOTICursa menys d'una hora i mitja CLUB TRAIL RUNNING GIRONA
78BALABAN, ANACursa menys de dues hores
79COMBIER, JEAN NOëL Cursa menys d'una hora i mitja
80PUJOL PEY, DAMIÀCursa menys de dues hores CLUB EXCURSIONISTA PERALADA - CEP
81GUMBAU PRADA, GERARDCursa menys d'una hora i mitja CUBAN TRAIL TEAM
82OLIVIER, RAYMONDCursa menys d'una hora i mitja TOCATS DEL CIM
83AUDE, VALDENAIRECursa menys de dues hores TOCATS DEL CIM
84FREDERIC, GALLIEZCursa menys de dues hores TOCATS DEL CIM
85MATHYS, OLIVACursa menys d'una hora i mitja TOCATS DEL CIM
86HUGO, AUTRIQUECursa menys d'una hora i mitja TOCATS DEL CIM
87COSTA ARNAU, XAVIERCursa menys d'una hora i mitja TRAMUNTANYA / AIJA
88LATTRE FERNàNDEZ, RAüLCursa menys d'una hora i mitja TORBCAT TRAIL
89JIMéNEZ GARCíA , FRANCursa menys de dues hores
90CASANOVAS PALLISERA, RAIMONCursa menys d'una hora i mitja
91SERRAT FRIGOLA, MARTACursa menys d'una hora i mitja
92BERNARD, LIONELCursa menys d'una hora i mitja TOCATS DEL CIM
93PUIGMAL AGUILERA, ALEIXCursa menys de dues hores
94BOIXADERAS, SYLVAIN Cursa menys d'una hora i mitja TOCATS DEL CIM
95MAS, FERRANCursa menys d'una hora i mitja TRIBIKETRAINER
96MATEO BERNARDINO, CRISTINACursa menys de dues hores
97MORENO VIñALS, MARC Cursa menys d'una hora i mitja TRIBIKETRAINER
98GISPERT SAGET, MARCCursa menys d'una hora i mitja EVO 2.0 ELITE FITNESS
99JAUME AMETLLER, IUCursa menys d'una hora i mitja KARPOS-SCARPA
100TRIADU RODRIGUEZ, JORDICursa menys de dues hores MARINER 2
101ROIG SALA, PAUCursa menys d'una hora i mitja FLUVIà RUNNERS
102SOLER TEIXIDOR, MARCCursa menys de dues hores GAS MOUNTAIN
103DELGà BUSQUETS, QUIMCursa menys de dues hores
104JO-MARIE, CALLEGARICursa menys d'una hora i mitja TOCATS DEL CIMS
105MORATURA, PAUL ROBERTCursa menys d'una hora i mitja INDEPENDENT
106PLA FELIPE, MIREIACursa menys d'una hora i mitja
107CHRISTOPHE, GARCIACursa menys d'una hora i mitja
108MONISTROL MARTINEZ, JOANCursa menys d'una hora i mitja GRUP DE MUNTANYA ULLASTRELL
109DORCA DORCA, JORDICursa més de dues hores CENTRE EXCURSIONISTA TORELLó
110DORCA PEROLIU, MARCCursa menys de dues hores
111PEREZ MARTINEZ, HECTORCursa menys d'una hora i mitja
112TURRO APPELBOOM, XAVIERCursa menys d'una hora i mitja
113ROIG TURRA, JORDICursa menys d'una hora i mitja
114SAENZ AVILA, CARLESCursa menys d'una hora i mitja RUNNERS FIGUERES
115CHAOUI MARTINEZ, RUBENCursa menys d'una hora i mitja ESCOLETA TRAIL RUNNING CAP DE CREUS