LLISTA D'INSCRITS Resguard WEB de la cursa Reglament
INSCRIPCIONS PRESENCIALS EL MATEIX DIA, ONLINE TANCADES.
Participants
dorsal | Participant | Modalitat | Club |
---|---|---|---|
1 | HOMS AVILA, JORGINA | Recorregut Curt 10km | |
2 | PAGES GARCIA, JAUME | Recorregut Curt 10km | |
3 | SABALLS CALDERó, PAQUITA | Recorregut Curt 10km | CURSA DE LA DONA DE L'ESCALA |
4 | ESCOBAR, MARY | Recorregut Curt 10km | CURSA DE LA DONA DE L'ESCALA |
5 | SANCHEZ VALERO, FELISA | Recorregut Curt 10km | CURSA DE LA DONA DE L'ESCALA |
65 | PIELIES SERRAT, ANGEL | Recorregut Llarg 20km | ATLETISME ANGLèS |
66 | ESTIVILL, GEORGINA | Recorregut Llarg 20km | TRI+9 EL MASNOU |
67 | TULSà BOADA, MONTSE | Recorregut Llarg 20km | |
68 | TUBERT PLANES, JOSEP | Recorregut Llarg 20km | |
6 | SABATE COLOMEDA, JOAN | Recorregut Curt 10km | |
7 | GARCíA PIZARROSO, ENCARNACION | Recorregut Curt 10km | |
8 | GóMEZ LAINEZ, JOSé ANTONIO | Recorregut Curt 10km | |
69 | FEDERICO SALELLAS, PEP | Recorregut Llarg 20km | |
9 | FERNáNDEZ CáMBARA, LAURA | Recorregut Curt 10km | DUSCHOLUX |
10 | VIZCAINO NAVARRO, SERGI | Recorregut Curt 10km | DUSCHOLUX |
11 | GUANYABENS CALVET, LALI | Recorregut Curt 10km | |
70 | CABALLé COSTA, ESTEL | Recorregut Llarg 20km | |
71 | AGUDO DALMAU, EVA | Recorregut Llarg 20km | CLUB EXCURSIONISTA ELS PERDUTS DE BEGUR |
12 | BOSCH NEGRE, JORDI | Recorregut Curt 10km | CLUB EXCURSIONISTA ELS PERDUTS DE BEGUR |
72 | AGUSTí MORGADO, JORDI | Recorregut Llarg 20km | C.E. MONTCLAR |
13 | CASTILLO VIUDEZ, LLUIS | Recorregut Curt 10km | |
14 | SURIA ROCA, DOLORS | Recorregut Curt 10km | |
73 | BUNDÓ I GELADA, JOSEP | Recorregut Llarg 20km | ATLETISME ANGLÈS |
74 | SALVADOR SAUCH, JOAN | Recorregut Llarg 20km | SEDENTARIS.CAT JANDRO |
15 | BLANCO GANDARA, ROSER | Recorregut Curt 10km | SEDENTARIS.CAT JANDRO |
16 | PERRAMON LOPEZ, MARCLARA | Recorregut Curt 10km | |
17 | WU, YUQI | Recorregut Curt 10km | |
18 | RUIZ, OSCAR | Recorregut Curt 10km | |
75 | ROSELL AGUSTí, IVAN | Recorregut Llarg 20km | PERSONAL |
76 | MARTí RIBAS, ELISABET | Recorregut Llarg 20km | CLUB SANT JULIA DE LLOR |
77 | SOLER SERRA, JAUME | Recorregut Llarg 20km | CLUB SANT JULIA DE LLOR |
19 | FORTUNY FORNS, ANTONI | Recorregut Curt 10km | |
20 | ROMERO PERALBO, SADURNÍ | Recorregut Curt 10km | LLORET LA SELVA |
21 | AVELLANA FORTUNY, XAVI | Recorregut Curt 10km | |
22 | AVELLANA GENSANA, JOSEP | Recorregut Curt 10km | |
78 | ULLASTRE JUANOLA, PERE | Recorregut Llarg 20km | |
23 | RUFí PAGèS, JORDI | Recorregut Curt 10km | |
79 | PLANAS FERRER, DAVID | Recorregut Llarg 20km | |
80 | MUñOZ TARRé, PITU | Recorregut Llarg 20km | C.E. BELLCAIRENC |
81 | MAS GUERRA, ESTHER | Recorregut Llarg 20km | C.E.ESCALENC |
82 | MORAGAS RECASENS, ISIDRE | Recorregut Llarg 20km | C.A. LLORET-LA SELVA |
83 | MASó TARRES, JOSEP | Recorregut Llarg 20km | C.A. LLORET-LA SELVA |
24 | MASFERRER PINTO, RITA | Recorregut Curt 10km | C.A. LLORET-LA SELVA |
25 | RACÓ I CURTO, JAUME | Recorregut Curt 10km | |
26 | BOTA ROCA, MONTSERRAT | Recorregut Curt 10km | CEE |
27 | ROCA OLIVER, ANTONI | Recorregut Curt 10km | ORIGEN GIRONA |
28 | ROS DEPORTóS, MONTSE | Recorregut Curt 10km | ORIGEN GIRONA |
84 | GUIX BOIX, XEVI | Recorregut Llarg 20km | NATURALS DE LA GARROTXA |
85 | DANNTECK, CINTHIA | Recorregut Llarg 20km | C.B.ROSER |
86 | PAYET BARNéS, MARTA | Recorregut Llarg 20km | CLUB ALPí PALAMóS |
87 | TRIAS, SILVIA | Recorregut Llarg 20km | |
88 | COLLS RIERADVALL, ISAAC | Recorregut Llarg 20km | |
29 | BAHI RUBAU, LLUIS | Recorregut Curt 10km | INDEPENDENT |
89 | FULLADOSA LIBORIO, PEPI | Recorregut Llarg 20km | |
90 | TàPIES GASSET, MARIA GRàCIA | Recorregut Llarg 20km | |
91 | TUBERT VILà, JORDI | Recorregut Llarg 20km | |
92 | BORRELL, SALVADOR | Recorregut Llarg 20km | |
93 | SALó VALENTí, JORDI | Recorregut Llarg 20km | ALBONS RUN RUN |
30 | PALLéS DARNé, CLARA | Recorregut Curt 10km | ALBONS RUN RUN |
94 | PUJOL, GREGORI | Recorregut Llarg 20km | MACARUNADE |
31 | KACIMI, RANIA | Recorregut Curt 10km | VILLEJUIF JUMELAGE |
32 | COSTA GOU, FERRAN | Recorregut Curt 10km | VILATENIM |
33 | CHAVEZ FRANCA, JOSEP | Recorregut Curt 10km | |
34 | LLOVERAS PUJADAS, SEBASTIÀ | Recorregut Curt 10km | ATLETISME GIRONA |
95 | NG CHOI, ITENG | Recorregut Llarg 20km | |
35 | FORTUNY LARRAINCI, ANTONI | Recorregut Curt 10km | |
96 | TURRó FàBREGA, MARIA | Recorregut Llarg 20km | |
36 | CIURO REINA, MIQUEL | Recorregut Curt 10km | PORTS DE LA GENERALITAT |
37 | PIGEM MARTI, MARTA | Recorregut Curt 10km | |
97 | SáNCHEZ FONT, MARTA | Recorregut Llarg 20km | |
38 | ASTURIAS BERNADAS, ARIADNA | Recorregut Curt 10km | |
39 | VIDAL ASTURIAS, ARLET | Recorregut Curt 10km | |
40 | VIDAL QUESADA, JORDI | Recorregut Curt 10km | |
41 | VIDAL ASTURIAS, EROL | Recorregut Curt 10km | |
98 | PARALS COMPAñA, ALBERT | Recorregut Llarg 20km | |
42 | VIDAL ASTURIAS, SILA | Recorregut Curt 10km | |
99 | VERGéS ALLENDE, MARTí | Recorregut Llarg 20km | OLíMPIC VIDRERES |
43 | LARA DELGADO, JESSICA | Recorregut Curt 10km | |
44 | MERINO I TANTIñA, CRISTINA | Recorregut Curt 10km | |
45 | PASCUAL SALMERÓN, JOAN | Recorregut Curt 10km | |
46 | ESPIGULE ESPUñA, FRANCESC | Recorregut Curt 10km | CLUB ATLETISME GIRONA |
47 | MARTINEZ BARRABES, JOSEP MANEL | Recorregut Curt 10km | INDEPENDENT |
48 | MARTINEZ NIETO, BLANCA | Recorregut Curt 10km | INDEPENDENT |
100 | DE CABO MARCOS, VICENç | Recorregut Llarg 20km | |
101 | RIERA CASELLAS, JOAN | Recorregut Llarg 20km | TRAIL EMPORDà |
102 | CASANOVA, NúRIA | Recorregut Llarg 20km | |
49 | NADAL I SOY, JOSEP | Recorregut Curt 10km | |
50 | NADAL I SERRA, POL | Recorregut Curt 10km | |
103 | RODES SERRA, SUSANNA | Recorregut Llarg 20km | |
104 | FRANCèS ÀVILA, FRANCESC | Recorregut Llarg 20km | CLUB ALPÍ PALAMÓS |
105 | JOUNOU MORAL, JOAN LLUIS | Recorregut Llarg 20km | |
106 | SALVATELLA RIBUGENT, JOAQUIMA | Recorregut Llarg 20km | CLUB ALPÍ PALAMÓS |
51 | PUIG MADRENAS, GLORIA | Recorregut Curt 10km | |
52 | ROCAS GUTIéRREZ, XEVI | Recorregut Curt 10km | |
53 | SOTO PASTELERO, LAURA | Recorregut Curt 10km | |
107 | ORIHUELA DIAZ, MANUEL | Recorregut Llarg 20km | SOM DE SANT CELONI |
54 | RUIZ LOPEZ, JOSEP ANTONI | Recorregut Curt 10km | ATLETISMA GIRONA |
108 | CANER FIGUEROLA, YOLANDA | Recorregut Llarg 20km | EXCURSIONISTA ELS PERDUTS DE BEGUR |
55 | PARALS AYATS, MARTÍ | Recorregut Curt 10km | TRAIL RUNNING MONTGRÍ |
56 | AYATS ALEMANY, MARIA | Recorregut Curt 10km | |
57 | TORDERA ARAUS, LAURA | Recorregut Curt 10km | INDEPENDENT |
109 | PUJIULA SOLER, QUIM | Recorregut Llarg 20km | BESALú CROSS |
58 | VICENS MARTíNEZ, PERE | Recorregut Curt 10km | CLASSE B |
110 | TORRENT FRANQUESA, ÀNGEL | Recorregut Llarg 20km | CURSES.CAT |
59 | GARRIDO MONTORO, ANNA | Recorregut Curt 10km | CURSES.CAT |
60 | TARRéS RESPLANDI, GUILLEM | Recorregut Curt 10km | CLASSE B |
111 | MOLINAS NADAL, JOSEP | Recorregut Llarg 20km | |
112 | PUIGDEVALL POU, LAIA | Recorregut Llarg 20km | |
113 | CAMPS I SERRAMITJA, JORDI | Recorregut Llarg 20km | ATLETISME ANGLÈS |
61 | SàBAT MIR, XON | Recorregut Curt 10km | |
62 | MARIA ROURE, ELOI | Recorregut Curt 10km | |
63 | SàBAT MIR, ALFONS | Recorregut Curt 10km | |
64 | PLAJA I ROGLANS, GENíS | Recorregut Curt 10km | CLASSE B |